موسسه مهاجرتی زانکو در زمینه های مختلف از جمله ویزای تحصیلی ، مهاجرتی ، مدارک حرفه ای بین المللی ، کاریابی بین المللی ، پذیرش دانشگاه فعالیت میکند. مطالب آموزشی و جالب در بلاگ این موسسه قرار میگیرد.

۱۳۹۹/۱۱/۶،‏ ۹:۴۴

۱۳۹۹/۱۱/۱،‏ ۱۳:۵۵
ویزای تجاری انگلیس

اگر شما به تجارت در انگلیس علاقه‌مند هستید و تمایل دارید که برای رفتن به نمایشگاه, کنگره و جلسات تجاری در انگلیس اقدام کنید، ابتدا باید دعوت‌نامه‌ای از طرف نمایشگاه یا جایی که قصد شروع کسب‌وکار در آن را دارید، داشته باشید تا بتوانید برای اخذ ویزا تجاری انگلیس اقدام کنید.
۱۳۹۹/۱۰/۲۹،‏ ۱۸:۳۹
بولونیا چیست

افرادی که در پی تحصیل در یک کشور اروپایی هستند ممکن است سوالات و پرسش های مختلفی در ذهن داشته باشند از جمله بولونیا چیست؟ در واقع از آن جایی که یکی از بهترین راه های اخذ اقامت در غالب کشورهای دنیا از طریق تحصیل در آن کشور است، روش تحصیلی در سال های اخیر خیلی مورد توجه ایرانی ها قرار گرفته است.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷،‏ ۱۶:۵۸
سین نامبر کانادا

سین نامبر که شماره بیمه اجتماعی کانادا ترجمه می‌شود ، شماره ملی است که دولت کانادا به افراد اعطا می کند تا از خدمات دولتی کانادا بهره مند گردند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷،‏ ۱۲:۴۰
تعیین وقت سفارت

بر اساس قوانین جامع کمیسیون اروپا متقاضیان ویزای شینگن ملزم هستن که از کشور مقصد خود نسبت به تعیین وقت سفارت ویزای شینگن اقدام کنند و اگر در برنامه سفر خود به اروپا، قصد بازدید از چند کشور متفاوت را دارند، باید از کشوری که بیشترین زمان اقامت را در آن خواهند داشت وقت سفارت ویزای شینگن را تعیین کنند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۵،‏ ۲۱:۴۱
وقت سفارت کانادا

دلیل ارائه وقت سفارت کانادا این می باشد که متقاضیان به صورت منظم و در تاریخ و ساعت مشخص به سفارت مراجعه نمایند تا ساعت ها در صف های طولانی منتظر نمانند.در این مقاله قصد داریم درباره ی وقت سفارت کانادا و چگونگی دریافت آن بپردازیم
۱۳۹۹/۱۰/۲۵،‏ ۹:۰۹
ویزای کار لیتوانی

کار در کشورهای اروپایی تنها با اخذ ویزای کار میسر خواهد بود. ویزای کاری لیتوانی را می توان یکی از بهترین و کم هزینه ترین ویزاهای این کشور خواند چرا که فرد می تواند اقامت اروپایی خود را به دست آورد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲،‏ ۱۴:۳۹

پاسپورت سفید که ما ایرانی‌ها این‌گونه با آن آشنا شدیم، اجازه ورود دوباره‌ای می‌باشد که فرد با داشتن این مجوز می‌تواند تا ۲ سال به صورت قانونی در کشور امریکا حضور نداشته‌باشد. بدون داشتن این مجوز فرد دارنده‌ی گرین کارت ایالات متحده امریکا نباید بیشتر از ۶ ماه خارج از ایالات متحده امریکا باشد و باید ۱۸۰ روز معادل ۶ماه در هر سال را در ایالات متحده امریکا حتما مستقر باشد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰،‏ ۱۶:۲۵
وقت بیومتریک

انگشت نگاری برای ویزای کانادا یا همان بیومتریک کانادا یکی از مراحل درخواست ویزای کانادا می‌باشد که هر متقاضی باید شخصا با حضور در یکی از VACهای VFS مراحل این پروسه را طی کند. در واقع درخواست ویزای کانادا تا پیش از انجام بیومتریک رسمیت ندارد و اصطلاحا به جریان نمی‌افتد. در این مقاله با فرآیند بیومتریک سفارت کانادا بیشتر آشنا می‌شویم.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰،‏ ۱۶:۲۴
ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا همان ویزای گردشگری کانادا برای تفریح و بازدید از جاذبه های دیدنی کشور کانادا و دیدار خانواده و دوستان برای متقاضیان فراهم شده‌است. با این ویزا می‌توانید به مدت ۶ ماه در کانادا اقامت داشته‌باشید. در این مطلب به هزینه، مدارک مورد نیاز و شرایط دریافت ویزا توریستی کانادا می پردازیم.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰،‏ ۱۶:۲۲