کبک یکی از بزرگ ترین و پر جمعیت ترین ایالت های کاناداست. این ایالت تنها ایالت فرانسوی زبان در کاناداست که به همین علت به آن فرانسه کوچک نیز میگویند.
در این مقاله به بررسی انواع مهاجرت، دلایل و نکات مربوط به آن می‌پردازیم و قوانین بین‌المللی مهاجرت را با هم مرور می‌کنیم.
در این مطلب میخواهیم لیست دارالترجمه های تهران را به شما معرفی کنیم همچنین میتوانید با مراجعه به موسسه زانکو تا 20 درصد از تخفیف دارالترجمه های همکار بهره مند شوید.
کانادا کشوری مهاجرپذیر است اما مهاجرت به کانادا دانستنی‌های زیادی دارد که ممکن است افراد در ابتدای شروع از آنها باخبر نباشند. در این مقاله به سراغ این موارد رفتیم که ممکن است افراد در شروع امر از آنها خبر نداشته باشند.
اگر میخواهید به کانادا بدون وکیل مهاجرت کنید این مقاله برای شما نوشته شده است. در این مقاله به شما یاد میدهیم چگونه بدون وکیل تمام راه و چاه را یاد گرفته و خودتان اقدام کنید.
برای مهاجرت به کشور های دیگر از جمله کانادا باید مجموعه اقداماتی را انجام داد تا بتوان در کمترین مدت ممکن، کمترین زمان ممکن و راحت ترین روش مهاجرت نمود. در این مقاله به نحوه صحیح مهاجرت میپردازیم.
پروسه دریافت ویزا کانادا، روندی فنی، حساس و نیازمند دقت و تجربه بالا دارد. کوچکترین اشتباهی در پر کردن فرم های مختلف درخواست ویزای کانادا می‌تواند به راحتی موجب تردید افسر مهاجرت و در نتیجه ریجکت درخواست شما شود.پس حتما در این امر مطالعات لازم را انجام داده و یا با افرادی که در این زمینه مهارت دارند مشورت نمایید.
امارات و مخصوصا دبی یکی از ده کشور اول از لحاظ استاندارد زندگی است ، بسیاری از ایرانیان مهاجر به دلیل نزدیکی امارات به ایران این کشور را برای سکونت انتخاب میکنند همچنین بسیاری از افرادی که در ایران اقامت دارند اما تابعیت دوم نیز دارند، تابع امارات هستند در این مقاله میخواهیم در مورد اقامت دبی، خوبی ها و بدی های آن صحبت کنیم.
یکی از راه های انتخاب وکیل خوب گرفتن مشاوره ی اولیه از اوست . موسسه ی زانکو در صورتی که هر صورت اقدام به بررسی کیس شما به صورت رایگان میکند و راه حل هایی را به شما پیشنهاد میدهد
موسسه ی مهاجرتی قبل از این که اقدام به بستن قرار داد کند باید به بررسی دقیق مدارک مهاجرتی شخص بپردازد همچنین باید به دقیق ترین و بهترین راه های مهاجرت آگاه باشد در ادامه به این بحث میپردازیم.
برای مهاجرت یا تحصیل در کانادا داشتن مدرک زبان یک امر حیاتی است اما در این مقاله به بررسی این میپردازیم که کدام مدرک برای کانادا بهتر است همچنین چگونه میتوانیم این مدارک را امتحان دهیم.
آیا شما کارآفرینی هستید که دوست دارید به کانادا بیایید و یک کار را شروع کنید؟کارآفرینانی که واجد شرایط برنامه ویزای استارتاپی کانادا هستند سریعا جذب شده و کانادا از آنها استقبال می‌کند. هدف این مقاله این است که متقاضیان موفق برای ورود به کانادا بتوانند ظرف چند هفته مراحل کاری موردنیاز را طی کنند و ویزای استارتاپی کانادا را دریافت کنند و از این طریق اقامت دائم کانادا را نیز بدست آورن