ثبت شرکت در امارات

ثبت شرکت در امارات متحده عربی با بهره مندی از مزایای بسیار زیاد ارائه شده توسط امارات، امکان تجربه محیطی مساعد برای تجارت را فراهم می کند. این یک انتخاب محبوب در بین سرمایه گذاران خارجی برای راه اندازی یک شرکت است که عمدتاً به دلیل مالکیت 100٪ خارجی، صرفه جویی در مالیات، سهولت انجام تجارت، زیرساخت های تجاری پیشرفته، سیستم حکومت الکترونیکی، سبک زندگی درجه یک و فرصت های تجاری رو به رشد است. .

ثبت شرکت در امارات

سرمایه گذاران می توانند از طیف گسترده ای از گزینه های ثبت شرکت موجود در منطقه را انتخاب کنند.  حوزه قضایی ثبت شرکت در امارات به سه حوزه اصلی، منطقه آزاد و حوزه قضایی فراساحلی طبقه بندی می شود. طبق مصوبه اخیر کابینه در سال 2021، شرکت اصلی اکنون می تواند به عنوان یک نهاد متعلق به 100٪ خارج از کشور در امارات ثبت شود. با این حال، بسته به فعالیت تجاری و بخش صنعتی، مقررات خاصی وجود دارد که باید توسط سرمایه گذار انجام شود.

مناطق آزاد و شرکت های فراساحلی را می توان با 100٪ سهام خارج از کشور راه اندازی کرد. با این حال، آنها در ویژگی های خود، عملیات تجاری و همچنین قوانین تجاری حاکم متمایز هستند. هزینه ثبت شرکت منطقه آزاد در امارات متحده عربی از 11700 درهم برای بسته یک ویزا سهمیه شروع می شود. مناطق آزاد در امارات طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری و انواع مجوزها را برای انتخاب ارائه می دهند.

پس زمینه امارات متحده عربی

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) یک پادشاهی در شبه جزیره عربستان در خلیج فارس است که در سال 1971 تأسیس شد. نام ساده آن "امارات" است. عربستان سعودی از جنوب با آن همسایه است. عمان در شرق است. ایران از شمال با قطر و از غرب با آن همسایه است. جمعیت تخمینی 9.3 میلیون نفر است که تنها 1.5 میلیون نفر شهروند امارات و 7.9 میلیون نفر مهاجر خارجی هستند.

سیستم حقوقی امارات از دو استاندارد پیروی می کند. اولاً از شریعت اسلامی استفاده می کند. دوم، یک قانون مدنی با قانون اساسی، قوانین و مقررات فدرال اجرا کرده است.

قانون آژانس های تجاری امارات متحده عربی در سال 1981 شرکت های امارات متحده عربی را تنظیم می کند. اساسنامه "نمایندگی تجاری" را به عنوان هر توافقی تعریف می کند که در آن یک نماینده نماینده یک شرکت خارجی برای فروش، توزیع، ارائه یا ارائه کالا یا خدمات برای سود یا پورسانت در امارات متحده عربی است.

ثبت شرکت در امارات

مزایای تشکیل شرکت امارات متحده عربی

شرکت های امارات متحده عربی دارای مزایای بسیاری از جمله:

بدون مالیات شرکتی یا درآمدی: شرکت های امارات متحده عربی فقط در صنایع خاصی مالیات بر درآمد می پردازند. بانک های خارجی، نفت و گاز. در غیر این صورت، شرکت ها از پرداخت مالیات معاف هستند. با این حال، شهروندان ایالات متحده و کسانی که در کشورهایی که مالیات بر درآمد جهانی دارند، باید همه درآمدها را به مقامات مالیاتی خود گزارش دهند.

