چمدانتان را اماده کنید: اگر قصد رفتن برای مسافرتی پر از مکان های تفریحی و آبشار و جنگل های وسیع و هر ان چه که در ذهنتان است را دارید اینجا اطلاعاتی در مورد گلدکست استرالیا داریم.

تعطیلات رویایی گلدکست فراموش نشدنی است!

اصولا هنگامی که می‌خواهیم به مسافرت برویم ابتدا جستجویی می کنیم تا اطلاعات کمی از آن منطقه از هر نظر داشته باشیم که آیا هزینه و وقتمان که قرار است چند روزی آن جا بگذرد ارزش این همه کار را دارد؟ اگر می‌خواهید چشمانتان را هنگامی که برمی‌خیزید با صدای مرغابی‌ها و صدای امواج دریا آن هم با یک طلوع زیبای خورشید بگشایید و یا صبحانه خود را در کنار سواحل میل نمایید آن هم بعد از یک ورزش ساحلی و یا اینکه اگر می‌خواهید آفتاب بگیرید و یک بدن برنزه ساحلی داشته باشید می‌توانید فقط چند لحظه کوتاه یک منطقه که تمام این ویژگی‌ها را دارد بررسی کنید و مطمئن باشید لذت واقعی را خواهید چشید...

 

گلد کست سواحل استرالیا


به ساحل طلایی گلدکست خوش آمدید
 

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید بهتر است بگوییم حتما به ساحل طلایی آن یعنی گلدکست بروید و حسابی خوشگذرانی کنید و بیخیال دنیا شوید. شهری کاملا توریستی که 414 کیلومترمربع مساحت دارد با جمعیتی حدود 638090 نفر که ششمین شهر پرجمعیت استرالیاست که تقریبا کل سال آفتابی است اگر تحمل تابستاتی داغ و نسبتا مرطوب ندارید زمستان خنک آن را حتما تجربه کنید.
از نظر جغرافیایی از شرق با اقیانوس آرام و از غرب رشته کوه‌های جداکننده و از جنوب ایالت نیوساوت و از شمال بریزی آن را در بر دارند.

گلد گست سواحل استرالیا

 

چه کسانی حتما باید به به گلدکست سر بزنند؟

اگر فردی بسیار پر ماجرا هستید و یا فردی که فقط دنبال آرامش است و یا این که هر گونه خلقیات دیگری که دارید بروید ساحل‌های فراوان و برج‌های بلند این ساحل لذت ببرید چه از بالا به پایین خیره شوید چه پایین به بالا حتما گویا خدا تمام هنر طراحی زیبایی را به رختان خواهد کشید.
 

گلدکست، بهشتی برای موج سواران

آری اگر به دنبال هیجان و حس تجربه جدیدی هستید یا اگر می‌خواهید موج‌های با ارتفاعات بلند را ببینید، حتما آن را در گلدکست خواهید یافت چرا که اکثر اوقات سال بهشتی برای موج سواران تلقی می‌شود.
ساحل های گلدکست واقعا هنگامی که خیره می شوید با خود به فکر فرو می‌روید و می‌گویید اینجا اگر بهشت نیست کجاست گویا تمام دنیا در این مکان‌ها ختم شده اند که بهشت این ساحل ها سرفرزپارادایزایت و اصلی‌ترین ساحل آن مین بیچ و عروس ساحل‌ها که همه آن را به پری دریایی می‌شناسند مرمیدبیچ و اگر به دنبال ساحلی به قدرت
نخل باشید، به پالم بیچ می‌توانید بروید و یا اگر ساحل گسترده می‌خواهید بردبیچ و اگر خصوصیت ساحل برایتان فرقی ندارد، برلی بیچ بهترین گزینه است.

گلدکست سواحل استرالیا

 

چرا باید به گلدکست برویم؟

اگر بعد از خواندن این‌ها بگویید اصلا چرا باید برویم ان جا باز هم می‌گوییم چون هم هیجان و هم ارامش همزمان را در آنجا خواهید یافت؛ چون فقط ساحل‌ها نیستند که شما را به وجد می‌اورند، پارک‌های آبی که سراسر شور و نشاط دارند با سرسره‌های بلند که می توانید در محیطی باز یا محیطی بسته این تجربه ها را به دست بیاورید. پلاژهای مجهز و یا هتل های لوکس و مراکز خرید همه و همه در این شهر قرار دارند.
 

بیشتر بخوانید:

سیدنی،پنجمین شهر زیبای جهان

معرفی آدلاید، شهر به صرفه استرالیا

دانشگاه موناش استرالیا

 

تحصیل به همراه آرامش

شاید برایتان جالب باشد که شهری با این همه مکان‌های تفریحی آیا برای تحصیل هم جای مناسبی است یا خیر؛ جواب شما بله است زیرا که اولین دانشگاه خصوصی و غیرانتفاعی به نام باند در این شهر قرار دارد که شما هم می‌توانید جذب تفریحات آگلدکست شوید و هم تحصیل کنید.
پس چمدانتان را اماده کنید: اگر قصد رفتن به مسافرتی پر از مکان های تفریحی و ابشار و جنگل های وسیع و هر ان چه که در ذهنتان است را دارد، گلدکست در انتظار شماست.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از موسسه مهاجرتی زانکو با شماره های 021-22226480 تماس حاصل فرمائید و یا از مشاوره آنلاین رایگان زانکو بهره مند شوید.

جهت مطالعه بیشتر:

مقایسه‌ی هزینه‌های زندگی در استرالیا و کانادا

مهاجرت کاری به استرالیا

پیشنهاد سردبیر زانکو