کدام یک از کشورها بعد از دستشویی خود را نمی‌شورند؟

این مطلب چیزی نیست که بتوان به راحتی در مورد آن صحبت کرد اما یکی از دغدغه‌های مهاجرین ایرانی این مساله است در این مقاله توضیح می‌دهیم که کدام یک از کشورها از بیده استفاده می‌کنند ، کدام یک از کشور ها از دستمال توالت استفاده می‌کنند و ..

این مطلب چیزی نیست که بتوان به راحتی در مورد آن صحبت کرد اما یکی از دغدغه های مهاجرین ایرانی این مساله است در این مقاله توضیح می‌دهیم که کدام یک از کشور ها از بیده استفاده می‌کنند، کدام یک از کشور ها از دستمال توالت استفاده میکنند، در کدام کشور ها می‌توانید آفتابه تهیه کنید و در کدام کشور ها از شلتگ دستشویی استفاده می‌کنند و چگونه می‌توان در کشورهای مختلف مشکل دستشویی کردن را حل کرد.

بیده | bidet چیست؟ کدام یک از کشورها از بیده استفاده می‌کنند.

بیده یکی وسایلی است که برای نظافت شخصی بعد از دستشویی در بسیاری از کشور های جنوب اروپا و آمریکای جنوبی استفاده می‌شود. بیده مانند یک توالت فرنگی بدون سیفن است که دارای دو شیر گرم و سرد به صورت مجزا می‌باشد، عده ای از استفاده کنندگان مانند توالت ایرانی، به صورت " اسکات " می‌نشینند و عده ای لبه‌ی آن می‌نشینند. توصیه می‌شود که قبل و بعد از استفاده از بیده از دستمال کاغذی نیز استفاده کنید.

بیده ی سوار بر توالت فرنگی

در برخی از کشور ها نیز مانند ترکیه بیده را با توالت فرنگی ادغام کرده‌اند و آب با فشار به ناحیه تحتانی می‌پاشد. به گفته برخی از متخصصین بهداشت این نوع نظافت بهترین نوع نظافت بعد از اجابت مزاج است

بیشتر بخوانید:

تفاوت‌های استانبول و آنکارا برای سفر

کدام کشور ها از بیده استفاده می‌کنند؟

بیده در سال 1600 در کشور فرانسه ابداع شده است اما در بسیاری از کشورها در حال حاضر محبوبیت بیشتری از فرانسه دارد. ژاپن، کره‌ی جنوبی، هند، مصر، ترکیه، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، کشور های حوزه بالکان، اسپانیا، پرتقال، اروگوئه، پاراگوئه، برزیل و چند کشور دیگر می‌باشند. محبوبیت بیده در تمامی این کشور ها یکسان نیست و برخی کشور ها مانند برزیل تنها در هتل ها این وسیله یافت می‌شود اما در ایتالیا تقریبا 90 درصد سرویس ها از این وسیله استفاده می‌کنند. 

در صورتی که می‌خواهید به این کشور ها مهاجرت کنید یا قصد دارید که برای تحصیل به این کشور ها بروید، می‌توانید برای خانه‌ی خود بیده سفارش دهید.

 

در کشور‌های مختلف برای اچابت مزاج چه می‌کنند؟

 

کدام کشورها بعد از اجابت مزاج از شلنگ استفاده می‌کنند؟

شلنگ توالت به انگلیسی معانی متفاوتی دارد . bum gun ، bidet hose , health faucet , bidet spray , shattaf , toilet shower هستند . این خبر خوب را میتوان به شما داد اگر به کشوری میخواهید مهاجرت کنید که سایت آمازون در آن سرویس دهی دارد میتوانید یک شلنگ توالت برای خانه ی خود سفارش دهید.  

کشور های شمال آفریقایی، آرژانتین، کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، پاکستان، اندونزی، مالزی، فلیپین، فنلاند، کشورهای هند، چین، ویتنام، لائوس و چند کشور دیگر از شیر آب استفاده می‌کنند.

کدام کشورها از آفتابه استفاده می‌کنند؟

ترکیه ، بنگلادش ، آلمان و چند کشور دیگر نیز از آفتابه استفاده می‌کنند. اگر قصد اقامت در این کشورهای دیگر را دارید می‌توانید، آفتابه ی سفری یا دوش سفری از مغازه‌های کمپینگ تهیه کنید و در مدت زمانتان در آن کشور ها استفاده کنید.

وضعیت دیگر کشورها در بهداشت بعد از اجابت مزاج چیست؟

بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکایی و استرالیا تنها از دستمال توالت استفاده می‌کنند و عده‌ای نیز از دستمال مرطوب اما اگر به چین می‌خواهید سفر کنید باید دستمال توالت با خود به همراه داشته باشید، زیرا در چین در کنار توالت دستمال پیدا نمی‌شود اما در خیلی از کشور هایی که از شلنگ یا بیده استفاده می‌کنند مانند ترکیه دستمال توالت نیز در کنار توالت یافت می‌شود.

برای گرفتن مشاوره در زمینه امور مهاجرتی با موسسه زانکو تماس بگیرید: 02122225334

پیشنهاد سردبیر زانکو