نرخ رشد جمعیت امریکا از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ در پایین ترین سطح طی دست کم ۱۲۰ سال گذشته قرار دارد. در کشوری با جمعیت ۳۲۹ میلیون نفر، این کمترین افزایش جمعیت طی یک سال در این قرن و همچنین در قرن گذشته است
امن‌ترین کشورهای دنیا در 2020

موسسه بین‌المللی sos مستقر در سنگاپور، هر ساله «نقشه ریسک سفر» را منتشر می‌کند با بررسی ۱۰ مولفه مهم از ریسک سلامتی و امنیتی، امن‌ترین کشورهای دنیا در 2020 را انتخاب کرده است که براساس آن تهدیدات امنیتی شدید، ناآرامی‌های مدنی و بی‌ثباتی سیاسی و بلایای طبیعی به‌عنوان اصلی‌ترین ریسک سلامت و امنیتی در موانع ورود گردشگر به کشورها پیش‌بینی شده است.
زندگی در لندن

در این مقاله به بررسی دلایلی برای انتخاب زندگی در لندن و همچنین دلایلی برای زندگی نکردن در این شهر پرداخته‌ایم.
لاتاری

لاتاری در اصل به معنی قرعه کشی است اما ما در ادامه به لاتاری گرین کارت آمریکا یعنی قرعه کشی گرین کارت آمریکا که هرساله برگزار می شود خواهیم پرداخت. هر فرد دارای پاسپورت معتبر میتواند در لاتاری ثبت نام کند
زندگی در کانادا

در این مقاله به سراغ زندگی در کانادا رفتیم و از جوانب گوناگون مخارج و هزینه‌های زندگی در آن را بررسی کردیم.
جمعیت نروژ

نروژ (Noreg) واقع در شمال اروپا  و همسایگی فنلاند و سوئد ،کشوری  پادشاهی و مستقل است که قلمروی آن بخش غربی شبه جزیره اسکاندیناوی، یان ماین و مجمع‌الجزایر سوالبارد در قطب شمال را دربرمی‌گیرد. مساحت کشور نروژ،حدود 385.203 کیلومتر مربع اعلام شده است و بیش از 6،000،000 نفر جمعیت دارد.
نحوه رای گیری نمایندگان اتحادیه اروپا

انتخابات پارلمان اروپا هر پنج سال يک بار برگذار می گردد. شهروندان کشورهای عضـو اتحاديه اروپا، در يک انتخابات ملی و به طريق رأی گيری مسـتقيم، نمايندگان خود را در پارلمان اروپا انتخاب می کنند. کار پارلمان اروپا، دفاع از منافع ملّتها در تصميم گيريهای اتحاديه اروپا است.
بلاگری در کانادا

در این مقاله به سراغ معرفی بلاگری در کانادا رفته‌ایم. در عین حال به فوت و فن‌ها و نکاتی که درمورد بلاگری لازم است بدانیم، پرداخته‌ایم، از نکات کلیدی که مربوط به بلاگری در کانادا است پرده برداشته‌ایم. در پایان هم به سراغ معرفی بلاگرها و اینفلوئنسرهای کانادایی رفته‌ایم تا ببینیم بلاگری در کانادا چه قدر عملی است.

بر طبق آمارها، سالانه گردشگران زیادی از سراسر جهان، از اروپا دیدن می کنند و هرساله نیز این آمار افزایش می یابد. به این ترتیب قاره اروپا سالانه بیش از نیمی از گردشگران سراسر جهان را به خود جذب می کند.
زندان هالدن نروژ - زندان یا هتل 5ستاره؟

زندان «هالدن» Halden دومین زندان بزرگ نروژ است که که در شهر «هالدن» در فاصله 110 کیلومتری از جنوب شهر «اسلو» در میان جنگلهای انبوه و در زمینی به مساحت 30 هکتار واقع شده است.
هاستل‌های کانادا

در ادامه‌ی کاناداگردی‌های‌مان در زانکو سری به هاستل‌های کانادا زدیم. در این مقاله درمورد هاستل، هاستل‌های کانادا گپ زده‌ایم و تمام نکات ریز و درشتی که مربوط به این موارد است را بررسی کرده‌ایم.