مدارس کانادا

مدرسه در کانادا از ۵ تا ۶ سالگی شروع شده و از ابتدایی تا دیپلم ۱۲ سال است. این مدارس را اصطلاحا K-12 می‌نامند. در استان کبک از ابتدایی تا دیپلم ۱۱ سال و دو سال هم دوره پیش دانشگاهی به طول می انجامد. مدرسه ۵ روز در هفته بوده و از اواخر آگوست تا اوایل ماه ژوئن هر سال است. از آنجا که کانادا کشور دو زبانه هست مدرسه به زبان های فرانسوی و انگلیسی در کل کانادا قابل دسترس خواهد بود. دانشجویان بین‌المللی می‌توانند از تحصیل در مدارس ابتدایی کانادا تا تحصیل در مدارس راهنمایی و دبیرستان های کانادا بهره مند شوند. تحصیل در کانادا فرصت بی‌نظیری برای اخذ مدرک معتبر تحصیلی و همچنین اخذ تجربه بین‌المللی است.

مدارس کانادا

از نظر مساحت، کانادا بعد از روسیه دومین کشور بزرگ در جهان است. این کشور پر از زیبایی بی‌پایان است که شامل 10 استان و 3 ناحیه است که از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام گسترش یافته‌است. تحصیلات در کانادا بسیار عالی است و مسلماً با داشتن یک سیستم آموزش عمومی با بودجه قوی از جمله بهترین‌های جهان است.

دبیرستان در کانادا

آیا با نوجوان خود به کانادا می‌آیید یا به فکر اعزام آن‌ها به کانادا برای یک برنامه تبادل دبیرستان هستید؟ هر دوی این‌ها فرصت‌هایی را برای نوجوان شما فراهم می‌کند تا ضمن کسب آموزش در سطح جهانی در یک محیط امن و حمایتی رشد کند.

دبیرستان در اکثر استان‌ها و مناطق کانادا از کلاس‌های 9 تا 12 اجرا می‌شود، به جز کبک، که از کلاس 7 شروع می‌شود و در کلاس 11 پایان می‌یابد. پس از اتمام موفقیت آمیز دبیرستان در 17 یا 18 سالگی، دانش‌آموزان می‌توانند در کالج یا دانشگاه به ادامه تحصیل خود بپردازند.

دبیرستان در کانادا

آموزش با کیفیت بالا، پیشرفت عالی دانش‌آموز

کانادا یکی از قوی‌ترین سوابق پیشرفت دانش آموزان در جهان را دارد. به همین دلیل ما یک انتخاب عالی برای آموزش دبیرستان هستیم. در واقع، فرستادن فرزند خود برای تحصیل در مقطع متوسطه به کانادا یکی از بهترین روش‌ها برای آماده سازی وی برای تحصیل در دانشگاه است.

نوجوانان کانادا از بهترین افراد تحصیل کرده در جهان هستند. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) سیستم‌های آموزشی را در سراسر جهان بررسی و رتبه‌بندی می‌کند. در آخرین ارزیابی خود، کانادا از نظر خواندن 6، ریاضی 12 و علوم 8 بود. کانادا همچنین دارای بالاترین رتبه دوم در مقطع متوسطه در سراسر جهان قرار دارد.

از نظر تعالی در آموزش و پرورش، کانادا در حال حاضر در میان 15 رقیب ثروتمند خود، در رتبه 3 قرار دارد. کیفیت سیستم آموزشی ما به عنوان یکی از بزرگترین نقاط قوت کانادا شناخته شده است. بیشتر موفقیت کانادا را می‌توان به معلمان استثنایی این کشور نسبت داد. معلمان کانادایی حداقل مدرک لیسانس و 1 سال آموزش عملی معلم دارند. بسیاری برای کسب مدرک کارشناسی ارشد ادامه می‌دهند. معلمان موظفند به طور منظم مهارت‌های خود را از طریق آموزش مداوم و توسعه حرفه‌ای ارتقا دهند.

استانداردها و تضمین کیفیت

10 استان و 3 حوزه کانادا بر آموزش نظارت دارند و هر یک از وزارت‌خانه‌های آموزش آ‌ن‌ها اهمیت حفظ استانداردهای بالا را تشخیص می‌دهند. آن‌ها از طریق شورای وزیران آموزش‌وپرورش کانادا، یک سازمان ملی، تصمیمات عمده سیاسی می گیرند و با استفاده از همتایان استانی و سرزمینی خود به عنوان معیار، ابتکاراتی را طراحی می‌کنند. این مسئله کیفیت و ثبات را در سیستم آموزشی تضمین می‌کند.

