موسسه مهاجرتی زانکو در زمینه های مختلف از جمله ویزای تحصیلی ، مهاجرتی ، مدارک حرفه ای بین المللی ، کاریابی بین المللی ، پذیرش دانشگاه فعالیت میکند. مطالب آموزشی و جالب در بلاگ این موسسه قرار میگیرد.
تفاوت بین اقامت و تابعیت یک کشور

تمامی افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور را دارند، دارای سوالاتی مشابه هستند. شاید اولین سوالی که برای آن ها مطرح می شود این باشد که چگونه به اقامت و تابعیت کشور مقصد دست پیدا کنیم. اما تفاوت اقامت و تابعیت یک کشور چیست؟ در این مقاله سعی کرده‌ایم که شما را با تفاوت‌های بین این دو موضوع آشنا نماییم.
۱۴۰۰/۱/۱۹،‏ ۱۳:۰۱
عجیب‌ترین خوراکی‌های دنیا

آیا تا به امروز چیزی درمورد عجیب‌ترین غذاهای موجود در دنیا شنیده‌اید؟ در این مقاله ما شما را با عجیب‌ترین و در نوع خود جالب‌ترین غذاهای موجود در دنیا آشنا خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید تا به معرفی کردن این غذاها بپردازیم
۱۴۰۰/۱/۱۹،‏ ۱:۵۶
نجاری در کانادا

اگر شغلتان نجاری است و قصد مهاجرت به کانادا را دارید و یا اگر دنبال حرفه‌ نجاری در کشور کانادا هستید، این مقاله می‌تواند برای شما سودمند باشد. علاوه بر توضیحات کامل و دقیق شغل نجاری در کشور کانادا به بررسی دیگر شرایط و بازار کار و میزان درآمد نجاری در کانادا نیز خواهیم پرداخت.
۱۴۰۰/۱/۱۸،‏ ۱۲:۵۶
نشان CE

کلمه CE بروی بسیاری از محصولات معامله شده در بازار های منطقه اقتصادی اروپا (EEA) مشاهده میشود. EEA شامل کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ است. سوئیس عضو بازار EFTA است، اما نه عضو اتحادیه اروپا . با این حال، هنوز بخشی از این بازاراست.
۱۴۰۰/۱/۱۷،‏ ۲۲:۳۱