کلمه‌ی IELTS برگرفته از International English Language Testing System به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است. سیستم نمره‌دهی در این آزمون در‌بازه‌ی ۰ تا ۹ است. امتحان آیلتس در چهار مهارت مختلف شرکت‌کنندگان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد که این مهارت‌ها به ترتیب برگزاری در آزمون شامل Listening (شنیداری)، Reading (خواندن)، Writing (نوشتاری) هستند.
تمام افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا دارند برای اطلاع از شرایط مهاجرت به این کشور نیاز است تا از شرایط ویزای تحصیلی کانادا مطلع باشند. ما نیز تمام تلاش خود را برای اطلاع از شرایط مهاجرت به این کشور در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیار شما قرار گیرد.
در این مطلب مشاغلی که در کانادا بیشترین درآمد را دارند را مورد بررسی قرار میدهیم
در این مقاله قصد داریم به معرفی کشور قطر به عنوان یک مقصد بکر برای مهاجرت کاری بپردازیم.
در این مطلب شرایط کار در کافه‌های کانادا، مراحل و اقدامات مورد نیاز برای تاسیس کافه در کانادا و همچنین یک نمونه‌ی موفق از کافه‌ای که یک فرد مهاجر در کانادا تاسیس کرده است، صحبت می‌کنیم.
مهاجرت تحصیلی یکی از روش‌های مرسوم برای مهاجرت به شمار می‌رود. مهاجرت تحصیلی در واقع تحصیل در دانشگاه‌ها یا موسسات آموزشی خارج از کشور و اقامت دائم در آن کشور بعد از اتمام تحصیل است. مهاجرت تحصیلی می‌تواند شرایط به مراتب بهتری را برای مهاجران فراهم آورد. زیرا با ورود به دانشگاه‌های معتبر و کسب مدرک دانشگاهی در کشور مورد ‌نظر، شانس پیدا کردن کار به عنوان یک نیروی ماهر به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت و این موضوع می‌تواند موجب تسریع فرآیند دریافت اقامت دائم شما باشد.
کشورهای بسیاری برای کار وجود دارد اما در بین آن ها برخی دارای شرایط بهتری برای ایرانی ها هستند و به همین دلیل ایرانی های زیادی در این کشورها مشغول به کار هستند و بودن هم زبانان در این کشورها باعث کم تر مشکلات زندگی در کشوری دیگر شده است. معمولا کشورهایی مانند آلمان، کانادا، ترکیه ، استرالیا گزینه های مناسبی برای مهاجرت کاری ایرانی ها به حساب می‌آیند. در ادامه به معرفی شرایط هر یک از این کشورها برای مهاجرت کاری خواهیم پرداخت.
اگر برای مهاجرت خود به مشاوره نیاز دارید میتوانید از طریق موسسه زانکو وقت مشاوره مهاجرت را به صورت رایگان رزرو کنید.
آزمون USMLE یکی از معتبرترین آزمون های جهان در زمینه پزشکی می باشد این آزمون که در 4 مرحله انجام می شود به بررسی مهارت های پزشکان قبل از صدور جواز طبابت می پردازد.
آیا لزوما برای انجام امور مهاجرت به وکیل نیاز داریم؟ آیا وکیل مهاجرت باید شرایط خاصی داشته باشد؟ آیا هر وکیل مهاجرتی با دستمزد بالا وکیل خوبی هست؟
SAT مخفف عبارت Scholastic Aptitude Test که ترجمه‌ی فارسی آن آزمون استعداد تحصیلی است. این آزمون برای کسانی است که در سال‌های آخر دبیرستان تحصیل می‌کنند و قصد ورود به دانشگاه را دارند.
اگر میخواهید به کانادا بدون وکیل مهاجرت کنید این مقاله برای شما نوشته شده است. در این مقاله به شما یاد میدهیم چگونه بدون وکیل تمام راه و چاه را یاد گرفته و خودتان اقدام کنید.