ثبت شرکت در عمان

عمان از نظر جغرافیایی در شرق شبه جزیره ی عربستان قرار دارد و در مرز غربی خود همسایه ی عربستان سعودی و امارات متحده ی عربی است، با کشور یمن در جنوب مرز خاکی دارد، از قسمت شمالی تنگه ی هرمز و دریای عمان و از سمت شرق به دریای عرب منتهی می شود.

ثبت شرکت در عمان و بررسی شرایط سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در عمان، شرایط و مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت و راه اندازی شرکت، به صورت جامع و به روش علمی در این مقاله مورد بررسی قرار می‌گیرد. انواع ثبت شرکت در عمان چیست؟ مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در عمان کدام اند؟ قرارداد ثبت شرکت در عمان چگونه بسته می‌شود؟ مدت زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در عمان چه مدت است؟ هزینه ثبت و راه اندازی شرکت در عمان چقدر می‌باشد؟ شما با مطالعه این مقاله به پاسخ این گونه از سوالات در مورد سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت دست پیدا خواهید کرد. امروزه کشور عمان به علل گوناگونی به عنوان یک مقصد مهاجرتی به ویژه از طریق کار و سرمایه گذاری، میان مردم ایران جا افتاده است. روش‌های گوناگونی جهت سرمایه گذاری در عمان وجود دارد، اما مطابق آمار ما پر طرفدارترین روش، ثبت و راه اندازی شرکت می‌باشد. بنا بر این درخواست جهت دریافت مشاوره ثبت شرکت در عمان هم بالا رفته است. در نگارش این مقاله کوشش شده است که کلیه ابهامات در این زمینه رفع شود. مباحث زیر در این مقاله مورد بررسی قرار خواهند گرفت:

 • ثبت شرکت در عمان و شرایط عمومی
 • ثبت شرکت در عمان و اخذ اقامت آن
 • ثبت شرکت در عمان و استانداردهای سرمایه گذاری در عمان
 • ثبت شرکت در عمان و شاخص‌های اقتصادی تأثیرگذار
 • ثبت شرکت در عمان و انواع شرکت
 • ثبت شرکت در عمان و نقاط مثبت
 • ثبت شرکت در عمان و وکیل ثبت شرکت و خدمات مؤسسهMIE
 • ثبت شرکت در عمان و مراحل ثبت آن
 • ثبت شرکت در عمان و طرح تجاری (بیزینس پلن)
 • ثبت شرکت در عمان و نکات مهم نهایی

ثبت شرکت در عمان و شرایط عمومی

امروزه ثبت شرکت در عمان مورد درخواست خیلی از ایرانیانی می‌باشد که از توانایی مالی خوبی بهره‌مند هستند. قبل از آن که به اصل موضوع و ابعاد آن بپردازیم بهتر است کمی به شرایط عمومی کشور عمان بپردازیم. کشور عمان که به صورت رسمی به عنوان سلطنت نشین عمان معروف می‌باشد یکی از همسایگان جنوبی کشور ایران در دهانه خلیج فارس قرار دارد و مرزهای مشترک با امارات، عربستان سعودی و یمن را در اختیار دارد که ذخایر نفتی و همچنین صنعت شیلات پر رونقی دارد. پادشاه قبلی عمان که به نام سلطان قابوس شناخته شده است، از دیرباز روابط خوبی با حکومت ایران دارد و از محاسن مهاجرت به عمان چه از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و چه از راه‌های دیگر ( نظیر کار ، تحصیل و … )، این است که ایرانیان مورد بدبینی قرار نمی‌گیرند و از احترام ویژه‌ای در بین مردم عمان برخوردارند.

عمان به وسیله بانک جهانی در زمره کشورهای برخودار از یک اقتصاد پردرآمد طبقه بندی شده است. این کشور عضو سازمان ملل و شورای همکاری خلیج فارس می‌باشد.

