شرایط خرید و قیمت ماشین صفر و دست دوم در کانادا

قیمت خودرو ها در کانادا نسبت به ایران بسیار نازل بوده و اصولا قابل قیاس نیست. گاها می توان خودرو های ژاپنی یا کره ای را با قیمت بسیار پایین ، حتی در حد یک خودرو دست دوم در ایران خرید. در این متن قصد داریم قیمت خودرو ها و شرایط خرید خودرو را در تورنتو کانادا بررسی کنیم.

خرید خودرو صفر در کانادا

معمولا از نمایندگی ها انجام می شود و نرخ مشخصی دارد. می توان خودرو را نقد یا اقساطی تهیه کرد. اگر دارای اعتبار قابل قبول باشید می توانید وام خرید خودرو بگیرید. البته نمایندگی ها نیز در گرفتن وام کمک می کنند.

خرید خودرو دست دوم در کانادا

خودرو های دست دوم از قیمت های بسیار کم حدود ۵۰۰دلار شروع می‌شود . بهترین روش برای یافتن خودرو دست دوم از طریق روزنامه ها و اطلاعیه های شخصی است. اما لازم است خودرو به طور کامل بازدید شود.در زمینه خرید خودرو دست دوم حتما از تجربیات دوستان خود استفاده کنید. معاینه فنی خودروهای دست دوم سخت و هزینه بر است. دانشجویان بین المللی معمولا در تورنتو خواهان خرید خودروهای دست دوم هستند.

کرایه خودرو در کانادا

شما می توانید با پرداخت مبلغ معینی، یک خودرو را برای مدتی کرایه کنید. البته در صورت تمایل می توان با پرداخت مبلغ ماهانه، خودرویی را در طول سال استفاده کرد و پس از اتمام قرار داد پس داد. برای کسب صلاحیت کرایه ماشین یا وام باید امتیاز اعتباری مناسبی کسب کنید. امتیاز اعتباری یک سیستم درجه بندی است که نشان‌دهنده این امر است که ضریب اطمینان شما در بانک ها و دیگر مراجعه وام دهی را چیست؛ این که قرض های خود را پس از گذشت چه مدت زمانی پرداخت کرده اید. مهاجرانی که به تازگی وارد کانادا شده اند به دلیل نداشتن هیچ تاریخچه اعتباری از جانب مراجع مختلف به عنوان یک فرد ناشناس در نظر گرفته می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

پرینت بانکی برای ویزای کانادا

حداقل دستمزد در تمامی ایالت های کانادا

بیمه خودرو در کانادا

همه خودرو ها باید بیمه شوند و درصورت نداشتن بیمه در حدود ۵۰۰۰ دلار جريمه تعلق می گیرد. میزان بیمه متناسب با نوع گواهینامه و سابقه رانندگی متفاوت است.برای یک خودروی دست دوم، دست کم ۲۰۰ دلار در ماه هزینه بیمه می شود.

مالیات خودرو در کانادا

مالیات مالکیت خودرو، به صورت ماهانه از حساب شما کم می شود. حداقل مالیات خودروی دست دوم ۵۰ دلار در ماه است.
 

بنزین در کانادا

جزء معدود کالاهایی است که دارای نوسانات زیاد قیمت است و در طول روز متغییر است. وضعیت قیمت نفت در جهان به شدت بر روی آن تاثیر می گذارد. نرخ روزانه بنزین به سنت، بر روی تابلوی پمپ بنزین‌ها و همچنین سایت‌های اعلام نرخ بنزین به اطلاع می‌رسد.

اجاره کردن یا خرید اقساطی خودرو در کانادا

  • بستن قرارداد برای کرایه
  • خرید به کمک یک وام
  • پرداخت نقدی کل هزینه

بیشتر بخوانید:

جمعیت ایرانیان تورنتو

چگونه هزینه های زندگی خود در تورنتو کانادا را کاهش دهیم؟

  •  تویوتا یاریس سدان با دنده دستی   Toyota Yaris sedan 2019

گران قیمت ترین خودرو لیست ما، تویوتا یاریس سدان با دنده دستی است، در حقیقت باید بدانید این نسخه از تویوتا یاریس، بسیار شبیه به خودرو مزدا ۲ است و برادر هاچ بک خود فاصله بسیاری از لحاظ دوام دارد. رانندگی راحت و طراحی اسپرتی دارد.

قیمت نهایی خودرو : ۱۶۵۰۰ دلار  + ۱۶۲۰ دلار

 تویوتا یاریس سدان با دنده دستی   Toyota Yaris sedan 2019 خرید خودرو در کانادا

  • شورولت کروز L با دنده دستی Chevrolet Cruze L 2018

این خودرو یکی  از جادار ترین اتاق ها را دارا می‌باشد که ابعادی شبیه به خودروی محبوب هوندا سیویک دارد، شاید به اندازه آن معروف نباشد ولی امکانات مناسبی را ارائه می دهد.

قیمت نهایی خودرو : ۱۶۳۰۰ دلار  + ۱۷۰۰ دلار

شورولت کروز L با دنده دستی Chevrolet Cruze L 2018 خرید خودرو در کانادا

  •  هیوندا اکسنت ۵ درب ۲۰۱۸ Hyundai Accent 5-door

هیوندایی اکسنت، در این چند ساله افزایش سایز و فضای قابل توجهی را تجربه کرده است و دیگر در رده خودروهای ریز جثه قرار نمی گیرد. به دلیل همین فضای بهتر و قیمت مشابه با آنها، فروش بهتری را تجربه می کند.

قیمت نهایی خودرو : ۱۴۶۰۰ دلار  + ۱۶۰۰ دلار

هیوندا اکسنت ۵ درب ۲۰۱۸ Hyundai Accent 5-door خودرو در کانادا

خودرو دست دوم زیر 5000 دلار در تورنتو کانادا

  • هوندا سیویک مدل ۲۰۰۶ به بالا
  • تویوتا یاریس مدل ۲۰۰۶ به بالا
  • فولکس واگن جتا مدل ۲۰۰۶ به بالا
  • مزدا ۳ مدل ۲۰۰۶ و بالاتر

برای گرفتن مشاوره در زمینه امور مهاجرتی از جمله کانادا با موسسه زانکو تماس بگیرید: 02122225334

پیشنهاد سردبیر زانکو