بریتنی اسپیرز که در Kentwood، لوئیزیانا بزرگ شد. پدر بریتنی جیمی پارنل اسپیرز پیمانکار ساختمان است و مادرش لین ارنه نویسنده می باشد، برادرش برایان مدیر اقتصادی خانواده و خواهرش جیمی لین بازیگر و خواننده است.بریتنی از دو سالگی شروع به خواندن و رقصیدن کرد و ..
بلیک لایولی در 25 آگوست 1987 در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، در یک خانواده هنری متولد شد. پدرش ارنی بازیگر و کارگردان بود و مادرش الین یک مدرس بازیگر و مدیر استعدادیابی  بود. بلیک لایولی فرزند آخر از پنج فرزند خانواده است و هر چهار خواهر و برادر بزرگتر او نیز ب
کریس هدفیلد یکی از معروف‌ترن و شناخته شده‌ترین فضانوردان جهان است و همچنین می‌توان گفت او معروف‌ترین فضانورد کانادایی است. کریس هدفیلد در سال 1959 در کانادا متولد شد و در سال 1969 که فضاپیمای آپولو 11 به ماه پرتاب شد تصمیم گرفت که فضانورد شود در سال‌های بعد کریس به نیروی هوایی ارتش کانادا پیوست و به عنوان یکی از بهترین خلبان‌های ارتش مدارج ترقی را طی کرد او در سال 1992 به ناسا پیوست و از آن به بعد به عنوان یک فضانورد شناخته شد.
اگر کسی هستید که می خواهد در خارج از کشور در رشته سینما تحصیل کند کانادا یکی از بهترین کشورها برای این کار است و امکانات زیادی را در اختیار دانشجویان سینما می گذارد. بدون شک بعضی از بهترین و تأثیر گذارترین فیلمسازان معاصر کانادایی هستند..
رایان رینولدز در 23 اکتبر 1976 در ونکوور ، کانادا متولد شد و قبل از به موفقیت‌های بزرگ خود در سینمای هالیوود برسد ،کار خود را از تلویزیون شروع کرد. اولین موفقیت بزرگ او با فیلم‌کمدی ون وایلدر ساخته‌ی ملی لامپون در سال 2002 انجام شد.بعد از آن زمان ، رینولدز با بازی در در فیلم deadpool به عنوان بازیگر نقش اول مرد و رابطه‌ی خود با همسرش blake Lively مشهور شد