ثبت شرکت در عمان و شرایط عمومی

سلطان قابوس پادشاهی بود که نقش مهمی در اعتلا و پیشرفت حکومت عمان و همچنین به وجود آوردن رفاه و رضایت در مردم عمان داشت و از محبوبیت زیادی در بین شهروندان و اتباع عمان برخوردار بود. شعار وی این بود که عمان مثل سوئیس باید در سطح جهان یک کشور بی طرف شناخته شود و تا حدودی نیز توانست این شعار را عملی کند. گواه آن روابط خوبی می‌باشد که دولت این کشور چه با ایران و چه با آمریکا و چه با سایر کشورها دارد. پایتخت و بزرگترین شهر عمان مسقط می‌باشد. واحد پولی این کشور ریال عمان است و از ثبات اقتصادی بالایی برخوردار می‌باشد. به طور متوسط هر ریال عمان معادل 2.5 دلار آمریکا می‌باشد و این به معنای ارزش بالای واحد پولی این کشور است. اگرچه عمان دارای ذخایر نفتی نسبتاً خوبی می‌باشد، اما بخش عمده‌ای از اقتصاد آن به وسیله گردشگری، تجارت و کشاورزی تامین می‌گردد. عمان از زمان کاهش قیمت نفت در اواخر قرن 20 ، به سرعت در حال تنوع بخشیدن به اقتصاد خود می‌باشد و به دنبال پیشرفت دیگر بخش‌های صنعت، به خصوص املاک و مستغلات و زیرساخت‌ها می‌باشد.

به صورت کلی ثبت شرکت در عمان در صورتی که طبق بیزینس پلن و با راهنمایی مشاورین و وکلای با تجربه در این زمینه انجام شود، بسیار سود آورد خواهد بود، اما شما جهت سرمایه گذاری در یک کشور خارجی باید عمیق تر فکر کنید و به جنبه‌های دیگر مانند اخذ اقامت و تابعیت نیز بیندیشید. در ادامه بیشتر این مباحث را تشریح می‌کنیم و اطلاعات دقیق و به روزی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. لطفا با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید:

کم هزینه‌ترین راه‌های مهاجرت

ثبت شرکت در عمان و اخذ اقامت آن

جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت یا کارآفرینی در هر کشوری باید عمیق تر قکر کنید و علاوه بر به دست آوردن سود بالا به ابعاد دیگری مثل حقوق و آثار اقامت و تابعیتی کشور مورد نظر خود توجه ویژه داشته باشید. به عبارت دیگر بهتر است با یک تیر چند نشان بزنید؛ یعنی هم سود بالا کسب کنید و هم اقامت دائم یا تابعیت مضاعف بگیرید. توضیح بیشتر آن که شما حداکثر استفاده از سرمایه گذاری خود را داشته باشید. متأسفانه کشور عمان با توجه به قوانین سخت گیرانه که در قانون مدنی و ملی خود دارد، به آسانی به اشخاص خارجی اجازه اخذ تابعیت یا شهروندی و حتی اقامت دائم را نمی‌دهد و تا زمانی که فعالیت و سوددهی شرکت شما برای دولت این کشور و خودتان پا برجا باشد، اقامت شما نیز پا برجا خواهد بود. در نتیجه ثبت شرکت در عمان شما را به اقامت دائم یا تابعیت و پاسپورت عمان نخواهد رساند. از این گذشته اگر فرض را بر این بگیریم که دولت یا قانون عمان به شما اجازه میداد که با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور به تابعیت برسید، در آن صورت دو مشکل در مقابل شما بود:

1 . قانون مدنی عمان تابعیت مضاعف را قبول نمی‌کند. به این معنی که شما با ارائه تقاضا برای اخذ تابعیت و شهروندی عمان باید از تابعیت ( های ) قبلی خود انصراف دهید.

2 . اخذ تابعیت عمان به معنای اخذ پاسپورت عمان می‌باشد. اما آیا اخذ پاسپورت عمان می‌تواند   آزادی سفر قابل توجهی را به شما اعطا کند؟ پاسخ خیر است.

