شیکاگو در سال 1833 تأسیس شد و بزرگترین شهر ایالت ایلینویز است. نام شیکاگو از یک کلمه هندی در میامی برای تره فرنگی وحشی است که در ساحل رودخانه کوتاه شیکاگو رشد کرده است. طی قرون متمادی اقوام میامی ، ساوک ، روباه و پتوتاتومی همه در این منطقه زندگی می کردند. اکسپدیشن مارکت و ژولیت در سال 1673 با عبور از بندرگاه بزرگ بین رودخانه شیکاگو و ایلینویز ، 10 مایل زمین مسطح و غالباً آبشار از هم جدا شده و دو سیستم بزرگ انتقال آب آمریکای شمالی ، دریاچه های بزرگ و دره می سی سی پی را تفکیک می کند.

تاریخچه‌ی شیکاگو

شیکاگو در سال 1833 تأسیس شد و بزرگ‌ترین شهر ایالت ایلینویز آمریکا است.

نام شیکاگو از یک کلمه هندی در میامی برای تره فرنگی وحشی گرفته شده‌ که در ساحل رودخانه کوتاه شیکاگو رشد کرده‌است. طی قرون متمادی اقوام میامی، ساوک، روباه و پتوتاتومی همه در این منطقه زندگی می‌کردند.


حمل و نقل و راه‌ها در شیکاگو

در سال 1673 با عبور از بندرگاه بزرگ بین رودخانه شیکاگو و ایلینویز، 10 مایل از سطح زمین و آبشارها از هم جدا شدند و دو سیستم بزرگ انتقال آب آمریکای شمالی، دریاچه‌های بزرگ و دره‌ی می سی سی پی را از یکدیگر تفکیک کردند.

با انتقال خطوط ریلی آمریکا به سمت غرب، شیکاگو به سرعت تبدیل به قطب حمل و نقل برای کل میانه غربی شد.

 

بیشتر بخوانید:

حداقل دستمزد در ایالت های آمریکا

شیکاگو آمریکا


دستاوردهای شیکاگو

شیکاگو بزرگ‌ترین گله‌های گاو و خوک در ایالات متحده را پرورش می‌دهد.
شیکاگو یکی از بزرگ‌ترین شهرها در ایالات متحده است و دارای بسیاری مناظر نمادین است. افق دیدنی آن در امتداد آبشار دریاچه میشیگان یکی از به یادماندنی‌ترین مناطق آمریکای شمالی است.
این شهر شامل بسیاری از موزه‌های سطح جهانی، مناطق جذاب ساحلی و پارک‌های تفریحی عالی است. هواداران ورزشی استادیوم‌های خود را برای هر بازی بین خرس‌های شیکاگو، گاو نر و ویتسوکس در طول سال امکانات زیادی مهیا می‌کنند.
میلیون‌ها بازدید کننده سالانه کارهای زیادی را برای انجام دادن در شهر شگفت انگیز شیکاگو پیدا می‌کنند از جمله بازدید از تئاترهای زنده و مراکز خرید؛ که این مکان‌ها با لندن، نیویورک سیتی و لس آنجلس نیز رقابت می‌کنند.

اولین آسمان خراش جهان، ساختمان بیمه خانه، در سال 1885 با ساخت قاب فولادی در شیکاگو ساخته شد.
فستیوال "طعم شیکاگو" بزرگترین جشنواره غذا در جهان است که هر سال در شیکاگو برگزار می‌شود.

 

شیکاگو شهر پیتزا


جاذبه های گردشگری شیگاگو کجاست؟

موسسه هنری شیکاگو

موسسه هنری شیکاگو که به عنوان یکی از بهترین موزه‌های هنری جهان شناخته شده‌است، سومین مجموعه بزرگ دائمی در ایالات متحده را در خود جای داده‌است.

با بیش از 260،000 اثر هنری، موسسه هنر از هر فرهنگ و دوره تاریخی آثار زیادی را گردآوری و حفظ می‌کند و به نمایش می‌گذارد.

موسسه هنری شیکاگو با برگزاری نمایشگاه‌هایی از هنرهای آفریقایی و آمریکایی، نقاشی و مجسمه‌سازی اروپایی، نقاشی‌های امپرسیونیستی، چاپ‌های ژاپنی و موارد دیگر، آثار خارق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد تا از هر سلیقه‌ای در هنر الهام بگیرد.


باغ وحش پارک لینکن

باغ وحش پارک لینکن تاریخی‌ترین و قابل توجه‌ترین باغ وحش آمریکا است. لینکن همچنین یکی از آخرین باغ وحش‌های پذیرش رایگان در کشور است که در سال 1868 تأسیس شد و اکنون حاوی گونه‌های زیادی از حیوانات از جمله گوریل‌ها و شامپانزه‌های در معرض خطر، گونه‌های آفریقایی و حیات وحش آمریکای شمالی است.

پارک لینکن سالانه بیش از 3 میلیون بازدید کننده از شهرها و جوامع محلی ایلینویز در سراسر کشور و جهان جذب می‌کند.


دانشگاه شیکاگو

از معتبرترین دانشگاه‌های جهان است و در ایالت ایلینیوز در آمریکا واقع است.
این دانشگاه به تنهایی با ۸۲ برنده جایزه نوبل تاریخ عجین بوده‌است.

 

دانشگاه شیکاگو


بیشتر بخوانید:

تحصیل در کالیفرنیا

 

آب و هوای شیکاگو

آب و هوای شیکاگو در دسته مرطوب قاره‌ای قرار می‌گیرد که دارای چهار فصل مجزا است.

شیکاگو در حوزهٔ دریاچه‌های بزرگ و آبراه داخلی ایالات متحده است و از این طرق به بسیاری از شهرهای نیمه شرقی آمریکای شمالی و همچنین آب‌های بین‌المللی دسترسی دارد.

اگر قصد مهاجرت به آمریکا را دارید با مشاوران ما در زانکو در تماس باشید.

 

بیشتر بخوانید:

شهر فرشتگان آمریکا یا لس آنجلس

تفاوت زندگی در کانادا و آمریکا

ویزای ازدواج آمریکا

پیشنهاد سردبیر زانکو