رشته گرافیک در ترکیه

تحصیل در رشته گرافیک در دانشگاه‌های برتر خارج از کشور شرایط خاص خود را دارد. بهتر است دانشجویان برای آشنا شدن با شرایط تحصیل در دانشگاه‌های خارجی و نحوه اخذ پذیرش از این دانشگاه‌ها، به یک موسسه مهاجرتی یا اعزام دانشجو معتبر مراجعه کنند و از آن‌ها مشاوره تحصیلی بگیرند. در این مقاله به بررسی شرایط پذیرش در رشته گرافیک، بازار کار این رشته و درآمد آن میپردازیم.
تحصیل در‌ گرجستان

کشور گرجستان در منطقه قفقاز اوراسیا واقع شده است . که پایتخت و بزرگترین شهر ان تفلیس می باشد و از نظر اب و هوایی چهار فصل دیده میشود . واحد پول کشور گرجستان لاری می باشد که به صورت GEL بر روی محصولات درج می شود . پول خرد گرجستان تتری نامیده میشود که هر ۱۰۰ تتری ۱ لاری میشود. لازم به ذکر می باشد که هر لاری پول گرجستان بین ۱۴۰۰ تا ۲۱۵۰ تومان متغیر می باشد .
مالیات مشاغل مختلف در هر کشور

مالیات را می توان با تعاریف مختلفی توصیف کرد. می توان در یک تعریف ساده آن را هزینه ای دانست که افراد جامعه آن را پرداخت می کنند تا هزینه های عمومی جامعه را تامین کنند. یکی از تعاریف مشهور در مورد مالیات، تعریفی است که سازمان همکاری و توسعه اقتصادی ارائه کرده است. طبق این تعریف، مالیات، پرداختی است الزامی و بلاعوض که به اشخاص، موسسات، دارایی ها و … تعلق می گیرد.
قوانین بیمه کشورهای مختلف

بیمه عمر در کشورهای پیشرفته همواره جایگاه ویژه‌ای را در صنعت بیمه به خود اختصاص ‌داده است. دلیل این امر این است که پوشش های این بیمه نامه مستقیما متوجه انسان است که به عنوان منابع انسانی صنعت هر اقتصادی بسیار ارزشمند است.
کار در عمان

کشور عمان که حکومت آن سلطنتی می‌باشد، مدتی است که برای جذب نیرو کار ماهر، سیاستی مبنی بر جذب مهاجران خارجی به کشور خود برای خود اتخاذ کرده‌است تا افراد توانمند بسیاری تحت عنوان مهاجرت کاری امکان کار در کشور عمان برایشان فراهم گردد. به این دلیل دولت عمان تلاش کرده‌است که در طی چندین سال، پله‌های ترقی را در کشور خود طی کند که در این زمینه هم موفقیت‌هایی کسب کرده‌است و در طی چند مدت گذشته، عمان رشد قابل توجهی را در صنایع مختلف، فرهنگ و حتی اقتصاد کسب کرده‌است.
پزشکی در عمان

در حال حاضر کار برای پزشکان در عمان متقاضیان زیادی دارد و البته بسته به شرایط خاصی میسر است. مزایای کار در عمان به‌عنوان پزشک منجر شده است تا شمار متقاضیانی که خواستار استخدام در بیمارستان‌های عمان هستند، رو به افزایش باشد.
ثبت شرکت در عمان

عمان از نظر جغرافیایی در شرق شبه جزیره ی عربستان قرار دارد و در مرز غربی خود همسایه ی عربستان سعودی و امارات متحده ی عربی است، با کشور یمن در جنوب مرز خاکی دارد، از قسمت شمالی تنگه ی هرمز و دریای عمان و از سمت شرق به دریای عرب منتهی می شود.
آوسبیلدونگ آلمان

اگر می‌خواهید در آلمان مشغول به کار شوید و از تحصیلات دانشگاهی برخوردار نیستید، برای ورود به بازار کار آلمان صرفا لازم نیست که در دانشگاه های آلمان تحصیل کنید. شما می توانید با گذراندن یک دوره فنی در آلمان (آوسبیلدونگ) تجربه لازم برای کار را به دست آورید و راه ورود به بازار کار را پیدا کنید.
سرمایه‌گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال، شرایط و قوانین اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور و راه های متفاوت سرمایه گذاری در پرتغال و همچنین قوانین اخذ تابعیت و اقامت دائم را ما در این مقاله به صورت کاملاً تخصصی مورد بررسی قرار خواهیم داد تا با تمام ابعاد آن آشنا شوید.
نوروز در کشورهای دیگر

از زمان‌های گذشته تا به امروز مراسم نوروز و جشن‌های نوروز در کشور ایران و سایر کشورهای جهان برپا بوده و دارای اهمیت بسیار ویژه‌ای نیز می‌باشد. با آغاز شدن فصل بهار، سال جدید خورشیدی شروع می‌شود؛ اما نکته بسیار مهم و دارای اهمیت این بوده است که بایستی بدانید این اهمیت نوروز برای کشورهای دیگر نیز وجود داشته و جزو اعیاد بسیار مهم برای این کشورها به شمار می‌رود به خصوص کشورهایی که در همسایگی ایران می‌باشند .
عجیب‌ترین سوغاتی‌های دنیا

در این مطلب قصد داریم سری به سوغاتی‌های عجیب کشورهای گوناگون بزنیم، سوغاتی‌هایی که حتی فکر کردن به آن‌ها تجربه‌ عجیبی می‌باشد چه برسد به امتحان کردن آن‌ها!
نجاری در کانادا

اگر شغلتان نجاری است و قصد مهاجرت به کانادا را دارید و یا اگر دنبال حرفه‌ نجاری در کشور کانادا هستید، این مقاله می‌تواند برای شما سودمند باشد. علاوه بر توضیحات کامل و دقیق شغل نجاری در کشور کانادا به بررسی دیگر شرایط و بازار کار و میزان درآمد نجاری در کانادا نیز خواهیم پرداخت.