متقاضیانی که نسبت به دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام می کنند، بعد از پیدا کردن شغل مناسب می توانند ویزای کاری بگیرند و در ادامه اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.هنگامی که اقامت دائم این کشور را دریافت کردند کلیه همراهان آنها نیز شامل این اقامت دائم خواهند شد..

متقاضیانی که نسبت به دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام می‌کنند می‌توانند بعد از اینکه تحصیلات‌شان به پایان رسید نسبت به پیداکردن شغلی مناسب در کشور کانادا اقدام نمایند. زمانی که شغل مناسبی پیدا کردند می‌توانند نسبت به تبدیل ویزای دانشجویی خود به ویزای کاری اقدام فرمایند و اجازه کار در کانادا را به دست بیاورند. تا بتوانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. هنگامی که اقامت دائم این کشور را دریافت کردند کلیه همراهان آنها ( افراد درجه یک خانواده : همسر, فرزندان ، والدین) نیز شامل این اقامت دائم خواهند شد.

 

شرایط ویزا کانادا

 

برای گرفتن ویزای کانادا روش های دیگری همچون سرمایه گذاری , ثبت شرکت و... وجود دارد که در صورت داشتن این شرایط می‌توانند با همراهانشان جهت ویزای همراه کانادا اقدام نمایید.

 

ویزای همراه دانش آموزی کانادا

والدینی که تصمیم دارند فرزندانشان را جهت تحصیل در مدارس کانادا به آن کشور بفرستند می‌توانند جهت گرفتن ویزای همراه دانش آموزی ( پدر,مادر یا هردو) اقدام نمایند.

 

ویزای همراه دانشجویی کانادا

 این ویزا به همسر و فرزندان فرد دانشجو (تا پایان تحصیل فرد دانشجو)، که در کانادا مشغول به تحصیل می‌باشند تعلق می‌گیرد. و همراهان  آن ها می‌توانند به راحتی در کانادا مشغول به تحصیل یا کار شوند.

 

بیشتر بخوانید:

مهاجرت تحصیلی به کانادا

علت مهاجرت دانشجویان

 

مراحل دریافت ویزای همراه کانادا

برای گرفتن ویزای همراه کانادا برای خانواده و والدین دانشجویان محصل در این کشور، آنها می توانند از روش‌های زیر اقدام نمایند:

  • در این روش لازم است تا در ابتدا دانشجو ویزای تحصیلی خود را دریافت و سپس برای دریافت ویزای همراه کانادا برای خانواده خود اقدام کند.

  • در این روش  نیز لازم است تا دانشجو و همه اعضای خانواده تحت سرپرستی او (افراد تحت تکفل) هستند، بطور همزمان برای گرفتن ویزا به سفارت درخواست نمایند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از موسسه مهاجرتی زانکو با شماره های 021-22226480 تماس حاصل فرمائید و یا از مشاوره آنلاین رایگان زانکو بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید:

اگر درخواست ویزای کانادا ریجکت شد ، چه کار باید بکنیم؟

انگشت نگاری سفارت کانادا

پیشنهاد سردبیر زانکو