چگونه خودتان وکیل خودتان باشید

اگر میخواهید به کانادا بدون وکیل مهاجرت کنید این مقاله برای شما نوشته شده است. در این مقاله به شما یاد میدهیم چگونه بدون وکیل تمام راه و چاه را یاد گرفته و خودتان اقدام کنید.

شاید شما به هر دلیلی نخواهید که برای مهاجرت خود پرونده تان را به وکیل بسپارید و فکر میکنید که شرایط آن را دارید که خودتان برای مهاجرتتان به کانادا اقدام کنید اما نمیدانید از کجا شروع کرده و برای کدام روش اقدام کنید همچنین فوت و فن های نا گفته را بلد نیستید موسسه زانکو علاوه بر گرفتن پروسه پرونده به صورت کامل دو امکان دیگر در اختیارتان میگذارد.

مهاجرت بدون وکیل

مشاوره پیشرفته مهاجرت

مشاوره اصلی موسسه زانکو رایگان بوده و اطلاعات کلی را در اختیارتان میگذارد تا بتوانید برای عقد قرارداد با موسسه تماس بگیرید همچنین اگر به وکلا یا موسسات دیگر مهاجرت کرده باشید میدانید که هیچ اطلاعاتی به شما نمیدهند و ساعتی حدود 100 هزار تومان پول میگیرند. ما اما همان اطلاعات را رایگان در اختیار شما قرار میدهیم اما اگر بخواهید خودتان پروسه مهاجرت خودتان را انجام دهید یا به اصطلاح خودتان وکیل خودتان باشید! ما به شما در یک جلسه مشاوره پیشرفته تمامی مراحل را آموزش میدهیم و اگر در حین کار به مشکلی برخوردید میتوانید با ما تماس بگیرید در کنار مشاوره پیشرفته شما میتوانید از همکاران موسسه زانکو در زمینه صرافی و حواله پول، دارالترجمه و... با مقداری تخفیف نیز استفاده کنید.

در صورتی که بخواهید یک پرونده خوب را جمع کنید هزینه ترجمه ی شما به حدود5 میلیون میرسد، اگر از مشاوره پیشرفته زانکو استفاده کنید و به دارالترجمه طرف قرارداد ما مراجعه کنید هزینه ی کلی شما کمتر از زمانی خواهد شد که خودتان این کار را انجام دهید.

روش های زیادی برای مهاجرت وجود دارد از جمله اکسپرس انتری، دانشجویی، سرمایه گذاری، ویزای استارت آپ، ویزای کار استانی، ویزای کار کشاورزی و... که ما به شما کمک میکنیم، زمینه مورد نظر را انتخاب کرده سپس خودتان برای آن اقدام کنید.

مهاجرت به کانادا بدون وکیل

پکیج خودآموز مهاجرتی

علاوه بر مشاوره حضوری پیشرفته شما میتوانید پکیج صفر تا صد هر یک از روش های مهاجرتی را از زانکو بخواهید، این پکیج نیز بسیار مقرون به صرفه بوده و شامل روش های اپلای، مدارک مورد نیاز، نوشتن انگیزه نامه و... میشود. با این کار نیز میتوانید بدون وکیل و خودتان اقدام به مهاجرت کنید.

نوشتن استادی پلن برای پرونده های تحصیلی

شما میتوانید تمامی مراحل پرونده خود را انجام دهید اما در پرونده های تحصیلی مهم ترین بخش نوشتن استادی پلن و کاور لتر و همچنین راضی کردن افسر پرونده به منظور برگشت به خاک ایران است، شما میتوانید برای کم کردن هزینه ی مهاجرتی خود تمام مراحل را انجام داده و تنها استادی پلن خود را به ما بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره پایین صفحه 

یا در واتس اپ با شماره 09128488753 تماس حاصل کنید.

پیشنهاد سردبیر زانکو