پلیس زبان کبک گزارش داده است که ۵۰۰۰ بازرسی در پی شکایات و عملیات مربوط به علائم تجاری در تابستان و پاییز ۲۰۱۹ انجام شده است
کانادا از شرایط بیومتریک برای متقاضیان اقامت دائم که در 10 سال گذشته بیومتریک را ارسال کرده اند ، چشم پوشی می کند.
استان ها و ایالت های کانادا تا 17 نوامبر فرصت دارند جهت درخواست شغلی معتبری اقدام نمایند .
IRCC به تدریج خدمات حضوری را از سر می گیرد
رهبر جديد حزب محافظه‌كار در اولين سخنراني رسمي‌اش اعلام كرد کانادایی ها را صاحب خانه میکنم.
آمار کانادا می گوید که اقتصاد در ماه آگوست 246000 نفر اضافه کرد زیرا سرعت مشاغل در مقایسه با جولای که 419،000 شغل اضافه شد ، کند شد. این رقم چهارمین ماه متوالی سود حاصل از قفل شدن محصولات مرتبط با COVID-19 را در بهار امسال نشان می دهد ، و این رقم را به 1.1 میلیون سطح قبل از همه گیری می رساند.
دکتر گلاره زاده، به ریاست مرکز جراحی مغز و اعصاب دانشگاه تورنتو منصوب شد. وی نخستین زني است كه در کانادا توانسته به سمت رياست یکی از بزرگترین مراکز جراحی مغز و اعصاب جهان منصوب ‌شود.
کریستیا فریلند وزیر دارایی جدید کانادا اعلام کرده است که با احتصاص ۳۷ میلیارد دلار پرداخت مزایای مالی CERB تا ۲۷ سپتامبر ادامه خواهد داشت
محدودیت‌های مسافرتی که دولت کانادا در آغاز همه گیری ویروس کرونا برای اغلب مسافران خارجی از روز ۱۸ مارس برقرار کرده بود، تا روز ۳۱ اوت ( آگوست) تمدید شد.
«اگر ویزای من فسخ شود چه می‌شود؟» «اگر شغل و بیمه درمانم را از دست بدهم، چه اتفاقی می‌افتد؟» این پیام‌ها مربوط به 9 بیلبورد در اطراف «سیلیکون وَلی»، مرکز نوآوری و تکنولوژی در منطقه «خلیج سان‌فرانسیسکو» در «کالیفرنیای جنوبی» است و پشت آنها یک شرکت کانادایی قرار دارد. «کمینیو تِک» (Communitech) از این کمپین تبلیغاتی برای هدف قرار دادن نیروی کار خارجی در حوزه تکنولوژی در منطقه «خلیج سان فرانسیسکو» استفاده می‌کند که تحت‌تاثیر ممنوعیت مهاجرت ایالات متحده قرار گرفته‌اند. این شرکت به نیروی کار حوزه تکنولوژی اجازه کار و بیمه درمان می‌دهد. اجازه کار آنها به سرعت و از طریق «جریان جهانی استعدادیابی» پردازش خواهد شد.
کمک‌هزینه دولت (CERB) که قرار بود تا آخر ماه آگوست پرداخت شود، یک ماه دیگر نيز تمدید شد و افراد می‌توانند 2000 دلار کمک‌هزینه را تا یک ماه دیگر دریافت کنند. تغییرات دیگری نیز توسط «کریستیا فریلند» وزیر اقتصاد و دارایی اعلام شد.
بر اساس آمار منتشر شده در نخستین سالنامه مهاجرتی ایران که اخیرا از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر شده است ۱۰ کشور مقصد اول مهاجران ایرانی به شمار می‌رود.
اکثر کسانی که به تازگی با رشد قیمت سهام در بورس و قیمت املاک به سرمایه بیش از ۳۰ میلیون دلار رسیده‌اند در جمع ثروتمندترین افراد جهان هستند
احزاب مخالف دولت لوگو٬ درخواست کنار گذاشتن نرم افزار ردیابی کووید۱۹ را کرده‌اند. به گفته آنان این نرم‌افزار مشکل حفظ حریم خصوصی دارد!
در این برنامه برای راه اندازی یک کار جدید به شما ویزای کار دو ساله داده خواهد شد ولی از شما هیچ سپرده ای دریافت نمیکنند. حداقل دارایی 800،000 دلار بایستی نشان دهید ولی با توجه به رقابت در سیستم حداکثر میزان دارایی را پیشنهاد میکنم که ارائه کنیم.
با تصویب نهایی، آخرین مرحله دریافت Royal Assent یا همان امضای فرماندار کل کانادا خواهد بود که تنها جنبه تشریفاتی دارد و با امضای وی لایحه تبدیل به قانون می‌شود و به‌نام ملکه و برای تمام آحاد کشور قابلیت اجرایی می‌یابد.