 • بدون مالیات بر عایدی سرمایه: امارات بر عایدی سرمایه مالیات نمی دهد. این امر به ویژه برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات و سایرین که معمولاً مشمول این مالیات می شوند خوب است.
 • مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات بر فروش معقول: امارات از سال 2018 مالیات بر ارزش افزوده (VAT) یا مالیات فروش معقولی دارد.
 • مناطق آزاد تجاری: امارات متحده عربی چندین منطقه آزاد تجاری دارد که می تواند مالکیت 100% خارجی و در رژیم مالیاتی صفر را مجاز کند.
 • انگلیسی به طور گسترده صحبت می شود: انجام تجارت در امارات متحده عربی زمانی که زبان انگلیسی بسیار محبوب است آسان تر است.
 • یک سهامدار: قانون حداقل یک سهامدار را برای ثبت شرکت مجاز می داند.
 • موقعیت استراتژیک: امارات یک نقطه دسترسی نزدیک به سایر کشورهای خلیج فارس ارائه می دهد. بنابراین، می تواند به عنوان نقطه ورود به دیگر کشورهای شورای همکاری خلیج فارس (GCC) کار کند. دبی، به ویژه، یک مرکز محلی تجارت برای خاورمیانه و شمال آفریقا است.
 • سهولت انجام کسب و کار: گزارش بانک جهانی "سهولت انجام کسب و کار" امارات متحده عربی را در رتبه 31 در جهان و اولین در خاورمیانه و شمال آفریقا قرار داد.
 • نیروی کار ماهر: امارات متحده عربی جمعیت زیادی از نیروی کار ماهر را ارائه می دهد. به این ترتیب، این منطقه می تواند نیروی کار بالقوه بسیار خوبی را برای هر شرکتی که انتخاب می کند در آنجا ایجاد کند، فراهم کند.
 • ثبات سیاسی و اقتصادی: یک سیستم بانکی قوی و یک سیستم سیاسی با ثبات در امارات وجود دارد. علاوه بر این، ذخایر گاز و نفت امارات متحده عربی آن را در رتبه دهم جهان قرار داده است.

جزئیات ثبت شرکت امارات متحده عربی

 • نام شرکت

شرکت های امارات متحده عربی باید نام منحصر به فردی را انتخاب کنند که مشابه نام شرکت های موجود نباشد. به طور معمول، یک شرکت سهامی سه نسخه از نام تجاری را با این امید که دولت یکی از آنها را تأیید کند، ارائه می دهد.

ثبت نام شرکت مستلزم دریافت تاییدیه های اولیه از بخش مجوزهای دپارتمان توسعه اقتصادی دبی (DED) است. به عنوان مثال، DED باید فعالیت های شرکت، نام تجاری و هویت های مالکیت مختلف را تأیید کند. پس از آن، آژانس تلفیق کننده می تواند در دسترس بودن نام را بررسی کند، نام را رزرو کند و حتی برای رزرو نام آنلاین در وب سایت DED پرداخت کند.

 • آدرس دفتر و نماینده محلی

شرکت های امارات متحده عربی باید یک نماینده ثبت شده محلی و یک آدرس دفتر محلی داشته باشند. شرکت از این آدرس برای درخواست های خدمات پردازش و اعلامیه های رسمی استفاده می کند.

 • سهامداران

شرکت های اماراتی باید حداقل یک سهامدار داشته باشند.

 • مدیران و افسران

شرکت های اماراتی باید حداقل دو افسر، یک مدیر اجرایی و یک منشی داشته باشند.

هزینه تشکیل شرکت در دبی

 • سرمایه مجاز

حداقل سرمایه مورد نیاز از امارات به حوزه قضایی امارات متفاوت است (به عنوان مثال، دبی 300000 درهم است، در حالی که ابوظبی فقط به 150000 درهم نیاز دارد).

 • مالیات

شرکت های امارات تنها در صورتی نیاز به پرداخت مالیات بر درآمد دارند که صنعت آنها نفت و گاز یا یک بانک خارجی باشد. در غیر این صورت، شرکت ها از پرداخت مالیات معاف هستند. همچنین مالیات بر عایدی سرمایه وجود ندارد.

مالیات مستقیم شخصی در امارات وجود ندارد. با این حال، بیشتر امارات از طریق هزینه‌های مختلف، مالیات‌های شهرداری را دریافت می‌کنند.

 • هزینه های سالانه

شرکت های اماراتی می توانند انتظار داشته باشند که هزینه های تمدید سالانه 2000 درهم را بپردازند.

 • پرونده های عمومی

شرکت های امارات متحده عربی می توانند از مدیران و سهامداران نامزد برای افزایش حریم خصوصی استفاده کنند.

فرد باید صورتهای مالی و مالیاتی سالانه را به سازمان اوراق بهادار و کالا ارسال کند. این آژانس این اظهارات را در وب سایت خود منتشر می کند.

