در این مقاله به این می‌پردازیم که ویژگی های یک وکیل مهاجرتی خوب چیست؟ و چگونه وکیل مهاجرت خود را انتخاب کنیم؟بسیاری از وکیل های مهاجرتی ، ۵۰ درصد یا تمام حق الوکاله ی خود را اول قرارداد میگیرند و در صورتی که موفق نشوند برای شما به هر دلیلی ویزای تحصیلی ، ویزای توریستی یا هر نوع ویزای دیگری بگیرند . حق الوکاله و هزینه ی وکالت خود را پس نمی‌دهند ..

بسیاری از وکیل‌های مهاجرتی، ۵۰ درصد یا تمام حق الوکاله ی خود را در ابتدای قرارداد می‌گیرند و در صورتی که موفق نشوند برای شما به هر دلیلی ویزای تحصیلی، ویزای توریستی یا هر نوع ویزای دیگری بگیرند، حق الوکاله و هزینه‌ی وکالت خود را پس نمی‌دهند. در این مقاله به این می‌پردازیم که ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی خوب چیست؟ و چگونه وکیل مهاجرت خود را انتخاب کنیم؟

 

بیشتر بخوانید:

انگشت نگاری سفارت کانادا

گرین کارت آمریکا

علت مهاجرت دانشجویان

 

حق الوکاله و هزینه ی وکالت

یکی از بزرگترین هزینه های مهاجرت و البته مهم‌ترین های آنها دستمزد وکیل مهاجرتی است. وکیل مهاجرتی کسی است که در امور مهاجرتی به شما مشاوره داده و کار پرونده ی شما را پیش می‌برد. معمولا وکلا دارای اعتباری نزد اداره مهاجرت کانادا هستند. دستمزد وکلای حقیقی و حقوقی بسته به نوع و شرایط مهاجرتی شما از هزار و پانصد دلار کانادا تا چند ده هزار دلار متغیر خواهد بود .

اگر دوستانی دارید که مراحل گرفتن ویزای تحصیلی، مهاجرت و ... را پیموده اند می‌توانید از آنها در پیگیری امور مهاجرتی و انتخاب وکیل مهاجرتی مناسب، کمک بگیرید؛ اما اگر با روند مهاجرت آشنا نیستید و نمی‌خواهید ریسک کنید بهتر است با یک وکیل مهاجرتی قرارداد بسته یا حداقل از او مشاوره بگیرید.

 

رزومه‌ی کاری و پروژه‌های مهاجرتی گذشته

رزومه‌ی کاری و سابقه کاری گذشته‌ی وکیل مهاجرتی مدرکی دال بر توانمند بودن وکیل شما است. بدون هیچ رودربایستی از او نمونه‌های موفق کاری‌اش را طلب کنید.

تضمین بازگردانی وجه

درصورت موفق نشدن پروژه‌ی مهاجرت شما باید به جز هزینه‌های جاری پرونده از قبیل هزینه‌ی انگشت نگاری، ویزا و ... باقی هزینه‌ها یا مقداری از آن بازگردانده شود.

 

جدا بودن و نبودن هزینه‌های پرداختی از هزینه‌ی وکالت

عده ای از وکلای مهاجرت، هزینه‌ی انگشت نگاری و ویزا و هزینه‌های اپلای کالج و دانشگاه را در دل هزینه‌های خود قرار می‌دهند . اما برخی از آنها هزینه‌ی وکالت را جدا و هزینه‌های پرداختی را جدا درحواست می‌کنند . اگر می‌خواهید بین وکلا مقایسه کنید باید بدانید که برای یک خانواده دو نفره که یک نفر آنها برای تحصیل نیز اقدام می‌کند حدود ۸۰۰ دلار کانادا باید به وکیل مهاجرتی خود بپردازید که اگر پیکاپ ویزا را نیز به آن اضافه کنید حدود ۵۰ دلار دیگر به هزینه‌های شما اضافه میشود .

پس اگر دو وکیل مهاجرتی با شرایط رزومه ای یکسان به شما رقم ۵۰۰۰ دلار کانادا را پیشنهاد دادند، باید بدانید اگر یکی از آنها در قرارداد ذکر کند که تمامی هزینه‌ها را از شما دریافت می‌کند، شما ۸۵۰ دلار مبلغ اضافه تر پرداخت می‌کنید .

اگر می‌خواهید برای مهاجرت خود وکیل اختیار کنید می‌توانید بعد از مصاحبه حضوری با ما و در صورت تمایل موسسه زانکو را انتخاب کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از موسسه مهاجرتی زانکو با شماره های 021-22226480 تماس حاصل فرمائید و یا از مشاوره آنلاین رایگان زانکو بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید:

مهاجرت کاری به کانادا با قانون 2020

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت کاری به استرالیا

پیشنهاد سردبیر زانکو