استانداردها و تضمین کیفیت

تحصیل در دبیرستان در کانادا

هر استان و ناحیه، زمان شروع و پایان سال تحصیلی را تعیین می‌کند، گرچه معمولاً در سپتامبر آغاز می‌شود و در ژوئن پایان می‌یابد. ساعات مدرسه معمولاً از 8 صبح تا 3 بعدازظهر ادامه دارد. برخی از دانش آموزان در مدرسه تابستانی شرکت می‌کنند. این اتفاق زمانی می‌افتد که آن‌ها نیاز به گذراندن دوره‌ای داشته باشند که در طول سال تحصیلی پایان نیابد.

تحصیلات برای همه دانش آموزان در سیستم مدارس دولتی کانادا رایگان است. دانش آموزان دبیرستانی بسته به استان یا ناحیه باید تا سن 16 یا 18 سالگی در مدرسه تحصیل کنند.

دبیرستان‌های دولتی

اکنون بسیاری از دبیرستان های دولتی کانادا دانش آموزان بین المللی را در برنامه های خود می پذیرند. مدارس با بودجه عمومی توسط هیئت های مدارس منتخب ، که یک برنامه درسی یا برنامه تحصیلی استاندارد را ارائه می دهند ، در سطح محلی اداره می شوند. تقریباً تمام مدارس دولتی دانش آموزان دختر و پسر در یک کلاس دارند. آنها فقط برنامه های روزانه ارائه می دهند.

در اکثر مناطق کانادا ، دانشجویان بین المللی می توانند به انگلیسی ، فرانسوی یا هر دو تحصیل کنند. بعضی از استانها یک سیستم مدرسه جداگانه ارائه می دهند که شامل کلاسهای مذهبی است. این بخشی از سیستم مدارس دولتی است و برای همه آزاد است.

بسیاری از والدین نوجوانان خود را برای تحصیل در خارج از کشور به کانادا می فرستند. دانش آموزان با خانواده های کانادایی زندگی می کنند ، با فرهنگ یاد می گیرند ، خاطره هایی به دست می آورند تا یک عمر دوام داشته باشند و در عین حال تحصیلات برجسته‌ای نیز کسب کنند. دبیرستان‌های خصوصی گزینه‌های جایگزینی را ارائه می‌دهند

کانادا همچنین دارای مدارس متوسطه خصوصی است. آن‌ها هزینه‌های حضور را پرداخت می‌کنند. مدارس خصوصی باید برنامه درسی مشابه مدارس دولتی در استان یا ناحیه ارائه دهند. این مسئله این اطمینان را می‌دهد که دانش آموزان همان دوره تحصیل را که در سیستم مدارس دولتی می‌گذرانند، به پایان برسانند.

اندازه کلاس‌ها در مدارس خصوصی غالباً کمتر از مدارس دولتی است که دانش آموزان ممکن است از برنامه نویسی تخصصی بهره‌مند شوند. برخی از مدارس خصوصی دارای برنامه دینی و همچنین دروس استاندارد مدرسه خواهند بود. بعضی اوقات، مدارس خصوصی فقط برای پسران یا فقط برای دختران ایجاد می‌شود.

دبیرستان‌های خصوصی شامل مدارس شبانه روزی (با اسکان در محل)، مدارس جایگزین، برنامه‌های لیسانس بین المللی و برنامه‌های ورزشی ویژه یا مدارس دانش آموزان با اختلالات یادگیری هستند.

هزینه دبیرستان در کانادا

دبیرستان دولتی در کانادا برای ساکنان این کشور رایگان است. بسیاری از مدارس هزینه ای برای دانشجویان بین المللی دریافت می کنند که می تواند از حدود 8000 CAD تا 14،000 CAD در سال باشد.

بعضی اوقات، مدارس برای شرکت در فعالیت‌های اضافی مانند تیم‌های ورزشی یا گردش در مدرسه، هزینه‌های کمی برای فرزند شما می‌گیرند. در دبیرستان، بسیاری از دانش آموزان ناهار خود را به مدرسه می‌آورند، با این حال، برخی از مدارس کافه تریا یا برنامه ناهار گرم را ارائه می‌دهند که کودک شما ممکن است یک وعده غذایی خریداری کند.

