یکی از راه های انتخاب وکیل خوب گرفتن مشاوره ی اولیه از اوست . موسسه ی زانکو در صورتی که هر صورت اقدام به بررسی کیس شما به صورت رایگان میکند و راه حل هایی را به شما پیشنهاد میدهد

یکی از راه های انتخاب وکیل خوب گرفتن مشاوره ی اولیه از اوست . موسسه ی زانکو در صورتی که هر صورت اقدام به بررسی کیس شما به صورت رایگان میکند و راه حل هایی را به شما پیشنهاد میدهد.

برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور راه های بسیار زیادی هست که موسسه ی زانکو به شما کمک میکند با مشاوره ی رایگان میتواند در تصمیم گیری به شما کمک کند. همچنین شرایط کشور های مختلف متفاوت هستند . ممکن است شما قصد سفر به آلمان را داشته باشید اما شرایط سفر به این کشور را نداشته باشید . با راهکار های زانکو به یکی دیگر از کشور های شنگن سفر کرده در آنجا تحصیل کنید و راه های رفتن شما به آلمان هموار شود یا شما ممکن است راهی را انتخاب کرده باشید که برای شما 200 هزار دلار هزینه و یک سال زمان ببرد ، ما میتوانیم راهی را برای مهاجرت با 100 هزار دلار با زمانی کمتر برای شما انجام دهیم. 

ممکن است بخواهید به ایالت اونتاریو کانادا مهاجرت کنید ، اما با برنامه ای راحت تر شما را به ایالت کبک یا نیوبرانزویک برسانیم و سپس پس از مدت اندکی شما میتوانید به ایالت اونتاریو برسید. همچنین ممکن است مدارک شما کامل به نظر برسد اما ما با بررسی دقیق مدارک شما میتوانیم در بهتر شدن پرونده ی شما شما را راهنمایی کنیم. تیم زانکو با داشتن وکلای حرفه ای در زمینه ی مهاجرت ، تحصیلی ، مدارک حرفه ای بین المللی و... میتواند برای تصمیم گیری بهتر شما در انتخاب کشور مقصد و بهترین و به صرفه ترین برنامه اقدام نماید.

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره ی موسسه آموزشی مهاجرتی زانکو تماس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید:

وکیل مهاجرتی با تضمین بازگشت وجه

سن انگشت نگاری ویزای کانادا

امتیاز مهاجرت به کانادا

پیشنهاد سردبیر زانکو