جزئیات ثبت شرکت امارات متحده عربی

فرآیند ثبت شرکت

فرآیند ثبت شرکت در امارات متحده عربی با مجموعه ای از فعالیت ها که باید برای ثبت موفقیت آمیز شرکت دنبال شود، ساختار خوبی دارد. AURION فرآیند کامل ثبت شرکت در امارات متحده عربی را انجام می دهد و تا زمانی که اسناد شرکت به سرمایه گذار و فراتر از آن تحویل داده شود، پشتیبانی بی نظیری را ارائه می دهد. انتخاب نام تجاری مناسب گامی حیاتی برای شروع فرآیند ثبت شرکت در امارات است. سرمایه گذار باید فعالیت های تجاری مناسب را تحت مجوز تجارت خود انتخاب کند. شرکت از نظر قانونی این حق را دارد که بسته به فعالیت های تجاری انتخاب شده، تجارت یا ارائه خدمات را انجام دهد.

برای اخذ مدارک شرکت و پروانه تجارت باید فرم درخواست، مدارک پشتیبان، مشخصات سرمایه گذار و ... به همراه هزینه صدور پروانه تجارت به مراجع ذیصلاح ارائه شود. پس از اخذ مجوز تجارت توسط سرمایه گذار، آنها می توانند برای دریافت ویزای سرمایه گذار و حساب بانکی اقدام کنند. AURION در خدمات پشتیبانی کسب و کار نهایی در امارات متحده عربی برای ثبت شرکت جدید و فراتر از آن کمک خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید:

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در امارات متحده عربی

سرزمین اصلی امارات متحده عربی میزبان شرکت های بزرگ چند ملیتی، شرکت های کوچک و متوسط، فروشگاه های خرده فروشی، رستوران ها، کافی شاپ ها، مراکز خرید و غیره است. برندها در سرتاسر جهان به دنبال فرصتی برای استفاده از سرزمین اصلی امارات هستند. ثبت شرکت در امارات متحده عربی یکی از پرطرفدارترین سرمایه گذاری های تجاری توسط سرمایه گذاران برای دسترسی فعال به مخاطبان چندفرهنگی و گسترش به بازارهای محلی امارات است. در زیر ساختارهای اصلی شرکت در سرزمین اصلی امارات وجود دارد.

با توجه به تصمیم اخیر کابینه در سال 2021، تغییر قابل توجهی در روند ثبت شرکت در سرزمین اصلی ایجاد شده است. شرکت‌های سرزمین اصلی اکنون می‌توانند 100% در دسته‌های تجاری منتخب از تجاری، صنعتی، تجاری و غیره متعلق به خارج از کشور باشند.

بخش های تجاری استراتژیک خاصی مانند فعالیت های امنیتی، دفاعی و نظامی وجود دارد. خدمات مرتبط با شیلات؛ بانک ها، صرافی ها، مخابرات و غیره که برای مالکیت 100% خارجی محدود شده اند.

یک لیست فعالیت تجاری مثبت از حدود 122 فعالیت تجاری وجود دارد که می تواند 100٪ در اختیار مهاجران باشد. بسته به فعالیت تجاری انتخاب شده، حداقل سرمایه مورد نیاز برای واجد شرایط بودن برای 100٪ مالکیت خارجی در امارات وجود دارد.

در مورد بخش خدمات، 100% مالکیت خارجی خارجی در کلیه فعالیت های تجاری وجود دارد. با این حال، باید یک کارگزار خدمات محلی برای ارتباط با وزارت توسعه اقتصادی برای کارهای اداری منصوب شود.

 • الف. شرکت با مسئولیت محدود (LLC)

ساختار شرکت با مسئولیت محدود یکی از ساختارهای شرکت محبوب در سرزمین اصلی امارات است. سرمایه گذاران معمولاً زمانی شرکت با مسئولیت محدود را انتخاب می کنند که دو یا چند سهامدار (تا 50 نفر) وجود داشته باشد و بخواهند یک شرکت در سرزمین اصلی امارات تاسیس کنند. راه اندازی یک شرکت LLC در منطقه برای کارآفرینان مزایای تجاری مختلفی دارد.

مزیت اصلی سهامدار شرکت LLC این است که مسئولیت در شرکت فقط به میزان سهام در اختیار است و ثروت شخصی محافظت می شود. شرکت های با مسئولیت محدود می توانند در سرزمین اصلی امارات برای انواع فعالیت های تجاری تشکیل شوند. فعالیت های تجاری، خدماتی و صنعتی را می توان از طریق تشکیل یک شرکت LLC انجام داد. برای تشکیل شرکت LLC، طبق اصلاحیه اخیر در قانون شرکت ها، مالکیت 100٪ خارج از کشور در لیست منتخب فعالیت های تجاری وجود دارد. برای راه اندازی یک شرکت LLC در سرزمین اصلی امارات، هیچ نیازی به حامی ملی محلی امارات متحده عربی یا حامی شرکتی (شرکتی با سهامدار ملی امارات متحده عربی) وجود ندارد.

