مهاجرت تحصیلی به چین

تحصیل، یکی از رایج‌ترین راه‌های مهاجرت است و روابط دوستانه بین ایران و چین، باعث شده است که در سال‌های اخیر مهاجرت به این کشور، به‌طور قابل‌توجهی افزایش یابد. از دیگر دلایل آن می‌توان به اقتصاد پر قدرت چین، مقرون به صرفه بودن هزینه‌ها و همچنین کیفیت آموزشی بالا اشاره کرد.

مهاجرت تحصیلی به چین

چین برای صنایع‌، اقتصاد و تحصیلات عالی خود به سرعت در حال تبدیل شدن به یک رقیب بزرگ در جهان است.

این کشور نیز در مقایسه با کشورهایی مانند ایالات متحده، استرالیا و سایر کشورها می‌تواند جایگزینی ارزان برای آموزش عالی کلاس جهانی باشد.

معرفی کشور چین

این رقم 1.3 میلیارد نفر از نظر جمعیت یک کشور برای شما بسیار قریب به اتفاق است، اما نه برای سریعترین رشد اقتصادی در جهان، که چین در چند دهه گذشته بوده است.

از شهرهای پیچیده شهری گرفته تا شهرهای روستایی نزدیک به طبیعت، شما را با این مناظر زیبا از تپه‌ها، دریاچه‌ها و مزارع کاملاً گشوده از بین خواهید برد.

فرهنگ چینی نیز در واقع غوطه ور شدن در خود جذاب است، اگر بخواهید تحصیل در چین را انتخاب کنید، به طور خودکار بخشی از زندگی دانشجویی شما خواهد بود.

چرا باید در چین تحصیل کرد؟

دلایل مختلفی وجود دارد که شما باید در چین تحصیل کنید.

این یک فرصت عالی برای تحصیل در پرجمعیت‌ترین کشور جهان است. شما ترکیبی از تمدن باستان و مدرن را در کشوری تجربه خواهید کرد که دارای فرهنگ‌ها و گویش‌های مختلف است.

از آنجا که چین هم سنت و هم مدرنیته را برملا می‌کند، تاریخ غنی آن بیش از 5000 سال ادامه دارد، هفت مکان میراث جهانی یونسکو مانند شهر ممنوعه و شهرهای پررونق آن، مانند شانگهای، برخی از دلایل رفتن شما است.

به عنوان دومین اقتصاد بزرگ در جهان، فقط یک قدم فاصله با ایالات متحده، تنها کار در آن‌جا بسیار پاداش آور خواهد بود، اما تحصیل در چین نیز چنین خواهد بود.

به همین دلیل است که بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان تحصیل در چین را برای فرصتی برای ملاقات با مردم از سراسر جهان و گسترش شبکه خود انتخاب می‌کنند!

شرکت‌ها و رهبران صنایع مختلف به این قسمت از کشور می‌آیند و تجارت خود را در چین انجام می‌دهند، بنابراین ملاقات با یکی از آن‌ها در حالی که در کشور هستید امکان پذیر است.

همچنین‌، چین بسیار مقرون به صرفه است. هزینه زندگی و شهریه به طور متوسط ​​در مقایسه با سایر قاره‌ها بسیار کمتر است.

به‌علاوه، دولت چین سرمایه‌گذاری زیادی در زمینه آموزش‌وپرورش انجام می‌دهد تا به رسمیت شناختن بین‌المللی بیشتری دست یابد. بنابراین، شما فرصتی خواهید داشت تا با قیمتی که توانایی پرداخت آن را دارید، تحصیلات عالی را کسب کنید.

تحصیلات عالیه در چین

چین بیش از 2000 موسسه آموزش عالی در سراسر کشور دارد و برخی از برترین دانشگاه های آسیا و جهان به چین تعلق دارند ، مانند دانشگاه Tsinghua و دانشگاه پکن در پکن.

در حالی که این کشور به عنوان برترین کشور اعزام دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور شناخته می شود ، این یک واقعیت مشهور است که این کشور دانشجویان بین المللی را ترغیب کرده است که به این کشور بیایند و در این کشور تحصیل کنند.

طبق گفته وزارت آموزش و پرورش چین ، در سال 2018 ، تقریباً 500000 دانش آموز بین المللی در این کشور وجود دارد و این سال به سال در حال رشد است.

دولت چین در بهبود بخش آموزش در این کشور نقشی حیاتی دارد. طی سالهای گذشته ، این امر در توسعه وضعیت آموزش عالی کشور ، چه از نظر کمی و چه از نظر کیفیت ، بسیار فعال و دلگرم کننده بوده است.

با این مأموریت ، دولت بودجه زیادی را برای کمک به بهبود امکانات ، ساخت مراکز تحقیقاتی ، جذب دانش پژوهان و دانشکده های مشهور جهان و سایر پیشرفت ها به برخی دانشگاه های خاص ریخته است.

تحصیلات عالیه در چین

دانشجویان بین المللی باید افزایش سطح سرمایه گذاری در آموزش عالی را دلیل قانع کننده تحصیل در سرزمین اصلی چین بدانند.

در سال 2012 ، چین به هدف خود برای صرف 4 درصد تولید ناخالص داخلی در آموزش و پرورش رسید ، در حالی که تعداد کالج ها و دانشگاه ها در دهه گذشته دو برابر شده است و اکنون در حدود 2900 ایستاده است. برنامه پنج ساله فعلی این کشور ، که تا سال 2020 گسترش می یابد ، با مدرن سازی و تقویت سیستم آموزش عالی آن ، با ابتکارات کلیدی مانند پروژه 211 ، با هدف بالا بردن 100 دانشگاه چین به یک استاندارد کلاس جهانی ، و پروژه 985 ، که هدف آن ایجاد حتی یک گروه نخبه تر از دانشگاه ها است. پروژه 985 منجر به ایجاد لیگ C9 شده است ، که هدف آن تبدیل شدن به چیزی مانند لیگ پیچک ایالات متحده است.

