اخبار دبی بیمه رایگان کرونا

بیمه رایگان کرونا فلای دبی، تمام کشور یا کشورهایی که در بلیط درج شده و مسافر قصد سفر به آن‌ها را دارد، پوشش می‌دهد

فلای دبی مسافران خود را بیمه رایگان کرونا می‌کند

هواپیمایی فلای دبی اخیرا با بیان اینکه ایمنی و سلامت مسافران، در درجه اول اهمیت برای این شرکت هواپیمایی قرار دارد از ارائه بیمه رایگان کرونا خبر داد و اعلام کرد مسافران خود را تحت پوشش رایگان درمانی قرار می‌دهد. بر این اساس مسافرانی که از تاریخ ۱ سپتامبر تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ با هواپیمایی فلای دبی به سفر بپردازند، تحت پوشش درمانی رایگان کووید ۱۹ قرار می‌گیرند.

این بیمه در صورت تشخیص بیماری در طول سفر، هزینه‌های پزشکی و قرنطینه را پوشش می‌دهد و مدت اعتبار آن به مدت ۳۱ روز از زمان انجام پرواز خواهد بود.

همچنین هزینه‌های پزشکی بیمه رایگان کرونا فلای دبی تا سقف ۱۵۰٫۰۰۰ یورو و برای هر روز قرنطینه تا سقف ۱۰۰ یورو برای مدت ۱۴ روز می‌باشد.

 

اخبار کرونا دبی

شرایط استفاده از بیمه رایگان کرونا فلای دبی :

۱. چنانچه در طول سفر و در خارج کشور، نتیجه آزمایش تست کرونا مسافری مثبت اعلام شود، فلای دبی هزینه‌های پزشکی و بیمارستان را به علاوه هزینه اقامت در قرنطینه همراه با امکانات مورد نیاز برای اقامت را پرداخت خواهد کرد.

۲. برای دریافت هزینه‌های درمان بیمه رایگان کرونا فلای دبی، باید پیش از تقبل هزینه‌ها، به صورت مستقیم از طریق هواپیمایی فلای دبی اقدام نمایید، اما در صورتیکه هزینه‌ها را شخصا پرداخت نمایید و سپس از فلای دبی درخواست هزینه نمایید، این شرکت هواپیمایی مبلغی به شما پرداخت نخواهد کرد. همچنین هزینه خدماتی که شامل پوشش درمانی فلای دبی نمی‌شوند، از طرف این شرکت هواپیمایی قابل پرداخت نخواهد بود.

۳. بیمه رایگان کرونا فلای دبی به مدت ۳۱ روز از اولین پرواز و در طول سفر معتبر خواهد بود. بنابراین فلای دبی هیچ هزینه‌ای برای زمانی که شخص در کشور خودش اقامت دارد، پرداخت نخواهد کرد. در صورتیکه جواب تست کرونا فرد در هر زمانی از ۳۱ روز مثبت اعلام شود، بیمه پس از ۳۱ روز و در طول دوره درمان نیز ادامه خواهد یافت. اما در صورتیکه نتیجه تست کرونا فرد پیش از اولین پرواز مثبت اعلام شود، تحت پوشش‌های درمانی بیمه رایگان فلای دبی قرار نخواهد گرفت.

۴. هزینه انجام تست کرونا شامل پوشش‌های بیمه رایگان کرونا فلای دبی نمی‌شود.

۵. این بیمه نوزادان و خردسالان را هم تحت پوشش قرار می‌دهد.

 

بیمه رایگان فلای دبی

پوشش جغرافیایی بیمه رایگان کرونا فلای دبی

بیمه رایگان کرونا فلای دبی، تمام کشور یا کشورهایی که در بلیط درج شده و مسافر قصد سفر به آن‌ها را دارد، پوشش می‌دهد. چنانچه مسافر در ادامه بخواهد در ادامه به شهری دیگر و با وسیله دیگری سفر نماید، بیمه رایگان فلای دبی همچنان قابل استفاده خواهد بود. اما در صورتیکه مسافر به کشور خود بازگردد، این بیمه اعتبار خود را از دست خواهد داد.

مدارک لازم برای دریافت بیمه رایگان کرونا فلای دبی

هواپیمایی فلای دبی اعلام کرده است که مسافران برای دریافت بیمه رایگان نیاز به ارائه مدرک خاصی ندارند و کافی است که بلیط این شرکت هواپیمایی را خریداری نمایند، تا این بیمه به صورت خودکار برای آن ها فعال شود.

اما در صورت مثبت شدن نتیجه تست کرونا در طول سفر مسافر به مدارک زیر احتیاج خواهد داشت:

در صورتی که نتیجه تست کرونا مثبت اعلام شود مسافر باید پیش از هر اقدامی با هواپیمایی فلای دبی تماس برقرار نموده و مدارک زیر را آماده نماید:

  • بلیط پرواز فلای دبی
  • کارت پرواز
  • گذرنامه، شامل صفحه ویزای اقامت
  • ارائه نتیجه تست مثبت کرونا، که نشان دهد تاریخ انجام آن پس از اولین روز سفر بوده است.
  • ارائه ایمیل و یا شماره تلفنی که مسافر به آن ها دسترسی دارد تا از طریق آن‌ها بتوان با مسافر و یا افرادی که همسفر او هستند، ارتباط برقرار کرد.

 

 بیشتر بخوانید:

اقامت دبی + راهنمای کامل زندگی در دبی

مراکز خرید معروف دبی

ده هتل برتر دبی

پیشنهاد سردبیر زانکو