برنامه تحصیل در رشته هتلداری در کانادا، یک نمای کلی از هتل ها، رستوران ها و صنایع تفریحی را از سرویس اتاق غذاخوری و خانه داری تا روش های بهداشتی و تولید ابزار آشپزخانه ارائه می دهد

شرایط تحصیل در رشته هتلداری در کانادا

مدرک هتلداری به دانش آموزانی که مایل به پیروی از مدیریت حرفه ای در صنعت خدمات در یک سازمان متمرکز بین المللی و یا شرکت در یک پروژه باشند، اعطا می شود. اینکه شما از مسیر استاندارد یا مسیر یارانه ای EuroBA پیروی می کنید و یک ترم در دانشگاه برایتون تحصیل می کنید، به شما این فرصت را می دهد که مدرک بین المللی درجه یک بگیرید. مدیریت کارشناسی (BHM) یک برنامه دو رشته ای در دانشگاه ویتنبورگ، همراه با دانشگاه برایتون است. با تحصیل در Apeldoorn، وین و Eastbourne همچون تحصیل در هلند، اتریش و تحصیل در انگلستان مدارک زیر را را دریافت خواهید کرد:
•    مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی بین المللی (BBA) در مدیریت هتل داری
•    لیسانس هنر (BA) مدیریت بین المللی هتل داری
•    مدرک کارشناسی مدیریت بین المللی (IBA) با تخصص در مدیریت هتل داری

بیشتر بخوانید:

انگیزه نامه تحصیلی برای کانادا

دوره های هتلداری در کانادا

مدیریت هتل داری یکی از صنایع رو به رشد کانادا است. برنامه های مدیریت هتل و رستوران در کالج های انتاریو یک انتخاب عالی برای کسانی است که جذابیت های حرفه ای لازم برای حفظ استقرار در صنعت را دارند. اگر شما علاقه مند به مدیریت هتلداری هستید و می توانید خود را در خط مقدم یک هتل، رستوران یا استراحتگاه فرض کنید، این دوره ها برای شما مفید می باشد.
آموزش کسب و کار در کانادا را با دوره هایی مانند آمار، ارتباطات و کنترل ارائه می گردد. این دوره ها، همراه با جدیدترین نرم افزار مدیریت رستوران و هتل، شما را با مهارت های هدفمند برای ماندن در امور مالی و کسب و کار و نظارت بر استقرار تجهیز خواهد کرد. پذیرش برنامه مدیریت هتل داری نیاز به دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) یا معادل آن با اعتبار 12 نمره انگلیسی دارد. دوره 12 ریاضیات نیز ممکن است مورد نیاز باشد.

بیشتر بخوانید:

ده رشته تحصیلی برتر در کانادا

هتلداری در کانادا

فارغ التحصیلان دوره هتلداری در کانادا

بخش هتل داری، گردشگری و اوقات فراغت به دنبال نام تجاری و پایدار، مدیریت استعداد و تقویت بازاریابی و فروش است. فارغ التحصیل Wittenborg در مدیریت هتل داری همه این مسائل را یاد خواهد گرفت. مدرک درجه دو در مدیریت بین المللی هتل داری دانش آموزان را به جنبه های مدیریتی مورد نیاز برای نظارت بر فعالیت های روزمره استراحتگاه ها، مراکز بازی و امکانات مهمانی، یا مدیریت بخش های برنامه ریزی رویدادهای تخصصی مدارس، سازمان های بهداشتی و شرکت ها آشنا خواهد کرد.

مشاغل هتلداری در کانادا

شروع حقوق در صنعت هتل داری (چه هتل، رستوران و یا رفت و آمد مکرر) می تواند از 23،000 تا 29،000 دلار در سال شروع شود. با این حال، با کسب تجربه و صعود از نردبان به سمت مدیر یا سرپرست، می توانید حقوق بین 35،000 تا 50،000 دلار را داشته باشید. تعدادی از فرصت های شغلی در زمینه مدیریت هتل داری وجود دارد که بسته به منطقه مورد علاقه خود، موقعیت های احتمالی می تواند شامل:
•    معاون مدیر رستوران و یا معاون مدیر هتل
•    سرپرست هتل، رستوران یا غذا
•    پرسنل
•    سرپرست پرسنل
•    فروش امکانات هتل

رشته مديريت هتلداری در کانادا

  • تحصیل در رشته مديريت هتلداری بين المللي در مقطع لیسانس

تحصیل در رشته ی مدیریت هتلداری بين المللي برای علاقه مندان این امکان را فراهم میسازد تا دانش خود را در حوزه مدیریت، تحلیل و روابط بین فردی در دنیای صنعتی گسترش دهند.

  • طول دوره ۲ سال، ویژه دارندگان مقطع فوق دیپلم و یا دیپلمای کالج

این برنامه یک دوره تکمیل دوره کارشناسی است که دوره های سه و چهار ساله را در یک دوره دو ساله در رشته های دانشگاهی ارائه می دهد.
 پیش نیاز:

  • مدرک فوق دیپلم و یا دیپلمای کالج
  • با آیلتس 5

بیشتر بخوانید:

ده رشته تحصیلی برتر در کانادا

با تحصیل در این رشته دانشجویان دانش مورد نیاز در زمینه هتلداری بین المللی را فرا خواهند گرفت و تجربه ي کار با هتلداران را بدست می آورند.
دانشجویان در این دوره با صنعت هتلداری در یک چشم انداز جهانی آشنا خواهند شد و فرصت این را دارند که مهارت های جدید کسب شده را در دوره کارآموزی مورد استفاده قرار دهند.
این برنامه پویا طیف گسترده ای از مهارت های مدیریتی و تحلیلی را برای موفقیت در حرفه مدیریت هتل داری توسعه می دهد و دانشجویان در تعامل با مدارس بین المللی و آموزش های در پیش رو، مدیریت هتل های بین المللی، اقتصاد مشترک، فناوری، کارآفرینی، جهانی شدن، ارتباطات چند فرهنگی و مهمان نوازی را آموزش خواهند دید. دروسی همچون مدیریت چند فرهنگی و ارتباطات، تجزیه و تحلیل صنعت، استراتژی در عمل و مدیریت گردشگری عملیات در این دوره‌ها اموزش داده می‌شود.

دوره کارورزی: 

در سال آخر تحصیلی، دانشجویان مهارت های خود را از طریق یک دوره کارآموزی اجباری سه ماهه به همراهی یک تیم اختصاصی از اعضای هیات علمی و کارکنان برای پیدا کردن جایگاه کار خود، در یک نقطه از جهان می گذرانند. دوره کارآموزی دانشجویان را قادر می سازد تا فرصت های شغلی خود را برای اشتغال در سراسر جهان فراهم آورند.

برخی از عناوین شغلی:

  • مشاور در امور هتلداری بین المللی Consulting
  • مدیریت صنعت توریسم Tourism Management
  • مدیریت مراسم و دوره ها Event Management

میانگین حقوق ساليانهرشته هتلداری در کانادا 75 هزار دلار می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران زانکو تماس بگیرید

پیشنهاد سردبیر زانکو