برنامه مهاجرتی پرستاران سالمندان و کودکان کانادا

برنامه آزمایشی ارائه دهنده مراقبت از کودک در منزل و امتحانی کارگر پشتیبانی در منزل درصورتی که شما شرایط زیر را داشته باشید میتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

برنامه آزمایشی ارائه دهنده مراقبت از کودک در منزل و امتحان کارگر پشتیبانی در منزل درصورتی که شما شرایط زیر را داشته باشید میتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

  • برای واجد شرایط بودن باید  پیشنهاد شغلی یا جاب آفر داشته باشید
  • اجازه کار آزاد می گیرید تا به کانادا بیایید و به طور موقت کار کنید. این اجازه کار:

محدودیت شغلی دارد (بنابراین شما باید در آن شغل خاص کار کنید)، نیازی به ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) ندارد، به شما امکان می دهد تجربه کاری لازم برای واجد شرایط بودن برای اقامت دائم را بدست آورید و اگر اخیراً به عنوان ارائه دهنده خدمات مراقبت از کودک در منزل یا کارگر پشتیبانی کار کرده اید ، ممکن است تجربه شما برای صلاحیت شما برای اقامت دائم حساب شود.

برنامه اقامت LCP


برنامه مراقبت در حال زندگی در کانادا (LCP) برای متقاضیان جدید بسته است. فقط در صورت داشتن حداقل 2 سال سابقه کار در برنامه ، می توانید از طریق برنامه Live-in Caregiver (LCP) برای اقامت دائم اقدام کنید. شما در حال حاضر با اجازه کار LCP در کانادا کار می کنید ، یا برای اولین اجازه کار LCP خود بر اساس ارزیابی تأثیر بازار کار که در تاریخ 30 نوامبر 2014 یا قبل از آن به استخدام و توسعه اجتماعی کانادا ارسال شده است ، تأیید شده اید. اگر سابقه کار در کانادا به عنوان سرپرست دارید اما واجد شرایط هیچ یک از گزینه های بالا نیستید ، ممکن است از طریق برنامه دیگری واجد شرایط مهاجرت به کانادا باشید.

اگر نیاز به مشاوره بیشتر دارید با کارشناسان ما در زانکو تماس بگیرید

.

 

پیشنهاد سردبیر زانکو