موسسه مهاجرتی زانکو در زمینه های مختلف از جمله ویزای تحصیلی ، مهاجرتی ، مدارک حرفه ای بین المللی ، کاریابی بین المللی ، پذیرش دانشگاه فعالیت میکند. مطالب آموزشی و جالب در بلاگ این موسسه قرار میگیرد.
شهرهای آلمان

آلمان از پیشرفته ترین کشورهای اروپا است که در ادامه به معرفی بهترین شهرهای آلمان برای کار، تحصیل و زندگی می پردازیم.
دانشگاه هامبورگ

دانشگاه هامبورگ ( Universität Hamburg) یکی از دانشگاه های معتبر آلمان که در سال 1919 شروع به فعالیت کرد. این دانشگاه جزو ۱۰ دانشگاه برتر کشور آلمان می باشد. دانشگاه هامبورگ بزرگترین موسسه تحقیقاتی و آموزشی در شمال آلمان است.
بهترین کشورهای جهان در سال 2021

سالانه بر اساس نظرسنجی هایی که انجام می شود، کشورهای برتر جهان از نظر کیفیت زندگی مشخص می شوند. بهترین کشور جهان بر اساس شاخص مشخص می شود. در ادامه بهترین کشورهای جهان در سال 2021 را معرفی کنیم.
ثبت شرکت در امارات

ثبت شرکت در امارات متحده عربی با بهره مندی از مزایای بسیار زیاد ارائه شده توسط امارات، امکان تجربه محیطی مساعد برای تجارت را فراهم می کند. این یک انتخاب محبوب در بین سرمایه گذاران خارجی برای راه اندازی یک شرکت است که عمدتاً به دلیل مالکیت 100٪ خارجی، صرفه جویی در مالیات، سهولت انجام تجارت، زیرساخت های تجاری پیشرفته، سیستم حکومت الکترونیکی، سبک زندگی درجه یک و فرصت های تجاری رو به رشد است. .
هتل های دبی

دبی با معماری متنوع، بسیار زیبا و خاص دارای مناطق دیدنی بسیاری است. مناطق گردشگری منحصر به فرد و زیبایی در این شهر وجود دارد که امروز میخواهیم به معرفی هتل های دبی بپردازیم.