بر اساس قوانین جامع کمیسیون اروپا متقاضیان ویزای شینگن ملزم هستن که از کشور مقصد خود نسبت به تعیین وقت سفارت ویزای شینگن اقدام کنند و اگر در برنامه سفر خود به اروپا، قصد بازدید از چند کشور متفاوت را دارند، باید از کشوری که بیشترین زمان اقامت را در آن خواهند داشت وقت سفارت ویزای شینگن را تعیین کنند.
ریجکتی ویزا به این معناست که درخواست متقاضی نامعتبر بوده که به هر دلیلی به مرحله تصمیم گیری درباره ی آن نرسیده است.
در این مقاله درمورد روش‌های مهاجرت به کشور ترکیه مثل مهاجرت کاری، تحصیلی، خرید ملک در ترکیه و ثبت شرکت در این کشور صحبت کرده‌ایم.
مهاجرت از طریق تخصص و کار یکی از معمول‌ترین راه‌ها برای مهاجرت است. هر فرد متخصصی ممکن است در مراحلی از زندگی خود بخواهد از تخصصش طوری استفاده کند که دیگر در کشور خودش آن امکانات وجود نداشته باشد و برای همین تصمیم به مهاجرت کاری به کشور دیگری را بگیرد.
آلمان کشوری در غرب قاره اروپا با جمعیتی حدود 82،000،000 نفر است که یک سوم مساحت آن را جنگل و بیشه زار تشکیل داده است. آلمانعضو اتحادیه اروپا و هفتمین کشور اروپایی از نظر وسعت مساحت است و برلین پایتخت آن می باشد. آلمان از نظر اقتصادی و صنعتی بسیار پیشرفته است به طوری که اقتصاد اول اروپا و پنجمین اقتصاد قدرتمند جهان می باشد،  همچنین از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است؛  آلمان کشور قانونمندی است و نظم برای دولت و ملت این کشور بسیار اهمیت دارد. کشور آلمان در اروپا از هر نظر منحصر به فرد است. این کشور از لحاظ صنعت و تکنولوژی همواره در بین 5 کشور برتر جهان قرار دارد. از سوی دیگر آلمان از بالاترین استانداردهای زندگی، پایین‌ترین نرخ بیکاری در اروپا، بهترین امکانات اجتماعی و رفاهی برخوردار است.
سیستم اقتصادی، سلامت و درمان، سیستم آموزشی، فرهنگ، چشم انداز های بکر و زیبا و حیات وحش بی نظیر باعث شده مهاجرت به کانادا مقصد مورد علاقه مهاجرین شود.
در این مقاله قصد داریم به معرفی کشور قطر به عنوان یک مقصد بکر برای مهاجرت کاری بپردازیم.
20 مارس (29 اسفند) روز جهانی شادی است که از سال ۲۰۱۲ در رویدادهای رسمی سازمان ملل ثبت شد این روز که با پایان زمستان و آغاز بهار مصادف است تلاشی از سمت سازمان ملل برای اهمیت مفهوم شادی در جوامع مختلف است. هر ساله در این تاریخ شادترین کشور های جهان بر اساس شاخص هایی همچون حمایت اجتماعی ، آزادی ، سلامتی ، امید به زندگی، رفاه اجتماعی ، درآمد , اعتماد عمومی و... انتخاب می شوند.
فرصت مهاجرت توسط دولت کانادا از طریق مهاجرت کاری و در قالب برنامه اسکیل ورکر skilled worker برای شهروندان تمام کشورهای دنیا فراهم شده است. برنامه (Federal Skilled Worker Worker (FSW برای افرادی است که بخاطر تجربه کاری و مهارت های خود برای مهاجرت به کانادا انتخاب می شوند.
از آنجایی که کانادا یکی از گران ترین کشور های جهان است ممکن است برای مهاجرت به این کشور دنبال شهر های نسبتا ارزان آن باشید در این مقاله ما تعدادی ازین شهرها را برای شما بیان کرد ایم
خیلی از افراد به مهاجرت فکر میکنند اما عده ی کمی میباشند که به یک مهاجرت موفق و خوب فکر کنند. و فقط رفتن به کشور جدید را دلیل بر خوشبختی میدانند و واقعیت های ممکن مهاجرت را متاسفانه در نظر نمیگیرند. به طور کل میتوان گفت که قبل از مهاجرت ابتدا باید تحقیق و بررسی های بسیار انجام شود که با توجه به معیار های هر شخص الویت ها جهت انتخاب کشور متفاوت می باشد