آدلاید مقرون به صرفه ترین شهر بزرگ استرالیا است.  آدلاید موفق‌ترین شهر ایالات استرالیای جنوبی است که توانسته بیشترین آمار ایجاد شغل را در زمینه‌های پزشکی و مددکاری اجتماعی را کسب کند و یکی از ده شهر پایدار جهان ، برای زندگی ، یادگیری و اقامت دانشجویان بین المللی است. جمعیت آن ۱.۳ ملیون نفر میباشد و آب و هوای آن نیز مدیترانه ای است که همین امر باعث شده علاقه مندان زیادی که دنبال ایجاد زندگی جدید میباشند رو به خود جذب کند.

 آدلاید مقرون به صرفه ترین شهر بزرگ استرالیا است. 

آدلاید موفق‌ترین شهر ایالات استرالیای جنوبی است که توانسته بیشترین آمار ایجاد شغل را در زمینه‌های پزشکی و مددکاری اجتماعی را کسب کند و یکی از ده شهر پایدار جهان برای مهاجرت ، زندگی، یادگیری و اقامت دانشجویان بین المللی است.
جمعیت آن ۱.۳ ملیون نفر می‌باشد و آب و هوای آن نیز مدیترانه ای است که همین امر باعث شده علاقه‌مندان زیادی که دنبال ایجاد زندگی جدید می‌باشند را به خود جذب کند.
آدلاید برای توسعه هر چه بیشتر اقتصاد خود در هر سال به مهارت حدود 5000 نفر از افراد جدید در خارج از کشور نیاز دارد. که به طور فزاینده ای برای مهاجران که به دنبال بهبود شیوه زندگی خود هستند جذاب میباشد. 

 

آدلاید استرالیا

 

چگونه در استرالیا یا آدلاید خانه بخریم؟

اگر برای اولین بار خانه ای در استرالیا می‌خرید ممکن است واجد شرایط دریافت کمک هزینه صاحب خانه اول باشید. این شامل مهاجران دارای اقامت دائم می شود . اگر خریدار خانه هستید مستقیماً به شما کمک هزینه بلاعوض صاحب خانه پرداخت می‌شود. برخی از ایالت‌ها علاوه بر کمک مالی صاحب خانه اول امتیازات دیگری نیز ارائه می‌دهند.

این شهر به خوبی در بلوک‌های مستطیل شکل برنامه‌ریزی شده با تعداد زیادی جاده مستقیم و فضای سبز قرار گرفته است. خیابان‌های حومه شهر آدلاید گسترده و بدون محدودیت است فضایی برای همه وجود دارد که بتوانند ماشین خود را در خیابان‌ها و یا گاراژها پارک كنند و این امر باعث می‌شود زندگی در آدلاید برای صاحبان اتومبیل راحت‌تر از سایر شهرهای بیش از یك میلیون نفر باشد.

 

بیشتر بخوانید:

مهاجرت کاری به استرالیا

اطلاعات در مورد گلدکست استرالیا

کانبرا (Canberra) - یک شهر برای فردا

سیدنی،پنجمین شهر زیبای جهان

دانشگاه موناش استرالیا

 
ساکنین آدلاید اهل کدام شهرها و کشورها هستند؟

 • براساس دفتر آمار ، مردم انگلیس بزرگترین گروه مهاجر آدلاید هستند و 10 درصد از جمعیت آدلاید را تشکیل می دهند.
 • بزرگترین گروه های بعدی ایتالیایی ها با (2٪) ، یونانی ها با (1٪) ، آلمانی ها با (1٪) و ویتنامی ها با(1٪) هستند.
 • حدود 2.5٪ از جمعیت این کشور جنوب شرقی آسیا و 5٪ از خاورمیانه یا شمال آفریقا هستند.
 • استرالیایی‌های بومی 1 درصد از جمعیت آدلاید را تشکیل می‌دهند.
 • به طور کلی، حدوداً یک چهارم ساکنان آدلاید در خارج از کشور متولد شده اند.

آدلاید بیشترین تعداد بازنشستگان شهرهای بزرگ استرالیا را دارد. این شهر شبیه سیدنی در نظر گرفته نمی‌شود. اگر خود را به عنوان یک شخص مرسوم و مد روز می‌دانید، اگر دوست دارید در فروشگاه‌های بزرگ مد خرید کنید، یا اگر به خصوص علاقه به خرید لباس با برچسب طراح دارید، آدلاید خلوت ممکن است شما را ناامید کند.
کارهای زیادی در آدلاید انجام شده است و غذاهای غذایی این شهر به ویژه برای آن مهیا شده است. تعداد زیادی از رستوران ها وجود دارد. خیابان Rundle ، واقعاً در شرق مرکز شهر که ارزش بازدید از آن را دارد، بسیار ارزشمند است. منطقه خیابان گوگر در منطقه بازار مرکزی همچنین دارای رستوران های متنوعی از جمله آسیایی، یونانی، ایتالیایی و استرالیا است.

 

آدلاید استرالیا


زمان پرواز از شهرهای مهم آسیا به آدلاید:

 • دنپاسار ، بالی ، اندونزی - 5 ساعت 10 دقیقه
 • کوالالامپور ، مالزی - 7 ساعت
 • سنگاپور - 7 ساعت
 • گوانگژو ، چین - 8 ساعت 10 دقیقه
 • هنگ کنگ - 8 ساعت 50 دقیقه
 • دبی ، امارات متحده عربی - 13 ساعت 10 دقیقه
 • دوحه ، قطر - 14 ساعت 15 دقیقه

فرودگاه آدلاید فرودگاه بین المللی آدلاید است که تنها 7 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. با گزینه‌های چندگانه برای سفر به و از فرودگاه آدلاید، هرگز برای حمل و نقل گیر نخواهید کرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از موسسه مهاجرتی زانکو با شماره های 021-22226480 تماس حاصل فرمائید و یا از مشاوره آنلاین رایگان زانکو بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید:

ویزای روسیه

اقامت اسلواکی

بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان

پیشنهاد سردبیر زانکو