با این حال، شرکت های خدماتی باید یک نماینده خدمات محلی امارات متحده عربی را برای ثبت شرکت به عنوان یک شرکت LLC در سرزمین اصلی امارات تعیین کنند. نمایندگی خدمات محلی هیچ سهم یا کنترلی در عملیات یا سود شرکت نخواهد داشت.

 • ب. شرکت حرفه ای (شرکت مدنی)

افراد حرفه ای در زمینه مشاوره، حقوقی، حسابداری، پزشکان و غیره می توانند یک شرکت عمرانی در سرزمین اصلی امارات تشکیل دهند. مالک می تواند 100% مالکیت سهام شرکت را حفظ کند. برای ثبت یک شرکت عمران در وزارت توسعه اقتصادی (DED)، باید یک نماینده خدمات محلی با هزینه سالانه برای ارتباط با مقامات دولتی تعیین کرد.

برای کارآفرینان، صاحبان مجرد و متخصصان ماهر که بتوانند به راحتی تجارت خود را در امارات راه اندازی کنند، افتتاح یک شرکت عمران گزینه خوبی است. اقتصاد دبی طیف گسترده ای از مجوزهای حرفه ای را برای کارآفرینان ارائه می دهد. افتتاح یک شرکت عمرانی در امارات دارای مزایای بی شماری است و مالکیت 100٪ برای سهامدار بدون نیاز به یک شریک ملی امارات متحده عربی یک نکته برجسته است. (به نمایندگی خدمات محلی نیاز دارد).

فرآیند ثبت شرکت

 • ج- شعبه یا نمایندگی شرکت های خارجی

سرمایه گذارانی که دفتری در مناطق آزاد امارات یا هر شرکتی در خارج از امارات دارند می توانند شعبه یا نمایندگی خود را در سرزمین اصلی امارات تشکیل دهند. برای تشکیل شعبه یا نمایندگی، الزامات و معیارهای خاصی وجود دارد. افتتاح یک شعبه در امارات متحده عربی یک سرمایه گذاری تجاری سودآور برای شرکت هایی است که به دنبال گسترش فعالانه به بازارهای محلی امارات هستند. شعبه سازمان‌های بزرگ را قادر می‌سازد تا عملیات تجاری خود را در بازارهای جدید ساده‌سازی کنند و همچنین شرایط بازار و پاسخ مخاطبان را قبل از سرمایه‌گذاری در یک طرح توسعه گسترده آزمایش کنند.

ثبت شرکت FREEZONE در امارات

ثبت شرکت منطقه آزاد در دبی نسبتا ساده تر از تشکیل شرکت اصلی است. مناطق آزاد در دبی به دلیل سهولت در راه اندازی یک تجارت، زیرساخت های کلاس جهانی و اکوسیستم تجاری توسط سرمایه گذاران ترجیح داده می شوند.

یکی از مزایای اصلی راه اندازی شرکت منطقه آزاد تعیین شده، معافیت از مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) است. همچنین هزینه‌های جاری برای یک شرکت منطقه آزاد حداقل است زیرا تمام پرداخت‌ها برای استفاده از فضای اداری، امکانات رفاهی و آب و برق به صورت سالانه پرداخت می‌شود. ثبت شرکت منطقه آزاد در دبی دارای مزایای تجاری زیادی مانند معافیت از مالیات بر ارزش افزوده، معافیت از تشکیل گزارش حسابرسی، بازگرداندن 100٪ سود، انتقال آسان مالکیت، در دسترس بودن انبارهای بین المللی با کیفیت و غیره است.

مناطق آزاد در دبی یکی از بهترین بسته های تشکیل شرکت را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد. حداقل هزینه ثبت شرکت منطقه آزاد در دبی 13900 درهم می باشد. مناطق آزاد در دبی طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری را برای سرمایه گذاران برای شروع کسب و کار خود در امارات ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لیست فعالیت ها و منطقه آزاد مطلوب برای راه اندازی شرکت خود، فوراً با مشاوران تجاری متخصص ما صحبت کنید!

