ویزای استارتاپ کانادا

 

ویزای استارت آپ کانادا چیست؟

یکی از بهترین و جدیدترین روش های اخذ اقامت دائم در کانادا برنامه ویزای استارت است . که اداره مهاجرت این کشور برای حمایت از طرح ها و ایده های نو و  راه اندازی بیزینس در کانادا در نظر گرفته است. جهت دریافت ویزای استارتاپ کانادا باید یک اید و برنامه خوب و جدید و جذابی برای کار داشته باشید و بتوانید یکی از سازمان هایی را که اداره مهاجرت کانادا به شما معرفی کرده است را قانع کنید تا برای طرح شما، سرمایه گذاری کند. سپس ابتدا خودتان بعد تمام اعضای خانواده شما ویزای استارت آپ دریافت می کنید و می توانید اقامت کانادا را بگیرید.

نکته: در این روش شما نمی توانید به طور شخصی برای خود سرمایه گذاری کنید و طرح شما باید توسط یکی از سازمان هایی که از طرف اداره مهاجرت به شما معرفی شده است، مورد حمایت قرار بگیرد بعد از گذراندن این مراحل شما می توانید در سرمایه گذاری شرکت کنید.

به طور کلی باید گفت که ویزای استارت آپ کانادا مخصوص افراد کار آفرینی می باشد که قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید در کانادا را دارند و البته ناگفته نماند که باید یک ایده جدید و منحصر به فرد ارائه دهید که مورد قبول قرار بگیرد. و باید برای افراد بومی کشور کانادا ایجاد شغل کند. از آنجایی که کشور کانادا اقتصادی قدرتمند دارد و مردم از نظر رفاه در شرایط خوبی زندگی می کنند همچنین مالیاتی که در کانادا دریافت می شود ناچیز است و همه توان پرداخت آن را دارند بسیاری از اشخاص تمایل به ایجاد کسب و کار در این کشور را دارند.  مهم تر از همه راه اندازی یک کسب و کار جدید در کشور کانادا خرج چندانی ندارد و با کمترین سرمایه می توان یک کسب و کار موفق راه اندازی کرد. در نهایت استارت آپ به کسب و کاری گفته می شود که توسط یک فرد کارآفرین راه اندازی می شود و باید ایده ایی خلاقانه داشته باشد و رشد خوبی در آینده داشته باشد.

 

استارتات آپ کانادا

سازمان هایی که ایده تجاری شما را جهت دریافت ویزای استارتاپ حمایت می کنند شامل :

 

  • Designated venture capital funds

برای واجد شرایط بودن جهت اخذ ویزای استارت آپ فرد باید حداقل ۲۰۰۰۰۰  دلار در یک یا چند صندوق سرمایه فعالیت اقتصادی تعیین شده کانادایی معرفی شده سرمایه گذاری کنند.

  • Designated Angel investor groups

جهت اخذ ویزای استارت آپ، فرد باید ۷۵۰۰۰ دلار کانادا از طریق سرمایه گذاری بدست آورد، چنانچه مبلغ سرمایه گذاری شده از سرمایه گذارانی باشد که با یک یا چندAngel investor groups  کانادا معرفی شده مرتبط باشد.

  • Designated business incubators

جهت کسب شرایط اخذ ویزای استارت آپ، فرد باید در یکی از برنامه های تعیین شده در زمینه  رشد اقتصادی کانادا پذیرفته شود.

 

مراحل دریافت ویزا استارتاپ کانادا

مراحل دریافت ویزای استارتاپ کانادا

 

  • نوشتن یک ایده و طرحی خلاق و نو
  • ارایه ایده نوشته شده به یکی از شرکت های معتبر (صندوق های سرمایه گذاری کارآفرینی، فرشتگان سرمایه گذاری و مرکز رشد استارتاپی)
  • تایید طرح توسط یکی از شرکت های معتبر ذکر شده (تقریبا بعد از این مراحل و تایید شدن ایده صاحب طرح، پروسه ویزای استارتاپ کانادا شکل می گیرد.)
  • درخواست اخذ اقامت دائم در کانادا (اگر این مراحل توسط مشاورین کارآزموده و معتبر صورت گیرد، اقامت در مدت ۱۲ تا ۱۶ ماه اخذ می شود.)

همچنین توجه نمایید چنانچه قصد مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ توسط موسسه مهاجرتی زانکو را دارید، دیگر نیازی به وجود وکیل ویزای استارتاپ کانادا نیست؛ چرا که کارشناسان  زانکو همه اطلاعات و مدارکی که جهت گرفتن اقامت و تکمیل پرونده به آن نیاز دارید را در اختیارتان می گذارند و مشاوره تخصصی و حرفه ای در مورد بیزینس پلن برای اخذ ویزای startup کانادا را به بهترین صورت برای شما ارائه می نمایند. جهت مشاوره رایگان با زانکو تماس حاصل فرمائید.