بسیاری از ما آرزو داریم که در کشور دیگری زندگی کنیم. پس حتما شما هم تا بحال توجه بسیاری به موضوع مهاجرت و زندگی در کشور های دیگر کرده اید و به دلایل مختلف فکر می کرده اید که ادامه زندگی، کار و یا تحصیل شما در یک کشور دیگر برایتان آینده ی بهتری رقم خواهد زد و یا فکر می‌کنید که زندگی آسان تری می‌توانید در کشورهای دیگر داشته باشید. ولی همه‌ی ما این جرات را نداشته‌ایم تا روند طولانی و سخت مهاجرت را پشت سر بگذاریم و واقعا اقدام به انجام مراحل آن شویم.

بسیاری از ما آرزو داریم که در کشور دیگری زندگی کنیم. پس حتما شما هم تابحال توجه بسیاری به موضوع مهاجرت و زندگی در کشور های دیگر کرده اید و به دلایل مختلف فکر می کرده اید که ادامه زندگی، کار و یا تحصیل شما در یک کشور دیگر برایتان آینده ی بهتری رقم خواهد زد و یا فکر می‌کنید که زندگی آسان تری می‌توانید در کشورهای دیگر داشته باشید. ولی همه‌ی ما این جرات را نداشته‌ایم تا روند طولانی و سخت مهاجرت را پشت سر بگذاریم و واقعا اقدام به انجام مراحل آن شویم. پس اینجا با خود سوال می‌کنیم که چه باید کرد؟! با همان ترس‌ها و افسوس‌های‌مان زندگی کنیم و هیچ اقدامی انجام ندهیم؟! در جواب به این سوالات که حتما در ذهن خیلی از شماها وجود دارد می‌خواهیم تعدادی از راحت‌ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت را به شما معرفی کنیم تا بخش زیادی از نگرانی‌های شما در رابطه با مشقت‌های مهاجرت رفع شود و با خیالی آسوده‌تر و دیدی مثبت برای انجام اینکار اقدام کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از موسسه مهاجرتی زانکو با شماره های 021-22226480 تماس حاصل فرمائید.

بیشتر بخوانید:

علت مهاجرت دانشجویان

وکیل مهاجرتی با تضمین بازگشت وجه

بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان


مهاجرت به آلمان

در ابتدا باید بدانید برای مهاجرت به آلمان هم به هرحال باید دارای یک سری شریایط ممتاز و برجسته ای باشید. اما نیاز بالای این کشور به نیروی کار و البته ظرفیت بالای پذیرش مهاجران، باعث شده تا آلمان در این لیست قرار گیرد. این کشور هر سال لیستی از نیازهای شغلی خود منتشر می کند که مهاجران را بر اساس آن نیازها پذیرش می کند. در این لیست انواعی مختلفی از مشاغل  فنی، نیمه تخصصی و حتی فوق تخصصی به چشم می خورد که طیف متنوعی از متقاضیان ماهر را به خود جذب می کند. بنابراین اگر حداقل سرمایه اولیه و تخصص لازم را دارید، آلمان می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

 آلمان کشوری با ثبات اقتصادی است که زمینه یک زندگی راحت با امکانات بالا را برای مردم فراهم می کند. در نتیجه این موارد درصد متقاضیان مهاجرت به آلمان را بالا نیز بالا برده است؛ بنابراین کسانی موفق به مهاجرت می شوند که شرایط بهتری داشته باشند.


 حداقل شرایط و نیازهای مهاجرت به آلمان:

  •     داشتن سرمایه کافی برای تامین هزینه های مهاجرت و زندگی در آلمان
  •     داشتن مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی
  •      اگر می خواهید مهاجرت کاری داشته باشید، داشتن حداقل 2 تا 3 سال سابقه کار الزامی است.
  •     اگر بخواهید از طریق کار یا تحصیل اقدام به مهاجرت به آلمان کنید، در هر دو صورت باید به حدی برتری داشته باشید تا بتوانید زمینه مهاجرت را برای خود فراهم کنید

 

آلمان

 

مهاجرت به بلژیک

بلژیک کشور کوچکی است اما می تواند بهترین امکانات رفاهی را برای شما فراهم کند.برای مهاجرت به بلژیک می توان با پیدا کردن یک کار به راحتی به این کشور مهاجرت کرد و حتی اگر هنوز کاری در این کشور برایتان پیدا نشده باشد به شما ویزای موقت می‌دهند تا بتوانید در این مدت برای خود شغل مناسبی پیدا کنید و اقامت دائم آنجا به شما تعلق بگیرد.


حداقل شرایط و نیازهای مهاجرت به بلژیک:

  •      داشتن سرمایه کافی برای تامین هزینه های مهاجرت و زندگی در بلژیک
  •     داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی یا آلمانی
  •      اگر بخواهید از طریق کار یا تحصیل اقدام به مهاجرت به بلژیک کنید، در هر دو صورت باید به حدی برتری داشته باشید تا بتوانید زمینه مهاجرت را برای خود فراهم کنید.

 

بلژیک

 

مهاجرت به ارمنستان

پیشرفت سریع ارمنستان در سال های اخیر، باعث شده است که این کشور محل خوبی برای مهاجرت به شمار بیاید. از جمله مزایای ارمنستان می‌توان به خوش آب و هوا بودن این کشور، برخورد خوب و گرم ارامنه با مهمانان خارجی، مناسب بودن قیمت ها، امنیت بالا و همچنین سهولت  کارهای اقامتی و ثبت شرکت ها اشاره کرد از این سو، یکی از ساده‌ترین راه‌ها جهت اخذ اقامت در ارمنستان، خرید ملک در این کشور است. و با داشتن یک ملک شرط دیگری برای کسب اقامت دائم ارمنستان برای شما وجود نخواهد داشت، از این ارمنستان نیز جزء راحت ترین کشورها برای مهاجرت می‌باشد.

 

ارمنستان

 

مهاجرت به گرجستان

شرایط کار و اخذ اقامت کاری در کشور گرجستان ، برای انجام فعالیتهای تجاری بین المللی ، در حال حاضر دارای شرایط مطلوبی می‌باشد. اما در این کشور نیز مانند ارمنستان می‌توانید با خرید ملک به راحتی اقامت دائم آنجا را برای خود رقم بزنید.

 

گرجستان

پیشنهاد سردبیر زانکو