سیدنی یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شهر های کشور استرالیا است که جز زیباترین شهر های جهان هم شناخته می شود و هر سال گردشگران زیادی را جذب زیبایی های خود می کند.این شهر در سال 2018 برای چندمین بار جزء زیباترین شهر های جهان شناخته شد.سیدنی به عنوان نماد استرالیا نیز معروف است.

 سیدنی یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر های کشور استرالیا و پایتخت ایالت ویلز جنوبی است. این شهر در سال 2018 برای چندمین بار جزء زیباترین شهر های جهان شناخته شد. سیدنی به عنوان نماد استرالیا نیز معروف است.

 

چرا به سیدنی سفر کنیم؟

سالانه گردشگران زیادی سیدنی را برای گذراندن تفریحات خود انتخاب می‌کنند، با اینکه این شهر جزو شهرهای گران دنیا است اما جاذبه‌های گردشگری، متعدد توریست های زیادی را جلب خود می‌کند. اولین دانشگاه استرالیا در این شهر تاسیس شد که کماکان یکی از برترین دانشگاه های دنیا است. در اینجا  به برخی دلایلی که شما را به سیدنی علاقه مند می‌کند اشاره میکنیم:

  • رستوران خوشمزه‌ی سیدنی

سیدنی شهری است مملو از غذاهای متنوع ؛ شما در این شهر می‌توانید انواع غذاهای دریایی، غذاهای محلی، بین المللی و غذاهای ارگانیکی که با محصولاتی که در خود این شهر تولید می‌شود را تست کنید و لذت ببرید.

 

سیدنی استرالیا شهرهای زیبای دنیا

 

  • سیدنی، مهد قهوه دنیا

در سیدنی کافه های بزرگ و کوچکی را پیدا می‌کنید که در آنها هر نوع قهوه دلخواهتان را می‌توانید  نوش جان کنید، صاحب بیشتر این کافه ها ایتالیایی ها و یونانی ها هستند پس مطمئن باشید قهوه درجه یکی به شما خواهند داد.

 

بیشتر بخوانید:

اطلاعات در مورد گلدکست استرالیا

 

  • سیدنی، شهری برای هنرمندان

اگر به هنر و کارهای هنری علاقه مند هستید سفر به سیدنی را از دست ندهید. گالری های هنری ویلز جنوبی و موزه هنرهای معاصر از زیباترین و محبوب‌ترین مکان‌هایی هست که در این سفر از آن دیدن می‌کنید.

 

سیدنی استرالیا شهر های زیبای دنیا

 

  • سیدنی، شهری سبز

سیدنی پارک‌ها و فضای سبز بسیاری دارد که مناسب علاقمندان به ورزش و دوچرخه سواری است، با خیالی راحت و در هوای پاک و تمیز می‌توانید دوچرخه سواری کنید.

می‌توانید از مکان های مشهور شهر بالا بروید! پل هاربور سیدنی یک بنای فلزی است که پس از طی  کردن حدود  سه ساعت و نیم می‌توانید یک تفریح جذاب را تجربه کنید.

 

جهت اخذ مشاوره در ارتباط با امور مهاجرتی، با زانکو در ارتباط باشید.

 

بیشتر بخوانید:

معرفی آدلاید، شهر به صرفه استرالیا

کانبرا (Canberra) - یک شهر برای فردا

پیشنهاد سردبیر زانکو