بر اساس قوانین جامع کمیسیون اروپا متقاضیان ویزای شینگن ملزم هستن که از کشور مقصد خود نسبت به تعیین وقت سفارت ویزای شینگن اقدام کنند و اگر در برنامه سفر خود به اروپا، قصد بازدید از چند کشور متفاوت را دارند، باید از کشوری که بیشترین زمان اقامت را در آن خواهند داشت وقت سفارت ویزای شینگن را تعیین کنند.
انگشت نگاری کانادا برای متقاضیان اخذ انواع ویزا از جمله ویزای توریستی، سرمایه‌گذاری، تحصیلی و کاری کانادا اجباری است. انگشت نگاری یا بیومتریک یا به اصطلاحی دیگر وک، در مراکز سفارت کانادا انجام می‌شود و برای گذراندن این مراحل، حتما لازم نیست که به سفارت کانادا مراجعه کنید. پس از دسامبر ۲۰۱۳، تمامی متقاضیان ایرانی و اتباع سایر کشورها، تا ۳۰ روز کاری پس از درخواست ویزای کانادا باید برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر اعلام شده از سوی سفارت کانادا مراجعه کنند. برای افراد با سن بیشتر از ۱۴ سال و کمتر از ۸۰ سال گذراندن مراحل انگشت نگاری الزامی است.
اگر به سفر به کشورهای خارجی علاقه‌مندید حتما با اصطلاح پیکاپ آشنا هستید. به دلیل مشکلات مختلف کشورمان، بعضی از کشورهای خارجی در ایران سفارت‌خانه ندارند و همین دلیل باعث افزایش مشکلاتی برای شهروندانی که قصد سفر و اخذ ویزا دارند، شده‌است. متقاضیانی که بخواهند به این‌کشورها سفر کنند مجبور خواهند بود تا برای اخذ ویزا به سفارت آن‌ها در سایر کشورها مراجعه نمایند. طبیعتا انجام چنین کاری هزینه‌ی اضافی بر دوش شما خواهد گذاشت. به منظور حل این‌مشکل خدماتی تحت عنوان پیکاپ پاسپورت ارائه می‌شود که از طریق آن می‌توانید هزینه‌های خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
در این مقاله جایگاه شغلی آتش‌نشانی در کانادا را بررسی کردیم و راه‌های مهاجرت به این کشور از طریق کار به عنوان آتش‌نشان را ذکر کرده‌ایم.
در این مقاله به سراغ شغل مترجمی رفتیم و از جهات مختلف آن را در کانادا بررسی کرده‌ایم.
در این مقاله با افسردگی پس از مهاجرت آشنا می‎‌شویم و متوجه می‌شویم که در این دوران چه چیزی طبیعی است و چه چیزی غیر طبیعی و مهم‌تر از همه در دوران افسردگی پس از مهاجرت چه باید کرد و چه نباید کرد.
در این مقاله به بررسی مورد رزومه در امر مهاجرت پرداخته‌ایم و مواردی ضروری را ذکر کردیم که حتما باید در رزومه و سی‌وی رعایت شود.
کالج یوس به عنوان اولین و برترین موسسه آموزشی در شهر استانبول با بهره گیری از یک تیم مدیریتی و اجرایی در زمینه تربیت رتبه های برتر آزمون یوس فعالیت میکند. آکادمی یوس تنها شرکت ایرانی است که خدمات ذیل را به صورت یک پکیج برای علاقه مندان به تحصیل در ترکیه در سال های اخیر ارائه مینماید.
در این مقاله به سراغ کشور کانادا رفتیم و به نیاز این کشور به نیروی انسانی در برخی رشته‌ها که شاید کمتر به عنوان فریلنسری به رسمیت شناخته می‌شوند نگاهی انداخته‌ایم.
كشور هلند یکی از معروف ترین کشور های اروپایی که با مساحت  41500 کیلومتر مربع در شمال غرب قاره اروپا واقع شده است. این کشور با جمعیتی بالغ بر 17 میلیون 500 هزار نفر یکی از کشورهای پر جمعیت اروپایی می باشد.
در این مقاله به سراغ موقعیت شغلی کیوریتوری در کانادا رفتیم و این شغل را معرفی کردیم و مورد بررسی اجمالی قرار دادیم.
آزمون (GRE (Graduate Record Examination آزمونی با هدف سنجش توانایی تحصیلی افرادیست که متقاضی تحصیل در مراکز علمی معتبر سراسر دنیا هستند. در آزمون GRE سه موضوع مهارتی: محاسبات ریاضی، درک مطلب و همچنین مقاله نویسی مورد بررسی قرار می گیرد.