هزینه های دانشجویان بین المللی برای حضور در مدارس دولتی کانادا شامل شهریه ، زندگی در یک خانواده دلسوز کانادایی کانادایی و نظارت و پشتیبانی مداوم است. هزینه ها می تواند از حدود 23000 دلار CAD تا 36000 دلار CAD برای یک سال تحصیلی باشد. شهرهای بزرگی مانند تورنتو گران ترین و مکان های کوچکتر (در جایی که دانشجویان بین المللی کمتری دارند) هزینه کمتری دارند.

هزینه دبیرستان در کانادا

الزامات آموزشی

برای ورود به دبیرستان در کانادا، ممکن است کودک شما نیاز به نشان دادن موارد زیر را داشته باشد:

• برخی از نمرات متناسب با سطح نمرات در کانادا

• مهارت‌های زبانی مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی

• نتایج مدرسه یا گزارش کارنامه از کشور خود

از این فهرست ملی مدارس (دولتی و خصوصی) برای شناسایی یک مدرسه کانادایی استفاده کنید و سپس شرایط مدرسه خود را برای دانشجویان بین المللی تعیین کنید.

نحوه ثبت نام

اگر می‌خواهید فرزند خود را در دبیرستان دولتی ثبت نام کنید با یک هیئت مدیره محلی تماس بگیرید. این تابلوها اغلب دانشجویان جدیدالورود را ارزیابی می‌کنند، بنابراین دانش آموز می‌تواند کلاس‌ها را با نمره صحیح آغاز کند. قبل از شروع کلاس‌های آکادمیک کودک، ممکن است در این مدرسه کلاس‌های رایگان انگلیسی یا فرانسوی برگزار شود. برای ثبت نام فرزند خود در دبیرستان خصوصی، مستقیماً با مدرسه تماس بگیرید.

ممکن است مهلت درخواست برای مدارس خاص دولتی وجود داشته باشد. این امر در مورد مدارس خصوصی نیز صدق می‌کند.

چرا دبیرستان را در کانادا بخوانم؟

بی بی سی، کانادا را "ابرقدرت آموزش" عنوان کرده‌است و جای تعجب نیست که سالانه تعداد فزاینده‌ای از دانشجویان بین‌المللی تحصیل در دبیرستان را در کانادا انتخاب می‌کنند. آموزش کانادایی عمدتاً بر فرصت‌های برابر برای همه متمرکز است. دانش‌آموزان خارجی از پشتیبانی علمی و اجتماعی باورنکردنی برخوردار می‌شوند و می‌توانند از بین رشته‌های ویژه دبیرستان انتخاب کنند.

چرا دبیرستان را در کانادا بخوانم؟

بیشتر بخوانید:

تحصیل در گرجستان

مهاجرت از طریق کار به کانادا

معرفی سیستم آموزشی در کانادا

آموزش یکی از بالاترین اولویت های دولت کانادا است.

در بیشتر موارد، کودکان در کانادا به مدت یک یا دو سال در چهار یا پنج سالگی به دلخواه کودکستان می‌روند. پس از آن مدرسه از کلاس یک، که تمایل دارد در شش سالگی باشد، اجباری می‌شود.

بسته به استان، مدارس به کلاس 11 یا 12 می‌روند، به طور کلی تا سن 16 سالگی. پس از آن کودکان می‌توانند تحصیلات عالیه را در دانشگاه‌ها، کالج ها یا Cegep ادامه دهند.

کیفیت آموزش در کانادا

کانادا کشوری بسیار پیشرفته است و یکی از بالاترین کیفیت آموزش را در سراسر جهان ارائه می دهد.

ساختار سیستم آموزشی کانادا

اگرچه از استان به استان دیگر متفاوت است ، اما به طور کلی ، کانادایی ها باید تا سن 16 سالگی در مدرسه شرکت کنند و از چهار سطح تشکیل شده است.

1. پیش دبستانی

پیش دبستانی یا "مهد کودک" اولین مرحله آموزش در کانادا است و به کودکان بین چهار تا پنج سال قبل از شروع مدرسه ابتدایی ارائه می شود. در نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا این امر اجباری است در حالی که در هرجای دیگر اختیاری است.

بسته به مکانی که برای فرستادن فرزند خود انتخاب می کنید ، توسط مدارس دولتی ، خصوصی یا فدرال ارائه می شود. در بیشتر مناطق ، سال اول دبستان به صورت عمومی و رایگان است ، در حالی که استان های خاص سالهای اضافی را بصورت رایگان ارائه می دهند ، مانند کبک که مهد کودک رایگان را برای آنهایی که از خانواده های کم درآمد یا کودکان معلول هستند ، ارائه می دهد.

