موسسه مهاجرتی زانکو در زمینه های مختلف از جمله ویزای تحصیلی ، مهاجرتی ، مدارک حرفه ای بین المللی ، کاریابی بین المللی ، پذیرش دانشگاه فعالیت میکند. مطالب آموزشی و جالب در بلاگ این موسسه قرار میگیرد.
سین نامبر کانادا

سین نامبر که شماره بیمه اجتماعی کانادا ترجمه می‌شود ، شماره ملی است که دولت کانادا به افراد اعطا می کند تا از خدمات دولتی کانادا بهره مند گردند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷،‏ ۱۲:۴۰
تعیین وقت سفارت

بر اساس قوانین جامع کمیسیون اروپا متقاضیان ویزای شینگن ملزم هستن که از کشور مقصد خود نسبت به تعیین وقت سفارت ویزای شینگن اقدام کنند و اگر در برنامه سفر خود به اروپا، قصد بازدید از چند کشور متفاوت را دارند، باید از کشوری که بیشترین زمان اقامت را در آن خواهند داشت وقت سفارت ویزای شینگن را تعیین کنند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۵،‏ ۲۱:۴۱
وقت سفارت کانادا

دلیل ارائه وقت سفارت کانادا این می باشد که متقاضیان به صورت منظم و در تاریخ و ساعت مشخص به سفارت مراجعه نمایند تا ساعت ها در صف های طولانی منتظر نمانند.در این مقاله قصد داریم درباره ی وقت سفارت کانادا و چگونگی دریافت آن بپردازیم
۱۳۹۹/۱۰/۲۵،‏ ۹:۰۹
ویزای کار لیتوانی

کار در کشورهای اروپایی تنها با اخذ ویزای کار میسر خواهد بود. ویزای کاری لیتوانی را می توان یکی از بهترین و کم هزینه ترین ویزاهای این کشور خواند چرا که فرد می تواند اقامت اروپایی خود را به دست آورد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲،‏ ۱۴:۳۹

پاسپورت سفید که ما ایرانی‌ها این‌گونه با آن آشنا شدیم، اجازه ورود دوباره‌ای می‌باشد که فرد با داشتن این مجوز می‌تواند تا ۲ سال به صورت قانونی در کشور امریکا حضور نداشته‌باشد. بدون داشتن این مجوز فرد دارنده‌ی گرین کارت ایالات متحده امریکا نباید بیشتر از ۶ ماه خارج از ایالات متحده امریکا باشد و باید ۱۸۰ روز معادل ۶ماه در هر سال را در ایالات متحده امریکا حتما مستقر باشد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰،‏ ۱۶:۲۵
وقت بیومتریک

انگشت نگاری برای ویزای کانادا یا همان بیومتریک کانادا یکی از مراحل درخواست ویزای کانادا می‌باشد که هر متقاضی باید شخصا با حضور در یکی از VACهای VFS مراحل این پروسه را طی کند. در واقع درخواست ویزای کانادا تا پیش از انجام بیومتریک رسمیت ندارد و اصطلاحا به جریان نمی‌افتد. در این مقاله با فرآیند بیومتریک سفارت کانادا بیشتر آشنا می‌شویم.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰،‏ ۱۶:۲۴
ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا همان ویزای گردشگری کانادا برای تفریح و بازدید از جاذبه های دیدنی کشور کانادا و دیدار خانواده و دوستان برای متقاضیان فراهم شده‌است. با این ویزا می‌توانید به مدت ۶ ماه در کانادا اقامت داشته‌باشید. در این مطلب به هزینه، مدارک مورد نیاز و شرایط دریافت ویزا توریستی کانادا می پردازیم.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰،‏ ۱۶:۲۲
درخواست آنلاین ویزای کانادا

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا دارای این دو مسئله مهم است که در اولین مرحله فرم‌های ثبت‌نام و درخواست ابتدایی همراه با مدارک مورد نیاز باید تحویل داده شود. مسئله دوم نیز بحث افسر ویزا است که به شرایط و مسئله اول بسیار بستگی دارد. نکته‌ای که می‌توان به عنوان مهم‌ترین مطلب به آن اشاره کرد این است که اگر کمترین اشتباهی در رابطه با ارائه مدارک پرونده وجود بیاید، افسر ویزا درخواست متقاضی را به راحتی رد خواهد کرد. در این مقاله سعی کرده‌ایم که راهنمای کاملی برای ثبت‌نام آنلاین ویزای کانادا در اختیار متقاضیان قرار دهیم تا بتوانید بدون هیچ مشکلی ویزای کانادا را به صورت آنلاین درخواست دهید و یک سفر خوب را پیش‌رو داشته‌باشید.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰،‏ ۱۶:۱۸
آفیسر نوت

زمانی که شخصی برای ویزای توریستی کانادا (TRV) درخواست می‌دهد، ممکن است به دلایل مختلف درخواست ویزای او رد شود. دلیل رد این درخواست یکی از بندهای قانون حمایت از مهاجرت و پناهندگی (IRPA) کاناداست که طبق این بند ماموران مهاجرتی می‌توانند درخواست ویزای توریستی اشخاص را به دلایل مشخص رد کنند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰،‏ ۱۲:۲۱
ریجکت

ریجکتی ویزا به این معناست که درخواست متقاضی نامعتبر بوده که به هر دلیلی به مرحله تصمیم گیری درباره ی آن نرسیده است.
۱۳۹۹/۱۰/۱۷،‏ ۱۷:۵۵
انگشت نگاری سفارت کانادا

انگشت نگاری کانادا برای متقاضیان اخذ انواع ویزا از جمله ویزای توریستی، سرمایه‌گذاری، تحصیلی و کاری کانادا اجباری است. انگشت نگاری یا بیومتریک یا به اصطلاحی دیگر وک، در مراکز سفارت کانادا انجام می‌شود و برای گذراندن این مراحل، حتما لازم نیست که به سفارت کانادا مراجعه کنید. پس از دسامبر ۲۰۱۳، تمامی متقاضیان ایرانی و اتباع سایر کشورها، تا ۳۰ روز کاری پس از درخواست ویزای کانادا باید برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر اعلام شده از سوی سفارت کانادا مراجعه کنند. برای افراد با سن بیشتر از ۱۴ سال و کمتر از ۸۰ سال گذراندن مراحل انگشت نگاری الزامی است.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶،‏ ۲۳:۲۱