اگر تمایل دارید بدانید شرایط برای رفتن باید چگونه باشد و یا اینکه پاسپورت خود را گرفته منتظر ویزا برای فرار از استرس های بی امان عده ای بی سواد از اطلاع مدیریت را دارید بیایید برای چند ثانیه بدانید چه کارهایی باید و چه چیزهایی نیاز رفتنمان است را بدانیم. در اینجا به طور خلاصه به آن چه درمورد بیومتریک کانادا باید بدانید و انگشت نگاری در سفارت کانادا اشاره می کنیم.

شاید روزهای زیادی با خود کلنجار بروید که آیا می‌شود رفت یا اصلا بعد از این همه مدت وضع بهتر می‌شود؟
آیا می‌توان درپس این همه نا امیدی به فکر امیدی بود؟
آیا این ماندن‌ها برای من و یا اطرافیانم چیزی دربرمی‌گیرد؟و تمامی اینگونه سوال‌ها که جوابشان واقعا دیگر معلوم نیست. اگر تمایل دارید بدانید شرایط برای رفتن باید چگونه باشد و یا اینکه پاسپورت خود را گرفته و منتظر ویزا برای فرار از استرس‌های بی امان عده ای بی سواد از اطلاع مدیریت را دارید بیایید برای چند ثانیه بدانید چه کارهایی باید کرد و چیزهایی که نیاز رفتنمان است را بدانیم. از این متن نگذریم چرا که شاید در سایت‌های زرد حالمان کمی عوض شود ولی آیا این حال همیشگی است؛ شاید برای چند لحظه باشد ولی اصل صورت مسئله پابرجاست.

ما تنها با آگاه کردن شما و اطلاعات درست هر روز را سپری می کنیم.

سفارت کانادا
 

آن چه درمورد بیومتریک کانادا باید بدانید:


شما زمانی که می‌خواهید برای دریافت ویزا اقدام کنید باید بدانید کسانی که برای پناهندگی اقدام نمی‌کنند باید حدود 14 تا 79 سال سن داشته باشند این قوانین را حتما
باید در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

مهاجرت کاری به کانادا با قانون 2020


تست تشخیص هویت:
 

شما زمانی که می‌خواهید وارد خاک کانادا شوید ابتدا باید اثر انگشت و چهره خود را در هر مکانی که برای انجامش رفته اید به صورت کاملا واضح و درست انجام دهید و در آنجا افسر ویزا شما را مورد بازرسی قرار می‌دهندکه مبادا اطلاعاتتان یکسان نباشد. پس حتما و حتما در اطلاعات خود خیلی دقیق باشید.


نحوه تعیین وقت انگشت نگاری کانادا

شما به دو روش می تواتید انگشت نگاری را انجام دهید:

  1. در داخل کانادا می باشد و اطلاعاتی که موجود است اما دیگر این کار را انجام نمی‌دهند چون ویزای شما را قبل از آن حتما گرفته اند.
  2. کشورهای اطراف ایرانعربستان، ترکیه، ارمنستان، عراق، گرجستان شما با مراجعه به این آدرس‌ها می توانید با تعیین وقت قبلی برای انجام امور اداری خود مراجعه کنید.

 

هزینه انگشت نگاری کانادا

شما باید بدانید که بعد انجام چند دقیقه ای ثبت اطلاعات خود باید هزینه ای برای انگشت نگاری نیز پرداخت کنید. اگر اطلاعاتتان ثبت نشده باشد شما باید برای آن هم هزینه ای پرداخت کنید و هزینه برای هر نفر 85 دلار کانادا و برای هر خانواده 170 دلار می‌شود و سوای این هزینه‌های اصلی، شما باید هزینه‌های سرویس دهی نیز پرداخت کنید که شامل این موارد می شود:

  • بررسی این موضوع که تقاضای شما کامل شده است؛شامل ارسال پرونده اپلای شما به مرکز ویزا، فرستادن پاسپورت ها و مراقبت از اسناد در این پروسه و  پیگیری‌های مربوط به اپلای افراد که به صورت آنلاین ثبت شده اند و توسط اداره ویزا انجام می‌شود.


انگشت نگاری سفارت کانادا

پس از انجام این مراحل عکس و انگشت نگاری که توسط کارمند انجا انجام می‌شود شاید برایتان مهم باشد که تا چه زمان انجام این کارها اعتبار دارد:

  • اگر شما برای دانشجویى، کارى، توریستى و دیدار با اقوام اقدام مى‌کنید، 10 سال اعتبار دارد و هر 10 سال نیاز است که اطلاعات خود را دوباره بروزرسانی کنید خیالتان از این بابت هم راحت باشد.

  • ولی اگر برای اقامت دائم باشد باید بر اساس IRCC شما از ابتدا تمام مراحل را انجام بدهید حتی اگر ویزای دانشجویی و کاری و ملاقات با اقوام درجه یک و یا توریستی باشد.

بیشتر بخوانید:

مهاجرت تحصیلی به کانادا

 

حریم خصوصی کانادا

شاید برایتان جالب باشد که تمام آن اطلاعات شخصی شما را چه می‌کنند؛ پس بدانید برای سیستم بیومتریک کانادا ارسال می‌شود و بعد از ان زمانی که این اطلاعات انتقال یافت تمام اطلاعات شخصی کامل حذف می‌شوند.
مرحله بعد پیکاپ ویزا می‌باشد که می توانید در مقاله‌های بعد مطالعه نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از موسسه مهاجرتی زانکو با شماره های 021-22226480 تماس حاصل فرمائید و یا از مشاوره آنلاین رایگان زانکو بهره مند شوید.

پیشنهاد سردبیر زانکو