ساختار سیستم آموزشی کانادا

برنامه درسی تدریس در مقطع ابتدایی در کانادا آرام است و فرصتی برای دانش آموزان جوان برای یادگیری الفبا ، مهارت های اساسی مانند شمارش ، پیش خواندن ، موسیقی ، هنر و نحوه بازی با دیگران است. این برنامه ها به ویژه برای آماده سازی کودکان برای مرحله بعدی آنها طراحی شده است: دبستان!

2. ابتدایی

تحصیلات ابتدایی یا مقطع ابتدایی کانادا برای کودکان اجباری است ، از کلاس 1 شروع می شود، به طور کلی در سنین 6 یا 7 سالگی، و تا کلاس 6 در سن 11 تا 12 سالگی ادامه دارد.

در کانادا، دانش آموزان در این مرحله از تحصیل فقط یک معلم دارند که همه موضوعات را در یک کلاس با دانش آموزان یکسان آموزش می‌دهد. کلاس‌های آموزش ویژه نیز موجود است.

برنامه درسی پیش از دبستان شامل مواردی مانند خواندن، ریاضیات، زبان انگلیسی (فرانسوی در کبک)، تاریخ، علوم، موسیقی، مطالعات اجتماعی، تربیت بدنی و هنر است. سختی دوره‌ها با پیشرفت دانش آموزان در پایه‌ها افزایش می‌یابد.

3. ثانویه

 

تحصیلات متوسطه در کانادا دارای دو سطح است: دبیرستان متوسطه و دبیرستان. دوره متوسطه اول یا تحصیلات متوسطه بلافاصله پس از اتمام دوره ابتدایی دنبال می‌شود. این یک مرحله دو ساله از آموزش است که شامل پایه‌های 7 و 8 است.

این دو سال به دانش آموزان فرصت می‌دهد تا با تغییرات تعویض کلاس‌ها و معلمان در طول روز سازگار شوند. هدف از این مرحله کمک به دانش آموزان برای آمادگی بهتر در مرحله بعدی آموزش خود است‌، زیرا انتظار می‌رود دوره‌های دشواری بسیار زیاد شود.

دبیرستان آخرین قسمت تحصیلات متوسطه است که با رسیدن دانش آموزان به کلاس 8 به دست می‌آید و آن‌ها 4 سال تا کلاس 11 یا 12 (در سن 16-18 سالگی، بسته به شرایط دانش آموز و استان) در این مرحله می‌مانند.

دانش آموزان طبق قانون موظفند تا سن 16 سالگی در مدرسه بمانند، بدون توجه به اینکه در چه مقطع تحصیلی به این سن می‌رسند.

در انتاریو و نیوبرانزویک ، قانون این است که دانش آموزان باید تا 18 سالگی یا تا زمانی که موفق به دریافت دیپلم دبیرستان شوند ، در مدرسه بمانند. در کبک ، تحصیلات متوسطه در کلاس 11 به پایان می رسد ، که به طور کلی یک برنامه دو ساله پیش دانشگاهی معروف به Cegep دنبال می شود.

دبیرستان های کانادا برنامه درسی خود را با دقت و اندیشه طراحی کرده اند تا دانش آموزان را برای تحصیلات عالی آماده کنند. بعضی از استانها حتی در سطح دبیرستان نیز آموزش شغلی ارائه می دهند.

4. تحصیلات بعد از متوسطه

دانشکده و دانشگاه

به محض اتمام دبیرستان ، به دانشجویان کانادایی این فرصت داده می شود تا در کالج ها و دانشگاه ها ثبت نام کنند. کالج در کانادا به طور کلی به یک کالج جامعه کوچکتر یا یک مدرسه تجارت خاص اشاره دارد. بسیاری از دانشجویان در کانادا برای آماده سازی بیشتر خود برای دانشگاه و کسب اعتباراتی که می توانند از طریق آن منتقل شوند ، در دانشگاه شرکت می کنند.

دانشگاه در کانادا محلی برای تحصیلات عالی است که می توان مدارک تحصیلی را در موضوعات متنوعی با ساختار مشابه با ایالات متحده بدست آورد ، از لیسانس شروع می شود ، سپس در مقطع کارشناسی ارشد و در نهایت دکترا به عنوان بالاترین درجه سطح تحصیلات.

