میانگین دستمزد حسابدار ، مدیر مارکتینگ ،مدیر مالی و... در کانادا

در کانادا شغل هایی که در حوزه ی مدیریت ، مارکتینگ و امور مالی هستند از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. به طور میانگین دستمزد این افراد حداقل 3 برابر پایه حقوق فدرال کانادا میباشد . در این مقاله به بررسی حقوق این مشاغل میپردازیم.

در کانادا شغل‌هایی که در حوزه‌ی مدیریت، مارکتینگ و امورمالی قرار دارند از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. به طور میانگین دستمزد این افراد حداقل 3 برابر پایه حقوق فدرال کانادا می‌باشد. در این مقاله به بررسی حقوق این مشاغل می‌‌پردازیم.

میزان دستمزد شغل‌های امور مالی، حسابداری، سرمایه گذاری و اقتصادی چقدر است؟

میانگین حقوق کارشناس بیمه‌ی کار، مهاجرت، خدمات بین‌المللی و سود ساعتی 30 دلار و 6 سنت است. حقوق یک اقتصاد‌دان و تحلیل‌گر اقتصادی 42.09 دلار می‌باشد. یک مدیر مالی در کانادا به طور میانگین 49 دلار و 59 سنت در ساعت حقوق می‌گیرد. حسابداران و بازرسان مالی ساعتی 35 دلار درآمد دارند ، متخصصین سرمایه ساعتی 33 دلار و 16 سنت و دیگر افسران مالی میانگین حقوق و دستمزد 31.78 دلار را دارند.

میانگین حقوق شغل‌های مدیریتی در کانادا چقدر است؟

مدیران ارشد در زمینه مالی، ارتباطات و دیگر سرویس‌های بیزنسی ساعتی 53.37 دلار، در زمینه بهداشت، تحصیل و... 52.92 دلار‌، در زمیه ی تجارت، مبادله و تلویزیون 52.92، در زمینه ی ساخت ساز و حمل و نقل 50 دلار، مدیران فروش 46.16 دلار و دیگر شغل‌ها میانگین 34 دلار حقوق دریافت می‌کنند. مدیران مارکتینگ و روابط عمومی 39.72 دلار میانگین دستمزد دارند. مدیران توسعه کسب‌و‌کار و کارشناسان تحقیق بازار 34.86 دلار حقوق می‌گیرند. مدیران حوزه تبلیغات متوسط درآمد ساعتی 39 دلار و 72 سنت دارند.

 

بیشتر بخوانید:

معرفی رشته MBA کانادا

تحصیل در رشته سینما در کانادا

 

میانگین دستمزد شغل‌های مربوط به منابع انسانی چقدر است؟

کارشناس منابع انسانی حدود 29 دلار در ساعت، مدیران این حوزه 44 دلار و یازده سنت، کارشناسان ارشد حدود 35 دلار در ساعت درآمد دارند.

متحصصین حوزه حمل و نقل، زنجیره تامین و مهندسین صنایع چقدر حقوق می‌گیرند؟

در کانادا متخصصین زنجیره تامین، برنامه ریزی و هماهنگی 24 دلار حقوق می‌گیرند. متخصصین لوجستیک ساعتی 25 دلار، متخصص فروش عمده 24 دلار در ساعت، مدیر حمل و نقل 40 دلار متوسط دستمزد دریافت می‌کنند.

همانطور که مشاهده می‌کنید میانگین دستمزد 30 دلار برای مدیران و متخصان مالی و بازاریابی در کانادا پرداخت می‌شود. حداقل حقوق در کانادا ساعتی 10 دلار می‌باشد 

برای گرفتن مشاوره در زمینه امور مهاجرتی و همچنین اخذ ویزای کانادا  با موسسه زانکو تماس بگیرید: 02122225334

بیشتر بخوانید:

کار دانشجویی در کانادا

لیست دانشگاه های کانادا

شرایط سنی تحصیل در کانادا

پیشنهاد سردبیر زانکو