پکیج اقتصادی راهنمای مهاجرت

افراد در زمان مهاجرت به چند دسته تقسیم میشوند، افرادی که صفرتا صد پروژه مهاجرت خود را خودشان انجام میدهند ،کسانی که برای نوشتن استادی پلن و بیزنس پلن کمک میگیرند ، افرادی که کامل به وکیل می سپارند و کسانی که میخواهند با استفاده از یک راهنمای جامع مهاجرت اقدام کنند.

افراد در زمان مهاجرت به چند دسته تقسیم میشوند، افرادی که صفرتا صد پروژه مهاجرت خود را خودشان انجام میدهند ،کسانی که برای نوشتن استادی پلن و بیزنس پلن کمک میگیرند ، افرادی که کامل به وکیل می سپارند و کسانی که میخواهند با استفاده از یک راهنمای جامع مهاجرت اقدام کنند. این مقاله برای افرادی است که میخواهند یک راهنمای جامع مهاجرت داشته باشند.

پکیج راهنمای مهاجرت اقتصادی زانکو

موسسه مهاجرتی زانکو برای افرادی که نمیخواهند به هر دلیلی پرونده ی خود را به وکیل بسپارند اما نمیدانند از کجا شروع کنند راهکاری دارد ، این راهکار پکیج اقتصادی راهنمای مهاجرت است. شما برای ترجمه مدارک خود با مهر های متعدد حدود 5 میلیون تومان باید خرج کنید ولی قیمت این پکیج به یک دهم این قیمت نیز نمیرسد. برای مهاجرت های کاری ، بیزنسی ، تحصیلی و... پکیج های مختلفی طراحی شده است. در این پکیج ها مواردی از قبیل نکات مربوط به نوشتن استادی پلن و کاور لتر ، میزان آیلتس و تافل مربوطه ، قوانین ناگفته ی هر پرونده ، نحوه ی گرفتن تمکن مالی ، دلایل برگشت به ایران برای ویزاهای موقت ، و... به صورت گام به گام اشاره شده است. برای آنکه سردرگم نشوید میتوانید این پکیج ها را تهیه نموده و برای مهاجرت یا تحصیل در خارج اقدام کنید. 

برای اطلاع بیشتر و تهیه این پکیج ها از طریق واتس اپ با این شماره تماس بگیرید:

09126585224

بسیاری از مطالب این پکیج به صورت موضوعی و جسته و گریخته در وبلاگ زانکو اشاره شده است که میتوانید به صورت رایگان نیز آنها را مطالعه کنید . اما برای حفظ وقت شما و جلوگیری از سردرگمی پیشنهاد ما پکیج ها مهاجرتی است.

 

پیشنهاد سردبیر زانکو