کانادا از 10 استان یا ایالت و 3 قلمرو (Territory ) تشکیل شده است.تفاوت اصلی استان های کانادا و قلمرو ها در این است که استان ها یا ایالت های کانادا تا حدود زیادی در وضع و اجرای قوانین مستقل از دولت مرکزی هستند و خیلی از قوانین یک ایالت با ایالت دیگر کانادا متفاوت است. اما در مورد قلمرو ها اینگونه نیست در واقع قلمرو ها در کانادا بر خلاف استان ها به طور کامل از دولت فدرال کانادا دستور گرفته و قوانین فدرال را اجرا می نمایند و در واقع یک ناحیه یا حوزه ای از دولت مرکزی محسوب می شوند.
در این مقاله قصد داریم به معرفی کشور قطر به عنوان یک مقصد بکر برای مهاجرت کاری بپردازیم.
برای تحصیل رشته مهندسی صنایع در کشور کانادا ۲۱ دوره در کارشناسی و ۱۴ دوره در مقطع ارشد ارائه می شود. دوره های تحصیلات تکمیلی در کانادا معمولا با نام های (MASc) و (MEng) شناخته میشوند. دوره های تحصیلات تکمیلی این رشته در کشور کانادا، شامل کارشناسی ارشد علوم کاربردی، ارشد مهندسی و دکتری می شود. دانشجویانی که با مدارک تحصیلات تکمیلی در رشته ی مهندسی صنایع فارغ التحصیل می شوند، می توانند در دانشگاه و کالج های کانادا به تدریس مشغول شده و در طرح های تحقیقاتی و پژوهشی مشارکت کنند.
در این مقاله با انواع ویزای انگلیس، نحوه اخذ ویزای انگلیس، شرایط اخذ آن، مدارک لازم و هزینه‌های مربوط به آن می‌پردازیم.
سالانه افراد زیادی کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. این کشور جاذبه‌های تفریحی و فرهنگی زیادی دارد که شما می‌توانید با سفر به این کشور از آن‌ها دیدن نمایید.سفر به کانادا یک مسافرت دلپذیر برای گردشگران است؛ زیرا دارای شگفتی‌های منحصر به فرد زیادی است.
کبک یکی از بزرگ ترین و پر جمعیت ترین ایالت های کاناداست. این ایالت تنها ایالت فرانسوی زبان در کاناداست که به همین علت به آن فرانسه کوچک نیز میگویند.
شهر مونترال در استان کبک قرار دارد، استانی که بخاطر وجود زبان رسمی فرانسوی دارای تمایز فرهنگی به نسبت سایر استانهای کشور کانادا است. مونترال دومین شهر بزرگ فرانسوی‌زبان در دنیا محسوب می‌شود. آب و هوای شهر مونترال به طور پیوسته فصل به فصل در حال تغییر است.
ونکوور یک شهر مهاجرپذیر است. این شهر جدید در سال 1886 تأسیس شده است. بنابراین شهروندان و ساکنین این شهر همه از قومیت‌‌ها و نژاد‌‌های مختلف دنیا هستند. این شهر از نظر فرهنگی در ردیف بهترین شهر‌‌های جهان قرار گرفته است.
یکی از نکات مهمی که قبل از سفر به آمریکا باید در نظر بگیرید آب و هوای آمریکا و بهترین فصل یا زمان ها برای سفر به آمریکاست. از این رو در این مقاله قصد داریم به بررسی آب و هوای کلی بخش‌های مختلف ایالات متحده آمریکا بپردازیم.
شهری که پایتخت پادشاهی ایتالیا بوده و به موزه‌ی بدون سقف معروف است. این شهر تاریخ غنی و فرهنگی زیبا دارد به طور همزمان محبوب مسافران و مهاجران ایتالیا می‌باشد. جالب است بدانید رنسانس و تغییرات عظیمش نیز از فلورانس آغاز شده است.
رم پایتخت زیبا و تاریخی ایتالیاست. شهری واقع در منطقه‌ی لاتزیو، با نزدیک به سه‌میلیون جمعیت و 136.287 مساحت که بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر ایتالیاست. زیبایی این شهر تنها به جاذبه‌های تاریخی محدود نبوده و جذابیت‌های طبیعی، رم را به مقصدی محبوب برای توریست‌های بین‌المللی تبدیل کرده است.
میلان به پایتخت مد جهان معروف است. این شهر از ابعاد زیادی بهترین شهر ایتالیا محسوب می‌شود. از لحاظ صنعتی، اقتصادی، ورزشی و گردشگری، این شهر نه تنها در ایتالیا که در جهان یک قطب به‌حساب می‌آید.