مهاجرت تحصیلی یکی از روش‌های مرسوم برای مهاجرت به شمار می‌رود. مهاجرت تحصیلی در واقع تحصیل در دانشگاه‌ها یا موسسات آموزشی خارج از کشور و اقامت دائم در آن کشور بعد از اتمام تحصیل است. مهاجرت تحصیلی می‌تواند شرایط به مراتب بهتری را برای مهاجران فراهم آورد. زیرا با ورود به دانشگاه‌های معتبر و کسب مدرک دانشگاهی در کشور مورد ‌نظر، شانس پیدا کردن کار به عنوان یک نیروی ماهر به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت و این موضوع می‌تواند موجب تسریع فرآیند دریافت اقامت دائم شما باشد.
در این مقاله با انواع ویزای انگلیس، نحوه اخذ ویزای انگلیس، شرایط اخذ آن، مدارک لازم و هزینه‌های مربوط به آن می‌پردازیم.
دانشگاه های کانادا به هنگام اپلای و درخواست پذیرش اولیه، بخشی جهت درخواست کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه مورد نظر وجود دارد که در صورت داشتن شرایط ممتاز، دانشگاه اقدام به پرداخت کمک هزینه و وام دانشجویی به دانشجو می نماید. تحصیل در کانادا رایگان نیست، اما مقرون به صرفه است. میانگین هزینه دانشجوی خارجی برای یک سال تحصیلی در دوره کارشناسی، 12000 دلار کانادا است.
یکی از ویزاهایی که برای سفر به کشورهای شینگن اروپا نیاز دارید ویزای شینگن می‌باشد که انواع مختلفی دارد و نوع ویزای مورد نیاز شما نیز با توجه به اهداف سفرتان مشخص خواهد شد. در این مقاله شما را با ویزای شینگن اروپا، انواع آن و نحوه‌ی اخذ ویزای شینگن آشنا خواهیم کرد.
شماره تماس وکیل مهاجرت شما زانکو : 02122225334 در ساعات اداری با ما تماس بگیرید.
هر شهروند خارجی که قصد ورود به ایالات متحده آمریکا را دارد باید ابتدا اقدام به اخذ ویزای آمریکا نماید. ویزای آمریکا می‌تواند یک ویزای غیر مهاجرتی برای اقامت موقت یا ویزای مهاجرتی برای اقامت دائم باشد.
اگر میخواهید به کانادا بدون وکیل مهاجرت کنید این مقاله برای شما نوشته شده است. در این مقاله به شما یاد میدهیم چگونه بدون وکیل تمام راه و چاه را یاد گرفته و خودتان اقدام کنید.
در حال حاضر کانادا برای دریافت اقامت دائم پس از تحصیل دارند. دیگر ملاک مهم برای انتخاب کشور، هزینه تحصیل است؛ هزینه تحصیل در کانادا نیز کمتر از انگلستان، امریکا و استرالیا است. این موارد باعث شده که بسیاری از دانشجویان بین‌المللی ، کانادا را برای تحصیل انتخاب کنند. در ادامه به این مطلب می پردازیم که ویزای تحصیلی کانادا چقدر طول میکشد
هر سال بیش از ۳۰۰،۰۰۰ نیروی کار خارجی با ویزای کار موقت وارد کانادا می شوند. همه افرادی که اقامت دائم کانادا را ندارند و جز شهروندان کانادایی نیستند، برای این که بتوانند در کانادا کار کنند، باید ویزای کار موقت دریافت کنند. البته استثنا هم وجود دارد که به برخی از افراد این امکان را می دهد که بدون ویزای کار در کانادا به طور موقت مشغول به کار شوند.
دولت کانادا شیوه‌های مختلفی را پیش‌بینی کرده تا شهروندان سایر کشورها بتوانند اقامت دائم کانادا را به دست بیاورند. در ادامه چند راه گرفتن اقامت دائم کانادا را معرفی می نماییم
برای اخذ اقامت کشور کانادا بسیاری روش دریافت ویزای تحصیلی را برمی‌گزینند. یکی از شروط دریافت پذیرش از کالج‌ها یا دانشگاه‌های کشورهای فوق، اثبات مدرک زبان نیاز مورد نیاز تحصیل در کانادا است. کشور کانادا انگلیسی زبان است؛ گرچه دریافت پذیرش از برخی دانشگاهای ایالت کبک نیاز به دانش زبان فرانسوی می باشد.
دانشجویانی که قصد دارند بیش از 6 ماه در کانادا تحصیل کنند به اجازه تحصیل در کانادا یا استادی پرمیت کانادا احتیاج دارند. استادی پرمیت کانادا همچنین به دانشجویان بین المللی تمام وقت در کانادا اجازه می‌دهد که تا حداکثر 20 ساعت در هفته درون یا بیرون از دانشگاه کار کنند.