تعطیلات تابستان با اردوهای تابستانی کشور کانادا 


اردوهای تابستانی کشور کانادا در فصل تابستان راه بسیار خوبی بوده است که فرزندهای عزیزتان تعطیلات تابستان را به بهترین روش سپری کنند زیرا هم به تفریح می‌پردازند هم از نظر علمی پیشرفت خواهند کرد و هم با طریقه‌ي زندگی در کانادا آشنا می‌شوند این اردو برای پسرها و دخترها در حدود سنی 12 تا 17 ساله بوده است، همانطور که گفته شد این اردو برای فرزندانتان راه بسیار خوبی بوده است تا با شیوه‌‌ي زندگی و فرهنگ اجتماعی در کانادا آشنا شوند.
نکته‌ي جالب این است که مدرسه‌های بسیار زیادی از سراسر کانادا انواع اردوهای تابستانی با شرایط مختلفی را برپا می‌کنند. البته علاقه‌ي مردم برای فرستادن بچه‌های خود به اردوهای کانادا طی این سال‌ها بیشتر شده است. اردو‌ها‌ي کانادا شامل انواع فعالیت‌های علمی-تفریحی می‌شود، اردوهای کانادا بسیار آموزشی خلاقانه بوده و فرزندان شما این دوره از زندگی خود را متفاوت سپری می‌کنند و تجربه‌ی جدیدی همراه آن‌ها می‌شود. البته اگر بخواهیم به فعالیت‌های گفته شده را نام ببریم می‌توان به کوهنوردی، قایقرانی، آموزش کامپیوتر و فعالیت‌های علمی و رقص و ..... اشاره کرد.
در کانون توجهات اردوهای تابستانی در کانادا هم سو شدن با فرهنگ و سنت‌های ما بوده و یاد دادن این ارزش‌ها به فرزندان ما که از نکات قابل‌توجه و مهم در این اردوها بوده است به این علت که حس قوی و رابطه‌ی دوستی و تعهد داشتن به صورت متقابل را در فرزندهای ما تقویت کرده و این اردو‌ها محیطی را برای فرزندهای شما تشکیل می‌دهند تا باعث تقویت و رشد آن‌ها در زمینه‌های مختلفی از جمله احساس استقلال و ... شود.
با توجه به جهان امروز که در آن همه چیز در حال تغییر بوده و انطباقی میان نسل‌های گذشته و حال دیده نمی‌شود و همه چیز در حال دگرگونی می‌باشد به تنها نکته‌ای که می‌توان اشاره کرد این بوده است که می‌توان گفت این اردوها واقعیت ارزش‌های سنتی و تاریخی ما را به فرزندهای عزیزمان بازگو خواهند کرد و به طور کامل به آن‌ها آموزش می‌دهند. البته نکته قابل توجه این است که بچه‌هایی در آینده به شکوه و اعتبار می‌رسند که   آزادی دوران کودکی خود را به معنای واقعی آن تجربه کنند و در این دوران چیزی ذهن آن‌ها را مشغول نکرده باشد.

 

برنامه اردو کانادا

 

برنامه‌ي آموزش انگلیسی در اردو کانادا :

 این برنامه برای دانش آموزانی تهیه گردیده است که دوست دارند محیط دانشگاهی را در این سن تجربه کنند مخصوصا در حالتی که بحث دانشگاه درکلاس جهانی مطرح بوده باشد، مدت کل این برنامه به این صورت است که 15 ساعت کلاس زبان انگلیسی در هر هفته تشکیل می‌شود علاوه بر این برنامه‌های اختصاصی در انواع روزها به خصوص در عصر و بهدازظهرها به شکل منحصر به فرد شکل می‌گیرد که به تقویت مهارت زبان انگلیسی به داوطلبان کمک می‌کند. 

