هاستل‌های کانادا

در ادامه‌ی کاناداگردی‌های‌مان در زانکو سری به هاستل‌های کانادا زدیم. در این مقاله درمورد هاستل، هاستل‌های کانادا گپ زده‌ایم و تمام نکات ریز و درشتی که مربوط به این موارد است را بررسی کرده‌ایم.
هتل‌های کانادا

در این مقاله انواع گوناگون هتل‌ها و دسته‌بندی آن‌ها را شرح و بسط داده‌ایم و همچنین 9 هتل کانادایی را معرفی و بررسی کرده‌ایم.
سیستم مالیات در کشور کانادا چگونه است؟

در این مقاله به موضوع سیستم مالیات در کشور کانادا می پردازیم. مالیات بردرآمد شما د رکانادا بر اساس وضعیت اقامت شما می باشد. موسسه مهاجرتی زانکو در این مقاله اطلاعاتی در مورد سیستم مالیاتی کشور کانادا برای شما عزیزان گرد آوری کرده است .
کافه‌های کانادا - نقد و بررسی کافه‌های کانادا در شهرهای مختلف

مقاله‌ی کافه‌های کانادا دنباله و تکمیل‌کننده‌ی مقاله‌ی کافه‌داری در کانادا است. به نوعی هر آنچه در مطلب کافه‌داری در کانادا ذکر شد را در این کافه‌گردی به بوته‎‌ی نقد و بررسی می‌گذاریم.
کار در قطر

در این مقاله قصد داریم به معرفی کشور قطر به عنوان یک مقصد بکر برای مهاجرت کاری بپردازیم.
بانک مرکزی امارات متحده عربی اقدامات اضافی در برنامه حمایت اقتصادی هدفمند تصمیم گیری می کند

ابوظبی_ 8 آوت 2020 ( وام )_ هیئت مدیره بانک مرکزی امارات تصمیم گرفته است در مورد اقدامات اضافی در چارچوب طرح پشتیبانی اقتصادی هدفمند که در ابتدا در مارس سال 2020 راه اندازی شده است ، به منظور ارتقاء بیشتر ظرفیت بخش بانکی برای حمایت از اقتصاد استفاده کند.
قدرتمندترین پاسپورت‌های دنیا در دوران مبارزه با کرونا اعلام شد/ کانادا رتبه نهم سال ۲۰۲۰

پاسپورت کانادا در دوران مبارزه با کووید-۱۹ در بین قدرتمندترین پاسپورت‌های دنیا در رتبه نهم قرار گرفت.
وزیر مهاجرت کبک از طرح جدید ورود فوری نیروهای متخصص به کبک خبر داد / به محض بازگشایی مرزها

وزیر مهاجرت کبک خبر داد: به محض بازگشایی مرزها به منظور برطرف شدن کمبودها، ۵۵۰ پرسنل درمانی به طور آزمایشی به کبک می‌آیند.
تعلیق مجدد برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری استان کبک تا ۲۰۲۱

به گفته وزیر مهاجرت و یکپارچگی برنامه مهاجرت بر پایه سرمایه گذاری در کبک (برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری استان کبک) که پیش از این قرار بود تا اول ژوئن ۲۰۲۰
حمایت از مستاجر در کانادا

به تازگي وبسايتي به نام «The Keep Your rent» راه‌اندازي شده است كه مستاجران تورنتویی می‌توانند با مراجعه به اين وبسایت، مطلع شوند که کدام صاحبخانه‌هاي تورنتويي در گذشته برای مستاجران خود اخطار تخلیه فرستاده‌اند یا اجاره‌بها را به ميزان زیادي افزایش داده‌اند.
کاهش نرخ بیکاری در کانادا

کاهش نرخ بیکاری در کانادا به زمان قبل از کرونا به گزارش هدهد
ویزای انگلیس

در این مقاله با انواع ویزای انگلیس، نحوه اخذ ویزای انگلیس، شرایط اخذ آن، مدارک لازم و هزینه‌های مربوط به آن می‌پردازیم.