کدام کشور را برای مهاجرت انتخاب کنم

بسیاری از افرادی که میخواهند مهاجرت کنند تنها از وضع کنونی اقتصادی و روانی ایران خسته شده اند. موسسه ی زانکو به صورت رایگان شما را برای انتخاب کشور مقصد راهنمایی میکند . سپس میتوانید برای ادامه ی کار پکیج های زانکو را تهیه کرده یا با ما قرارداد ببندید.

بسیاری از افرادی که میخواهند مهاجرت کنند تنها از وضع کنونی اقتصادی و روانی ایران خسته شده اند. موسسه ی زانکو به صورت رایگان شما را برای انتخاب کشور مقصد راهنمایی میکند . سپس میتوانید برای ادامه ی کار پکیج های زانکو را تهیه کرده یا با ما قرارداد ببندید. در این مقاله به شرایط مختلف میپردازیم.

وضعیت مالی در مهاجرت

بسته به میزان سرمایه ای که شما دارید مدت زمان و کشور هایی که میتوانید به آنها مهاجرت کنید تغییر میکند. همچنین شما میتوانید در برخی از برنامه ها مانند برنامه ی استارت آپ کانادا با پول شرکت کنید و در مقابل میتوانید با ثبت شرکت در آذربایجان با هزینه ی یک دهم میتوانید پروسه ی مهاجرت خود را شروع کنید . 

وضعیت زمانی در مهاجرت

برنامه های مختلف مهاجرتی در کشور های مختلف زمان های متفاوتی دارند به طور مثال شخصی که میخواهد برای آلمان اقدام کند بسیار بیشتر طول میکشد تا شخصی که برای مثلا مجارستان یا کانادا میخواهد مهاجرت کند.

وضعیت سیاسی کشور برای مهاجرت

کشور هایی مثل آمریکا در حال حاضر تنها در حالی از ایران مهاجر میپذیرد که به صورت تحصیلی بخواهند برای آمریکا اقدام کنند.

وضعیت تحصیلی شخص برای ویزای تحصیلی

کشور های مثل آلمان و سوئد دارای برنامه ی تحصیلی رایگان حتی برای دانشجویان خارجی هستند ، طبیعتا شخصی که میخواهد به این کشور ها از طریق تحصیل مهاجرت کند باید سطح علمی بالاتری نسبت به کسی که میخواهد به امارات مهاجرت کند داشته باشد.

دیگر موارد نانوشته

موسسه ی زانکو با تجربه در زمینه های مختلف در هر بازه ی زمانی میتواند به شما بهترین راه را برای مهاجرت پیشنهاد میدهد . شما میتوانید از راه های ارتباطی زانکو مانند تلفن ، فرم تماس ، اینستاگرام و... با ما تماس حاصل نمایید

 

پیشنهاد سردبیر زانکو