پاسپورت عمان در رنکینگ بین المللی کشورها در رده 56 ام در کنار کشورهایی چون عربستان سعودی و قزاقستان قرار دارد و شما حتی با اخذ تابعیت یا پاسپورت این کشور فقط قادر خواهید بود به 43 کشور آزادانه سفر نمایید. در زیر می‌توانید اطلاعات تکمیلی را در این مورد کسب کنید :

اکنون امکان دارد با خود بگویید با این تفاسیر سرمایه گذاری و ثبت شرکت در عمان گزینه چندان مناسبی نیست. اما ابعاد و شاخصه‌های گوناگونی باید در این مورد بررسی و تحلیل گردد و شما سرانجام تصمیم مناسب را بگیرید. در ادامه با ما باشید تا ببینیم نهایتا سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت برای شما گزینه خوبی خواهد بود یا خیر؟

ثبت شرکت در عمان و استانداردهای سرمایه گذاری در عمان

قبل از اقدام برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در عمان یا هر کشور دیگری، درخواست کنندگان باید یک سری از استانداردهای بین المللی و شاخص‌های اقتصادی را که در امر سرمایه گذاری ( سود یا ضرر ) آن‌ها دخیل است را بررسی نمایند. اولین و شاید با اهمیت ترین استانداردی که سرمایه گذاران قبل از سرمایه گذاری باید بررسی کنند، شاخص نرخ مصادره یا سلب مالکیت اموال به وسیله دولت کشور مقصد سرمایه گذاری می‌باشد. این شاخص که به Expropriation Risk  نیز موسوم است، در واقع میزان ریسک و امنیت سرمایه گذاری و میزان خطر از دست رفتن اموال را نشان می‌دهد. مطابق اطلاعات بانک جهانی شاخص مذکور در بازه 1 تا 7 تعریف می‌شود که 1 نشان دهنده کمترین ریسک و 7 نشان دهنده بیشترین خطر مصادره اموال سرمایه داران خارجی توسط دولت یک کشور می‌باشد. نرخ مصادره اموال کشور عمان تا قبل از سال 2016 برابر 2 بوده است و از سال 2017 به بعد میزان ریسک و خطر سرمایه گذاری در این کشور بیشتر شده است. در نتیجه از این نظر کشور عمان کشوری نه چندان مساعد به لحاظ سرمایه گذاری و ثبت شرکت محسوب می‌شود.

ثبت شرکت در عمان و استانداردهای سرمایه گذاری در عمان

از دیگر استانداردهایی که متقاضیان ثبت شرکت در عمان باید به آن توجه به خصوصی داشته باشند، نرخ فساد قضایی و میزان شفافیت یا transparency  در ارکان حکومتی عمان می‌باشد. این شاخص نیز در بازه منفی 2.5 ( نشان دهنده کنترل فساد ضعیف ) تا مثبت 2.5 ( نشان دهنده کنترل فساد قوی ) تعریف می‌گردد. طبق داده‌های جمع آوری شده توسط بانک جهانی از سال 1996 تا سال 2017 متوسط شاخص کنترل فساد در عمان 0.42 بوده است ( کمترین مقدار آن 0.14 در سال 2011 و بیشترین مقدار آن 0.93 در سال 2002 گزارش شده است ) . مطابق این شاخص نرخ کنترل فساد در عمان مساعد می‌باشد اما در کشورهای پیشرفته غربی کنترل بیشتری بر روی فساد وجود دارد.

 

بشتر بخوانید:

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری در ۲۰۲۰

ثبت شرکت در عمان و شاخص‌های اقتصادی تأثیرگذار

همانطور که استحضار دارید مالیات انواع مختلفی دارد. مالیات بر درآمد شرکت‌ها، اشخاص، مالیات بر فروش و … . طبیعتا اشخاصی که قصد ثبت شرکت در عمان را دارند، درگیر پرداخت انواع مالیات خواهند بود و این موضوع تأثیر به سزایی در میزان سود کسب و کارشان در عمان خواهد داشت. خبر خوب آن است که نرخ مالیات بر درآمد اشخاص و کارکنان و همچنین نرخ مالیات بر فروش در عمان صفر می‌باشد!

ممکن است برای رشد کسب و کار و توسعه شرکت خود در عمان بخواهید از قبل اطلاعات مناسبی از میزان سود سپرده‌های بانکی و سود وام‌ها در عمان داشته باشید. نرخ سود سپرده در عمان پس از رشدی که داشته است در اوایل سال 2019 سیر نزولی را تجربه نمود و مطابق آخرین آمار به 2.3 درصد کاهش یافته است.

