دلیل ارائه وقت سفارت کانادا این می باشد که متقاضیان به صورت منظم و در تاریخ و ساعت مشخص به سفارت مراجعه نمایند تا ساعت ها در صف های طولانی منتظر نمانند.در این مقاله قصد داریم درباره ی وقت سفارت کانادا و چگونگی دریافت آن بپردازیم
کار در کشورهای اروپایی تنها با اخذ ویزای کار میسر خواهد بود. ویزای کاری لیتوانی را می توان یکی از بهترین و کم هزینه ترین ویزاهای این کشور خواند چرا که فرد می تواند اقامت اروپایی خود را به دست آورد.
انگشت نگاری کانادا برای متقاضیان اخذ انواع ویزا از جمله ویزای توریستی، سرمایه‌گذاری، تحصیلی و کاری کانادا اجباری است. انگشت نگاری یا بیومتریک یا به اصطلاحی دیگر وک، در مراکز سفارت کانادا انجام می‌شود و برای گذراندن این مراحل، حتما لازم نیست که به سفارت کانادا مراجعه کنید. پس از دسامبر ۲۰۱۳، تمامی متقاضیان ایرانی و اتباع سایر کشورها، تا ۳۰ روز کاری پس از درخواست ویزای کانادا باید برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر اعلام شده از سوی سفارت کانادا مراجعه کنند. برای افراد با سن بیشتر از ۱۴ سال و کمتر از ۸۰ سال گذراندن مراحل انگشت نگاری الزامی است.
اگر به سفر به کشورهای خارجی علاقه‌مندید حتما با اصطلاح پیکاپ آشنا هستید. به دلیل مشکلات مختلف کشورمان، بعضی از کشورهای خارجی در ایران سفارت‌خانه ندارند و همین دلیل باعث افزایش مشکلاتی برای شهروندانی که قصد سفر و اخذ ویزا دارند، شده‌است. متقاضیانی که بخواهند به این‌کشورها سفر کنند مجبور خواهند بود تا برای اخذ ویزا به سفارت آن‌ها در سایر کشورها مراجعه نمایند. طبیعتا انجام چنین کاری هزینه‌ی اضافی بر دوش شما خواهد گذاشت. به منظور حل این‌مشکل خدماتی تحت عنوان پیکاپ پاسپورت ارائه می‌شود که از طریق آن می‌توانید هزینه‌های خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
رد شدن درخواست ویزا و یا به اصطلاح ریجکتی ویزا ، ترس و دغدغه هر شخصی می باشد که قصد سفر یا مهاجرت به کشوری دیگر دارد و برای آینده خود برنامه ریزی کرده است و از نظر مالی و زمانی بهایی پرداخت کرده نموده که حال با ریجکتی ویزای خود به شدت ناراحت می شود. در این مقاله راهکارهایی ارائه می دهیم که از بروز مشکل ریجکتی ویزا پیشگیری شود. پس با ما همراه باشید.
انگشت نگاری برای ویزای کانادا به دلیل آن است که اطمینان حاصل شود که متقاضی در واقع همان فردی است که قصد ورود به کانادا را دارد. در ادامه مراحل انگشت نگاری ویزای کانادا را در اختیار شما میگذاریم.
انگشت نگاری یکی از مراحلی است که باید برای اقدام به تحصیل یا مهاجرت برای اکثر کشور های دنیا انجام شود. برخی از کشورها بخش کنسول سفارت خود را در ایران تعطیل کرده اند و برای انگشت نگاری و بیومتریک باید به کشورهای همسایه مثل ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، امارات یا گرجستان مراجعه کنند. تور انگشت نگاری شامل ترانسفر، هتل، بلیط و.. است که در صورت خرید یک پکیج از نظر راحتی و هزینه به نفع مشتری است.
کشوری باید برای رسیدن به اهدافتان انتخاب شود که مهاجرپذیر باشد. از نرخ بیکاری، ثبات اقتصادی، نظام قضایی و امکانات اجتماعی خوبی برخوردار باشند
یکی از راه‌های اخذ ویزای شینگن، استفاده از دعوت‌نامه نمایشگاهی یا تجاری است. البته دعوت‌نامه انواع مختلفی دارد و برای اهداف مختلف توسط یک شخص یا یک شرکت صادر می‌شود.
مهاجرت تحصیلی یکی از روش‌های مرسوم برای مهاجرت به شمار می‌رود. مهاجرت تحصیلی در واقع تحصیل در دانشگاه‌ها یا موسسات آموزشی خارج از کشور و اقامت دائم در آن کشور بعد از اتمام تحصیل است. مهاجرت تحصیلی می‌تواند شرایط به مراتب بهتری را برای مهاجران فراهم آورد. زیرا با ورود به دانشگاه‌های معتبر و کسب مدرک دانشگاهی در کشور مورد ‌نظر، شانس پیدا کردن کار به عنوان یک نیروی ماهر به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت و این موضوع می‌تواند موجب تسریع فرآیند دریافت اقامت دائم شما باشد.
در این مقاله با انواع ویزای انگلیس، نحوه اخذ ویزای انگلیس، شرایط اخذ آن، مدارک لازم و هزینه‌های مربوط به آن می‌پردازیم.