برای دانشگاه ها و کالج های دولتی ، بودجه آنها بیشتر توسط دولت های استانی تأمین می شود و مابقی با حداقل شهریه ، و همچنین کمک هزینه های تحقیقاتی و بخشی از دولت فدرال نیز پرداخت می شود.

انواع دیگر تحصیلات در کانادا

1. آموزشگاه های حرفه ای

علاوه بر کالج‌های محلی که یک آموزش حرفه‌ای ارائه می‌دهند، به دانش آموزان همچنین این فرصت داده می‌شود که در مدارس فنی که در سراسر کانادا گسترش یافته‌است، حرفه مورد نظر خود را یاد بگیرند. سال‌ها پیش، برای چنین برنامه‌هایی دانش آموزان به داشتن دیپلم دبیرستان نیاز نداشتند.

انواع دیگر تحصیلات در کانادا

2. مدارس خصوصی

مدارس خصوصی نیز در کانادا در دسترس هستند، به این معنی که آن‌ها مدارسی هستند که بودجه آن‌ها توسط دولت تأمین نمی‌شود و اغلب با برچسب‌های سنگین ارائه می‌شوند. این انتخاب والدین و دانش آموزان برای تصمیم گیری در مورد این‌که آیا این یک سرمایه‌گذاری ارزشمند برای آ‌ن‌ها است یا نه.

بعضی از والدین احساس می‌کنند که فرزندانشان به کلاس‌های کوچک‌تر، توجه ویژه‌تری نیاز دارند یا به دلایل شخصی مایلند آن‌ها را به مدرسه خاصی بفرستند. در کبک، کسانی که مایل به تحصیل در فرانسه نیستند و توانایی خرید آن را دارند، اغلب مدرسه خصوصی را انتخاب می‌کنند.

3. مدارس دینی

کسانی که مایلند فرزندان خود را به مدارس دینی در کانادا بفرستند ، باید آنها را بیشتر در مدارس خصوصی به غیر از برخی از مدارس کاتولیک بفرستند. این مدارس هم برنامه درسی منظم مدرسه و هم آموزه های دینی مرتبط با دین خاص مدرسه را آموزش می دهند.

سن تحصیلات اجباری

سن تحصیلات اجباری در استانهای مختلف کانادا متفاوت است. کوچکترین آنها پنج ساله است و تا هفت سالگی (مانیتوبا) می رود تا از نظر قانونی مجبور به تحصیل در مدرسه شود.

16 به طور کلی آخرین سالی است که دانش آموزان باید طبق قانون در مدرسه بمانند ، با این حال استان های خاص دانش آموزان کانادایی را ملزم می کند که تا سن 18 سالگی در مدرسه بمانند ، مانند نوا اسکوشیا ، نیوبرانزویک و منیتوبا.

کدام استان ها از سیستم استاندارد متفاوت هستند؟

در حالی که در بیشتر استانهای کانادا ، این سیستم نسبتاً استاندارد است ، کبک کارها را کمی متفاوت انجام می دهد.

دانش آموزان به جای ماندن در دبیرستان تا کلاس 12 مانند اکثر مکان ها ، دبیرستان را در کلاس 11 فارغ التحصیل می کنند و سپس تحصیلات خود را در یک موسسه عالی دیگر موسوم به Cegep ادامه می دهند. این برنامه 2 ساله در نظر گرفته شده است به دانشجویان فرصتی برای آزمایش آب در هنگام انتخاب شغل ، و انتقال آسان تر به دانشگاه است.

 

بیشتر بخوانید:

اسپانسرشیپ کانادا

اردوهای تابستانی کشور کانادا

کلاسهایی که در کانادا آموخته می شوند به چه زبانی هستند؟

دو زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسه است. به دانشجویان بین المللی این حق انتخاب داده می شود که تصمیم بگیرند به هر دو زبان تحصیل کنند و بسیاری از مدارس در کانادا تحصیل به هر دو زبان را ارائه می دهند.

در بیشتر کانادا ، انگلیسی زبان اصلی آموزش در سطح مدارس است ، اگرچه فرانسه در سراسر آن به شدت دیده می شود. با این حال ، در استان کبک ، دانش آموزان موظفند تا زمان اتمام دوره دبیرستان به زبان فرانسه به طور کامل در مدرسه شرکت کنند و فقط در برخی شرایط خاص ممکن است یک دانش آموز کانادایی به زبان انگلیسی تحصیل کند.