ثبت شرکت در عمان و شاخص‌های اقتصادی تأثیرگذار

از دیگر شاخصه‌های اقتصادی که باید در زمینه سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت به آن توجه ویژه داشته باشید، میزان رشد تولید ناخالص داخلی (GPD) این کشور می‌باشد. بر اساس آخرین آمار، تولید ناخالص داخلی عمان در سال 2018 به میزان 2.2 درصد از سال قبلی بیشتر بوده است ( تولید ناخالص داخلی نشان دهنده رونق و پویایی اقتصاد یک کشور می‌باشد).

ثبت شرکت در عمان و انواع شرکت

 1. شرکت با مسئولیت محدود (LLC)

شرکتی می‌باشد که در آن مسئولیت هر سهامدار محدود به یک سهم از کل سرمایه شرکت می‌باشد. یک شرکت LLC  در عمان باید حداقل 2 سهامدار داشته باشد ( یکی از آن‌ها باید شهروند عمان یا شهروند کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس (GCC)  یا از شهروندان ایالات متحده آمریکا باشد و باید بیش از 30٪ سهام شرکت به نام وی باشد بعلاوه 1 نفر مدیر اجرایی ) حداقل سرمایه لازم جهت راه اندازی یک شرکت LLC  در عمان یا 150،000 ریال عمانی (تقریبا 390،000 دلار) می‌باشد. لازم است عنوان شود که شرکت با مسئولیت محدود در عمان شایع ترین نوع شرکت می‌باشد که سرمایه گذاران خارجی با ثبت این کشور اقدام به راه اندازی یک کسب و کار در عمان می‌کنند.

 1. شرکت سهامی عام

شرکتی است که سرمایه آن به عنوان سهام توزیع می‌گردد. سهام یک شرکت سهامی عام در عمان قابل خرید و فروش و معاوضه از طریق بورس می‌باشد. حداقل سرمایه لازم جهت راه اندازی این نوع شرکت در عمان 150،000 ریال عمانی (حدود 390،000 دلار) می‌باشد. لازم به ذکر است یک شرکت سهامی بدون تأیید وزارت تجارت و صنعت عمان و صدور پروانه‌ای که گواه آن باشد، اجازه ثبت ندارد.

 1. شرکت سهامی خاص

شرکتی است که سهام آن برای تجارت عمومی در دسترس نمی‌باشد و یک شرکت سهامی خصوصی محسوب می‌شود. جهت ثبت یک شرکت سهامی خصوصی در عمان به حداقل 3 سهامدار احتیاج است. ( یکی از آن‌ها باید یک شهروند عمانی باشد که حداقل 30٪ از کل سهام را در اختیار داشته باشد ) و حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی آن 50،000 ریال عمان (حدود 130،000 دلار آمریکا) است.

ثبت شرکت در عمان و انواع شرکت

 1. مشارکت محدود

شرکت از نوع مشارکت محدود در عمان می‌تواند توسط 2 عضو یا بیشتر ایجاد گردد. جهت ثبت حداقل به 1 شریک عمومی و 1 شریک محدود نیاز خواهید داشت. شریک عمومی که باید شهروند عمان باشد و در قبال بدهی‌ها و تعهدات شریک بدون محدودیت در مسئولیت، مسئولیت دارد. شریک محدود مسئولیت محدودی را به عهده دارد و مسئولیت بدهی‌ها و تعهدات شرکت تنها به میزان سهم سرمایه اش در شرکت می‌باشد.

 1. آژانس بازرگانی

یک آژانس تجاری یا بازرگانی در عمان شرکتی می‌باشد که به منظور تبلیغ یا توزیع محصولات یا خدمات یک نهاد خارجی در سلطنت نشین عمان مأموریت دارد. وظیفه اصلی چنین شرکتی صادرات کالا و خدمات به وسیله یک تاجر عمده خارجی به عمان می‌باشد. در یک آژانس تجاری در عمان، نقش یک نماینده تجاری را می‌توان تنها به یک تبعه عمانی که در اتاق بازرگانی عمان ثبت گردیده است یا یک نهاد محلی با حداقل 51٪ سهم محلی اختصاص داد.