برنامه‌های تفریحی و اجتماعی و ورزشی در اردوهای کانادا :

آموزش همراه با تفریح یکی از روش‌های جذاب در اردوهای کانادا می‌باشد به طوری که اهمیت ویژه‌ای به تفریح در اردوهای آموزشی داده‌اند و شامل برنامه‌های شاد و متنوع در نقاط مختلف کانادا برای نوجوانان می‌شود. نکته قابل توجه و مهم این است که در دانشگاه‌ها و کالج ها علاوه بر دوره‌های مختلف آموزشی، فعالیت‌های جذاب ورزشی دیگری از قبیل بازی فوتبال، تنیس روی میز،  رالی ، بولینگ، شنا، والیبال و بسکتبال را برای آن‌ها فراهم کرده‌اند و علاوه بر فعالیت‌های ورزشی برنامه‌هایی از قبیل تئاتر، کنسرت‌های موسیقی و سینما و...  را برای دانش آموزان فراهم کرده و ارائه می کند. از جمله برنامه‌های اجتماعی – تفریحی نیز می‌توان به تورهای گردشگری در داخل شهر و بازدید از مکان‌های تاریخی، فرهنگی و هنریه کانادا و بازدید از مکان‌های زیبا و مهم توریستی، پیاده‌روی کردن به همراه دوستان خود در پارک‌های معروف و زیبای کانادا و مسافرت‌های یک روزه به شهرهای مختلف کانادا اشاره کرد و به این صورت است که نظام آموزشی کشور کانادا جزو بهترین ها در جهان بوده است و همه ساله شاهد تعداد زیادی از دانش‌آموزان ودانشجویانی هستیم که خواهان ادامه‌ي تحصیل در این کشور هستند. 

دانش آموزان عزیز در هر هفته تور یک روزه به مکان‌های معروف  و زیبای گردشگری در کانادا را دارا هستند که این تور شامل بازدید از مکان‌هایی می‌شود که به طور کامل به شرح آن می‌پردازیم :
تور گردشگری کانادا شامل بازدید از آبشار زیبا و عجیب نیاگارا،  بزرگ‌ترین برج آمریکای شمالی به نام برج تورنتو و بزرگ ترین شهر بازی این کشور به نام واندرلند می‌شود .

 

تور گردشگری کودکان در کانادا

برنامه‌های تفریحی-آموزشی به صورت زیر بوده است: 

 • برگزاری هفته‌ای ۱۵ ساعت آموزش زبان توسط بهترین اساتید موجود.
 • برنامه‌های تفریحی و مهیج در بعد از ظهرها 
 • اقامت در بهترین خوابگاه که از نظر امکانات در حد بسیار بالایی قرار دارند به همراه سه وعده غذا در روز 
 • اعطا کردن بیمه‌ي دانش آموزی
 • دریافت گواهی و مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی در اردوی کانادا
 • سفرهای فرودگاهی رایگان
 • ترانسفر تورهای گردشگری 
 • یک تور در هر هفته به صورت یک روز کامل در بهترین نقاط کانادا 
 • ۲ وعده شام در هر هفته بیرون از فضای دانشگاه در بهترین نقاط کانادا
 •  در هر هفته 6 بار فعالیت که در خارج از خوابگاه بوده است.
 •  ۲۴ ساعته تمامی کادر مسئول و مشاوران بر کل کارها نظارت دارند.

 
محل اقامت دانش‌آموزان :
دانش آموزان در کشور کانادا در دانشگاه گواِلف اقامت می‌کنند که یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور می‌باشد. 

 نکته‌ی مهم این است که اتاق‌هایی با تخت‌های مجزا برای دانش‌آموزان فراهم شده است که نظارت و حمایت مسئولان برگزاری اردو را به صورت ۲۴ساعته داراست.

خدمات و امکانات جانبی:

 1. اینترنت با سرعت بالا و نامحدود به صورت رایگان.
 2. در محوطه‌ي دانشگاه اوژانس و مراکز درمانی به صورت 24 ساعته حاضر هستند.
 3. از نظر امنیتی به صورت ۲۴ ساعته حاضر به ارائه خدمت می‌باشند
 4. دسترسی کامل به صورت نامحدود به باغ‌های بزرگ و زمین‌های کشاورزی و مناطق گیاه شناسی و پیاده روی و دوچرخه سواری در محوطه‌ی دانشگاه
 5. مرکز خرید و بوفه‌ی مواد غذایی به صورت 24 ساعته حاضر به ارائه خدمت هستند.
   

پیشنهاد سردبیر زانکو