کلاسهایی که در کانادا آموخته می شوند به چه زبانی هستند؟

 به طور کلی ، افراد تازه وارد و مهاجر به کبک باید به زبان فرانسه در مدرسه تحصیل کنند و فقط با حضور در یک مدرسه خصوصی فرصت تحصیل به زبان انگلیسی به آنها داده می شود.

دانشجویان مهاجر

کانادا تعداد زیادی مهاجر در مدارس خود دارد و بیش از یک سوم جوانان بزرگسال در کانادا از خانواده های مهاجر هستند. و مشخص شده است که مهاجران جدید به سرعت ادغام می شوند و به همان اندازه همتایان بومی خود موفق می شوند. برخی معتقدند که این موفقیت خارق العاده به دلیل برابری و انصاف دانش آموزان مهاجر است که در مدارس کانادا دیده می شود.

موقعیت‌های برابر

کانادا با دادن فرصت های برابر برای تحصیل و برخورد یکسان با همه ، ثابت کرده است که کانادا تفاوت کمی بین دانش آموزان خود دارد - خواه از خانواده های محلی مرفه تر باشند یا از اقلیت ها و مهاجرانی که معایب بیشتری دارند.

در حالی که برخی از افراد بر این باورند كه سطح بالای مهاجرت می تواند به طور بالقوه در موفقیت دانشجویان تأثیر بگذارد ، اما وقتی صحبت از كانادا می شود ، به گفته پروفسور جریم ، مهاجران می توانند كلید موفقیت آن باشند. جریم توضیح می دهد: "این خانواده ها برای موفقیت" گرسنگی "مهاجر دارند و انتظارات زیاد آنها باعث افزایش نتایج مدرسه برای فرزندان آنها می شود."

آیا تحصیل در کانادا رایگان است؟

اگرچه یک سیستم آموزشی واحد در کانادا وجود ندارد ، اما آموزش عمومی عمومی در واقع برای ساکنان کانادا تا کلاس یازدهم یا دوازدهم ، بسته به استان ، رایگان است. با این وجود دانشجویان بین المللی باید هزینه های کامل را پرداخت کنند.

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها به شدت یارانه دریافت می کنند و به دانشجویان از هر سوابق فرصتی برابر برای تحصیلات عالی می دهند. دولت کانادا در تلاش است تا این مسئله را حتی بیشتر پیش ببرد و فرصت های بیشتری را برای جوانان امیدوار برای حضور در دانشگاه فراهم می کند.

مراقبت‌های بهداشتی و آموزش در کانادا

برخلاف ایالات متحده، کانادا دارای یک سیستم بیمه درمانی با بودجه عمومی است که از طریق پول مودیان تأمین می‌شود. هر استان برنامه و مقررات خاصی دارد، اما در بیشتر موارد، مراقبت‌های پزشکی اولیه را برای همه شهروندان کانادایی تضمین می‌کند. اقدامات اضافی بهداشتی خارج از شرایط معمول توسط خود بیمار پرداخت می‌شود، در حالی که بعضی اوقات کارفرمای آن‌ها این هزینه‌ها را تأمین می‌کند.

کانادا نه تنها در مورد مراقبت‌های بهداشتی از شهروندان خود مراقبت می‌کند، بلکه آن‌ها همچنین مهد کودک برای نیازمندان و همچنین مدارس دولتی بی پایان را به صورت رایگان ارائه می دهند.

مراقبت‌های بهداشتی و آموزش در کانادا

نتیجه‌گیری

بقیه دنیا می‌توانند یکی دو چیز از سیستم درجه یک آموزش کانادا و نحوه برخورد یکسان با همه یاد بگیرند، از همه شهروندان خود مراقبت کنند و اطمینان حاصل کنند که همه آموزش‌های شایسته خود را می‌بینند. میزان موفقیت چشمگیر کانادا از هیچ جا به دست نیامد!

 

بیشتر بخوانید:

هزینه زندگی دانشجویی در کانادا

سوپر ویزای کانادا

خرید ملک در کانادا

ما در مجموعه زانکو تمام امور مربوط به مهاجرت را از جمله وقت VIP سفارت کانادا ، پیکاپ ویزا ،ویزای توریستی ، ویزای تحصیلی و .... را برای شما عزیزان انجام می دهیم ، شما می توانید با تماس با شماره ی 02122226480 از مشاوره ما بهرهمند شوید.

پیشنهاد سردبیر زانکو