 1. دفتر شعبه

شعبه‌ای در عمان می‌تواند به وسیله یک شرکت خارجی فعالیت خود را شروع کند که در صدد افتتاح موسسه در این کشور باشد. جهت تشکیل شعبه، یک عامل محلی برای حمایت از ویزا و مجوزهای عمان لازم است. شعبه همچنین موظف می‌باشد از وزارت بازرگانی و صنعت عمان (MOCI) تأییدیه فعالیت بگیرد. از آن‌جا که یک شعبه، یک شخص حقوقی جدا از شرکت مادر خود به حساب نمی‌آید، مسئولیت فعالیت‌ها و تعهدات خود را بر عهده دارد.

 1. دفتر نمایندگی

نمایندگی را می‌توان صرفاً جهت تحقیقات بازار یا اهداف تبلیغاتی شروع نمود. انجام فعالیت‌های بازرگانی یا شغلی در عمان تحت عنوان دفتر نمایندگی مجاز نمی‌باشد. دفتر نمایندگی در عمان باید حداقل 1 فرد منصوب داشته باشد که ساکن عمان باشد.

 

بیشتر بخوانید:

امارات

مهاجرت به عمان

ثبت شرکت در عمان و نقاط مثبت

چرا ثبت شرکت در عمان؟ در این قسمت از مقاله به بعضی از مزایای سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت خواهیم پرداخت و نقاط مثبت این موضوع را برای شما تا حدودی تشریح خواهیم کرد :

اقدامات جدی دولت عمان برای راه اندازی کسب و کار و رشد و توسعه کارآفرینی در سالیان اخیر :

دولت عمان با تمرکز بر تنوع بخشی، صنعتی سازی و خصوصی سازی اقداماتی جدی را جهت تشویق رشد مشاغل انجام داده است.

استراتژیک بودن و موقعیت جغرافیایی عمان :

کشور سلطنتی عمان در دهانه خلیج فارس واقع شده است و به موجب آن از موقعیتی دریایی استراتژیک برخوردار می‌باشد و یک خط ساحلی به طول 1700 کیلومتر به عنوان دروازه خلیج فارس دارد.

اصلاحات گسترده اقتصادی و اجتماعی :

عمان از سال 1970 شاهد اصلاحات گسترده اقتصادی و اجتماعی می‌باشد. این کشور با توسعه گردشگری و املاک و مستغلات در حال پیشرفت می‌باشد. به همین ترتیب، اکنون دولت سلطنتی عمان سرمایه گذاری‌های قابل توجهی خارجی را به خود جلب می‌نماید و راه را برای فرصت‌های تجاری بیشتر در عمان هموار می‌کند.

اصلاحات گسترده اقتصادی و اجتماعی :

وجود زیر ساخت‌های توسعه گردشگری :

با توجه مخصوص به توسعه زیرساخت‌ها و گردشگری، اقتصاد خود را به سرعت متنوع کرده است. امكاناتی همچون حمل و نقل جاده‌ای، مؤسسات آموزشی و بیمارستان‌ها با سرعت زیادی به چشم می‌خورد.

شکل گیری و رشد اقتصاد عمان در جهت عدم وابستگی به نفت :

نفت مدتی است که بستر اقتصاد عمان می‌باشد چون این کشور مملو از ذخایر نفت است. با این وجود، عمان از چند دهه گذشته به طور قابل توجهی با استقبال از سرمایه گذاری‌های خارجی، در حال کاهش وابستگی خود به صادرات نفت می‌باشد.

 

بیشتر بخوانید:

معتبرترین پاسپورت‌های دنیا

روش‌ مهاجرت

اعطای تسهیلات و معافیت‌های بانکی و مالیاتی

دولت عمان جهت تشویق به گسترش مشاغل محلی و خارجی انگیزه‌هایی مثل وام‌های آسان، معافیت مالیاتی و مزایای مناطق ویژه اقتصادی را ارائه می‌دهد.

از دیگر نقاط مثبت سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • امکان جذب نیروی کار ارزان جهت توسعه کسب و کار
 • ثبات اقتصادی بالا
 • بالا بودن ارزش پولی عمان
 • امکان بهره مندی از تجارت آزاد
 • بهره مندی از میزان پایین پرداخت مالیات بر درآمد کارکنان
 • بهره مندی از امکانات مناطق ویژه اقتصادی

 