ثبت شرکت خارج از کشور در امارات

شرکت دریایی در دبی یک نهاد تجاری قانونی است که برای تسهیل تجارت بین المللی تشکیل شده است. شرکت‌های فراساحلی به‌عنوان شرکت تجارت بین‌المللی (IBC) ثبت شده‌اند و خارج از محدوده حوزه‌های قضایی محلی تجاری و سیستم‌های قانونی امارات هستند.

آنها خارج از محدوده مالیات بر ارزش افزوده و گمرک امارات متحده عربی هستند. با این حال، شرکت های فراساحلی واجد شرایط تجارت در بازار محلی امارات نیستند. اغلب شرکت های بازرگانی بین المللی، شرکت های هلدینگ، خدمات مشاوره، سرمایه گذاران املاک و غیره برای شرکت های فراساحل ثبت نام می کنند.

شرکت های فراساحلی واجد شرایط درخواست هیچ گونه ویزای اقامت برای کارمندان خود نیستند. افتتاح حساب بانکی امکان پذیر است اما به دلیل بررسی های دقیق انطباق، زمان بر است. ثبت شرکت فراساحلی در دبی ایمن است و مزایای زیادی مانند صرفه جویی در مالیات، بازگرداندن سود، مالکیت خارجی و غیره را به سرمایه گذار ارائه می دهد.

ثبت شرکت خارج از کشور در امارات

راه اندازی کسب و کار LLC در دبی

راه اندازی شرکت با مسئولیت محدود در دبی یکی از محبوب ترین فرم های تجاری قانونی برای ایجاد یک شرکت تجاری یا تولیدی در دبی است. یک شرکت LLC می تواند با حداقل دو و حداکثر 50 سهامدار تشکیل شود. هیچ الزامی برای حداقل سرمایه گذاری وجود ندارد. مدیریت شرکت LLC می تواند به مدیرانی (حداکثر 5 نفر) واگذار شود که ممکن است اتباع امارات باشند یا نباشند.

راه اندازی کسب و کار LLC در دبی بسیار ساده و نسبتاً آسان است. با این حال، بسته به فعالیت های تجاری انتخاب شده، به اسناد، مدارک، و تأییدیه های خاصی نیاز دارد.

در اینجا مراحل راه اندازی شرکت LLC در دبی آمده است. تیم ما با مشاوره تخصصی و پشتیبانی خدمات PRO اختصاصی برای تشکیل شرکت LLC بدون دردسر در دبی به شما در تمام مراحل کمک می کند.

1. انتخاب فعالیت تجاری و رزرو نام تجاری

2. اخذ تاییدیه برای نام تجاری و فرم تجاری قانونی

3. دریافت تاییدیه های اضافی مورد نیاز از وزارت توسعه اقتصادی (DED)، دبی برای فعالیت های انتخاب شده

4. آماده سازی تفاهم نامه و قرارداد خدمات محلی (LSA) - یافتن حامی محلی امارات متحده عربی، تصمیم سهامداران، موافقت نامه های مورد نیاز

5. مدارک را برای بررسی و تایید اولیه ارسال کنید

6. فضای اداری فیزیکی و قرارداد اجاره خود را دریافت کنید

7. برای اخذ مجوز شرکت LLC، قرارداد اجاره را به همراه مدارک تایید اولیه ارائه دهید

8. درخواست ویزای اقامت، شناسه امارات و افتتاح حساب بانکی شرکتی در دبی

LLC ثبت شرکت در دبی - مزایای تجاری

ثبت شرکت LLC در دبی یک فرآیند ساده است که توسط اقتصاد دبی تسهیل می شود. سرمایه گذاران باید فرم ثبت شرکت را به همراه مدارک پشتیبان ارائه و هزینه مورد نیاز را پرداخت کنند. شرکت LLC در دبی به سرمایه گذار اجازه می دهد تا یک فضای اداری در هر نقطه از دبی بگیرد، یک حساب بانکی شرکتی باز کند و تحت این شرکت ویزای اقامت دریافت کند. شرکت با مسئولیت محدود در دبی از نظر عملیات تجاری انعطاف پذیر، مالکیت شرکت، کاهش ریسک سرمایه گذاری، استخدام نیروی اضافی و غیره به سرمایه گذاران آرامش خاطر ارائه می کند.

