تور انگشت نگاری سفارت

انگشت نگاری یکی از مراحلی است که باید برای اقدام به تحصیل یا مهاجرت برای اکثر کشور های دنیا انجام شود. برخی از کشورها بخش کنسول سفارت خود را در ایران تعطیل کرده اند و برای انگشت نگاری و بیومتریک باید به کشورهای همسایه مثل ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، امارات یا گرجستان مراجعه کنند. تور انگشت نگاری شامل ترانسفر، هتل، بلیط و.. است که در صورت خرید یک پکیج از نظر راحتی و هزینه به نفع مشتری است.

بیومتریک یا انگشت نگاری چیست؟

بیومتریک یا انگشت نگاری یکی از مراحل گرفتن ویزای کشورهای مقصد از جمله کانادا است. بعد از اخذ پذیرش دانشجویی یا پذیرش در برنامه های مهاجرتی فرد نیاز به ثبت مشخصات چهره نگاری و انگشت نگاری دارد. این پروسه در دفاتری به نام VAC انجام میشود. قبل از بیماری کرونا گرفتن وقت سفارت (انگشت نگاری) تنها برای تسریع مراحل بود اما مدتی است که گرفتن وقت سفارت کانادا یا در واقع همان دفاتر وک یک امر حیاتی است. وقت سفارت یکی از خدماتی است که برروی تور انگشت نگاری ارائه می‌شود.

خدماتی که در تور انگشت نگاری ارائه می‌شود، چیست؟

گرفتن بلیت، گرفتن ویزا (برای کشورهایی که نیاز به ویزا دارند)، رزرو هتل با قیمت مناسب، خدمات حمل و نقل و ترانسفر از فرودگاه به هتل و بالعکس، از هتل به محل انگشت نگاری و بالعکس و تورهای گردشگری در زمان غیر از کرونا. موسسه مهاجرتی زانکو با دفتر گردشگری گشت ایده آل همکاری می‌کند و هم نکات مهاجرتی و هم نکات گردشگری را به خوبی برای داشتن یک تور انگشت نگاری خوب فراهم می‌کند.

آیا بعد از اخذ ویزا موسسه زانکو خدمات پیکاپ ویزا را نیز انجام می‌دهد؟

در صورتی که شخص تمایل داشته باشد تا پیکاپ ویزای خود را همراه با تور انگشت نگاری خود انجام دهد. می‌تواند از مشاورین و متصصین ما تقاضا کند تا این کار را انجام دهند. پیکاپ ویزا بدون حضور دوباره شما در خاک ترکیه یا دیگر کشور ها انجام می‌شود و با یک دهم هزینه شخص به وکالت زانکو پاسپورت خود را به سفارت کشور همسایه فرستاده و ویزای خود را دریافت میکند. معمولا افراد برای کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت خود سفر دوم را به خاک ترکیه یا دیگر کشور های همسایه انجام نمی‌دهند و یک نفر یا یک موسسه را به وکالت به همراه پاسپورت خود به آن جا میفرستند.

برای راهنمایی بیشتر با ما از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به شماره 02122226480 تماس بگیرید.

پیشنهاد سردبیر زانکو