ثبت شرکت در عمان، وکیل ثبت شرکت 

همانطور که ذکر گردید، ثبت شرکت در عمان اگر با مشاوره با متخصص و وکیل حقوقی مربوطه انجام شود و از راهنمایی‌ها و دستورالعمل‌های وکیل استفاده شود می‌تواند به یک سرمایه گذاری پر منفعت و درآمد بالا ختم گردد. لازم به ذکر است که با توجه به پیچیدگی‌هایی که در قوانین عمان برای سرمایه‌گذاری وجود دارد، راه اندازی و ثبت شرکت در این کشور نیازمند باستفاده از وکلای معتبر و امین حقوقی است. بدیهی است که اگر شما تجربه سرمایه گذاری خارجی نداشته باشید، اگر بدون راهنمایی‌های یک وکیل اقدام به سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در عمان نمایید، این سرمایه گذاری نه فقط امکان دارد به سود منتهی نشود، بلکه خسارات و ضررهای غیر قابل جبرانی را نیز به همراه می‌آورد.

ثبت شرکت در عمان و مراحل ثبت آن

مراحل و سلسله مراتب ثبت شرکت در عمان به ترتیب و شرح ذیل می‌باشد:

1 . نامی برای شرکت خود رزرو کنید :

جهت این کار شما باید فرم تقاضای خود را برای انتخاب و ثبت یک نام منحصر به فرد ( با رعایت هنجارها و قوانین نامگذاری شرکت‌ها در عمان ) به اداره صنعت و تجارت عمان ( MCI ) ارسال کنید.

2 . ارسال اسناد شرکت

پس از رزرو و تأیید نام شرکت، باید اسناد سهامداران و اساسنامه شرکت را به همراه فرم مجوز امضاء و گواهی بانکی آماده کنید و همه را به اداره صنعت و تجارت ( MCI )  ارسال یا اصطلاحا Submit  کنید.

ثبت شرکت در عمان و مراحل ثبت آن

3 . ثبت شرکت در اتاق بازرگانی و صنعت عمان ( OCCI )

 بعد از ثبت شرکت در MCI  باید جهت رعایت و مطابقت با قوانین و مقررات تجاری لازم ثبت یک شرکت در عمان، آن را در OCCI  نیز به ثبت برسانید.

4 . مصوبه‌ها و تأییدات مورد نیاز را از بعضی از دوایر دولتی عمان دریافت نمایید :

بسته به ماهیت، سایز و اندازه فعالیت‌های بیزینس شما، امکان دارد نیاز به گرفتن تأییدیه‌هایی از ادارات عمان داشته باشید. این موضوع امکان دارد شامل ثبت و انجام موارد زیر باشد :

 • ثبت نام در اداره مالیات
 • ثبت نام در پلیس سلطنتی عمان
 • ثبت نام در وزارت کار یا نیرو براس جذب نیروی کار یا استخدام اشخاص خارجی و برخورداری از مجوزهای مربوطه جهت صدور ویزا یا اسپانسر شیپ بودن
 • دریافت پروانه شهرداری محلی
 • دریافت مجوز صادرات/واردات ( در صورت لزوم )
 • اخذ مجوزهای زیست محیطی، صنعتی و دیگر مجوزها

5 . طراحی مهر شرکت

جهت انجام قراردادها و خرید و فروش یا دیگر تراکنش‌های مورد نیاز، یک مهر یا نشان طراحی کنید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در عمان عبارتند از :

 • فرم ثبت شرکت
 • کپی برابر اصل شناسنامه یا گذرنامه معتبر سهام داران و امضاء کنندگان مجاز شرکت
 • یک فرم تأیید امضاء کننده مجاز به انضمام امضاها و اسامی امضاء کنندگان مجاز شرکت
 • اساسنامه
 • مجوز وابستگی با اتاق بازرگانی و صنعت عمان
 • گواهی سپرده اولیه سرمایه شرکت در بانک معتبر
 • طرح کسب و کار ( بیزینس پلن )

 

بیشتر بخوانید:

مهاجرت کاری

هزینه‌های مهاجرت

ما در مجموعه زانکو تمام امور مربوط به مهاجرت را از جمله وقت VIP سفارت کانادا ، پیکاپ ویزا ،ویزای توریستی ، ویزای تحصیلی و .... را برای شما عزیزان انجام می دهیم ، شما می توانید با تماس با شماره ی 02122226480 از مشاوره ما بهرهمند شوید.

پیشنهاد سردبیر زانکو