 

بیشتر بخوانید:

روانشناسی در آلمان

استانبول کارت چیست؟

مزایای کسب و کار کلیدی شرکت LLC در دبی

شرکت LLC در دبی مجموعه ای از مزایای تجاری را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. راه اندازی شرکت LLC در دبی به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا حضور خود را در بازار محلی امارات متحده عربی تقویت کنند و تجارت محلی را به طور موثرتری ترویج کنند.

در اینجا چند مزیت برای سرمایه گذاران از راه اندازی شرکت LLC در دبی آورده شده است.

1. طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری برای انتخاب از لیست DED برای راه اندازی یک شرکت LLC

2. ویزای سرمایه گذاری برای ذینفعان همراه با واجد شرایط بودن برای حمایت از خانواده

3. در صورت نیاز، بدون هیچ زحمتی از سهمیه ویزا، کارکنان بیشتری را به کسب و کار خود اضافه کنید

4. افزایش اعتبار در بانک ها برای افتتاح حساب بانکی شرکتی

5. افتتاح بدون دردسر شعبه جدید در سرزمین اصلی در صورت نیاز

6. خرید ملک در دبی با نام شرکت

7. شرکت در مناقصات و انجام پروژه ها و تکالیف دولتی

8. تجارت آزادانه در بازار محلی امارات متحده عربی و همچنین سایر مناطق شورای همکاری خلیج فارس و جهان

LLC ثبت شرکت در دبی - مزایای تجاری

هزینه تشکیل شرکت در دبی

هزینه تشکیل شرکت در دبی بسته به ماهیت کسب و کار ممکن است متفاوت باشد. در زیر هزینه تخمینی برای تشکیل شرکت و ویزا دبی LLC آمده است. هزینه تشکیل شرکت در دبی عمدتاً ساده است و هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد. جزء هزینه عمدتاً به سرفصل های زیر تقسیم می شود - اسناد و گواهینامه، مجوز کسب و کار، پردازش ویزا و مهاجرت.

جدای از آن، بر اساس الزامات، تأییدیه های اضافی و تأیید مدارک مورد نیاز از سفارت امارات متحده عربی و مقامات مربوطه وجود دارد که هزینه ای نیز دارند. در صورت مشارکت کارگزار خدمات یا مشاور بازرگانی، برای اجرای خدمات وابسته به تشکیل شرکت، هزینه خدماتی نیز برای مشاوران در نظر گرفته می شود.

مجمع عمومی سالانه

یک شرکت اماراتی باید یک مجمع عمومی سالانه داشته باشد. خوشبختانه این اصول نیازی به برگزاری این جلسات در امارات ندارد. طرفین می توانند برای شرکت های اماراتی در هر کجای دنیا جلساتی برگزار کنند. زمان مورد نیاز برای ادغام شرکت های امارات متحده عربی می توانند انتظار داشته باشند که کل فرآیند بین 8 تا 20 روز طول بکشد. زمان تکمیل به تایید نام شرکت و همچنین میزان دقیق تکمیل مدارک ثبت نام توسط متقاضی بستگی دارد.

نتیجه گیری

شرکت های امارات متحده عربی دارای چندین مزیت از جمله: عدم مالیات شرکت، درآمد، مالیات بر عایدی سرمایه هستند. از سال 2018، امارات متحده عربی اکنون مالیات بر ارزش افزوده را دریافت می کند. علاوه بر این، انگلیسی به طور گسترده صحبت می شود. علاوه بر این، می توان به مناطق آزاد تجاری دسترسی داشت. شرکت امارات متحده عربی به یک نفر دسترسی استراتژیک به مکان هایی در خاورمیانه، کشورهای خلیج فارس و شمال آفریقا می دهد. امارات متحده عربی ثبات سیاسی و اقتصادی، سهولت انجام کسب و کار، و تنها یک سهامدار را برای ادغام ارائه می دهد.

 

بیشتر بخوانید:

ثبت شرکت در ترکیه

بعد از ریجکت ویزا چه کنیم؟

زندگی در عمان

ما در مجموعه زانکو تمام امور مربوط به مهاجرت را از جمله وقت VIP سفارت کانادا ، پیکاپ ویزا ،ویزای توریستی ، ویزای تحصیلی و .... را برای شما عزیزان انجام می دهیم ، شما می توانید با تماس با شماره ی 02122226480 از مشاوره ما بهرهمند شوید.

پیشنهاد سردبیر زانکو