دانشگاه‌های چین

سرزمین اصلی چین دارای 40 موسسه است که در رتبه بندی QS World University Rankings® 2021 رتبه بندی شده است ، از جمله 6 دانشگاه در 100 دانشگاه برتر جهانی ، با 60 دانشگاه برتر چین در رتبه بندی جدید QS Mainland China.

با آخرین آمار نشان می دهد که در سال 2017 نزدیک به 490،000 دانشجوی بین المللی در دانشگاه های سرزمین اصلی چین ثبت نام کرده اند (10 درصد بیشتر از 2016) ، چین به نظر می رسد هدف خود را برای میزبانی 500،000 دانشجوی خارجی تا سال 2020 برآورده می کند. کشورهای برجسته اعزامی شامل کره جنوبی ، تایلند ، پاکستان ، ایالات متحده ، هند ، روسیه ، ژاپن و اندونزی.

این تعداد بهبودیافته تا حدودی به لطف طرح بورسیه افزایش یافته دولت چین است ، با تقریباً 59000 دانشجوی خارجی که در سال 2017 بورسیه می شوند. یکی دیگر از قرعه کشی های قوی برای دانشجویان بین المللی افزایش تعداد از برنامه های آموزش داده شده به زبان انگلیسی ، با تعداد موجود در پنج سال گذشته 63 درصد افزایش یافته است.

دانشگاه Tsinghua

دانشگاه Tsinghua با رتبه 15 در جهان و اولین رتبه بندی در سرزمین اصلی چین در سال 2019 ، در پکن پایتخت چین است و عضو لیگ نخبگان C9 است. دانشگاه Tsinghua که در سال 1911 تاسیس شد ، اکنون جامعه ای بیش از 46000 دانشجو دارد که از این تعداد نزدیک به 2700 نفر از خارج از چین هستند.

با نگاهی به جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع ، دانشگاه Tsinghua بهترین عملکرد را در زمینه معماری ، مهندسی عمران ، مهندسی برق ، مهندسی مکانیک و علوم مواد دارد. برای هر سه این موضوعات ، در 15 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

دانشگاه Tsinghua

دانشگاه پکن

دانشگاه پکن که یک رقیب ثابت در میان دانشگاه های برتر چین است ، یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر و متعلق به لیگ C9 چین است. دانشگاه پکن که در سال 1898 تاسیس شده و در پکن واقع شده است ، هر ساله تعداد زیادی دانشجوی بین المللی را پذیرش می کند و از سال 1981 با دانشگاه فرای آلمان برلین همکاری داشته است. معماری.

دانشگاه پکن در جهان 23 و در چین در رتبه دوم قرار دارد و همچنین در بسیاری از 48 موضوع تحت پوشش رتبه بندی موضوعی با دستیابی به 20 مقام برتر شیمی ، دندانپزشکی ، زبانهای مدرن ، زبانشناسی ، علوم مواد و غیره در بین بهترین های جهان قرار دارد.

دانشگاه فودان

سومین دانشگاه برتر چین با توجه به رتبه بندی دانشگاه جهانی (که برای آن رتبه 34) و رتبه بندی سرزمین اصلی چین است ، دانشگاه فودان در چهار دانشگاه در شانگهای ، یکی از بزرگترین مراکز مالی و تجاری کشور گسترش یافته است. یکی دیگر از اعضای لیگ C9 و همچنین در حال حاضر در رده ششم آسیا ، دانشگاه فودان در حال حاضر فقط 32000 دانشجو ثبت نام می کند و به عنوان یکی از مدارس انتخابی چین شناخته می شود.

دانشگاه فودان که با 30 موضوع در سال 2018 در میان برترین دانشگاه های جهان قرار دارد ، بهترین عملکرد را برای زبان های مدرن ، شیمی ، بازرگانی و مدیریت ، علوم مواد و سیاست دارد ، که برای آنها در میان 50 برتر جهان قرار دارد.

دانشگاه فودان

بورس تحصیلی برای تحصیل در چین

از سال 2014 دولت چین فعالانه بورسیه‌های زیادی را برای تحصیل در چین برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد. ما سالانه به صدها دانشجو برای ثبت‌نام در دانشگاه‌ها کمک می‌کنیم.

کمک هزینه برای برنامه‌های بعدی ارائه می‌شود:

• برنامه یک ساله زبان برای یادگیری زبان چینی.

• برنامه کارشناسی در هر دو زبان چینی و انگلیسی.

• برنامه کارشناسی ارشد به دو زبان چینی و انگلیسی

• برنامه دکترا به دو زبان چینی و انگلیسی.

• برنامه MBA به دو زبان چینی و انگلیسی.

برنامه‌هایی که با هیچ سهمیه‌ای پشتیبانی نمی‌شوند: دوره‌های کوتاه مدت، برنامه‌های تبادل دانشجو، برنامه‌های تحرک دانشگاهی، اردوهای تابستانی.

شرایط عمومی تحصیل در چین

• عملکرد علمی خوب

• عدم سوء پیشینه کیفری.

• لیست اسناد درخواست بورس تحصیلی.

انواع مختلف سهمیه در اکثر کشورهای جهان در دسترس است. کشورهایی هستند که دانش آموزان انکار بسیاری از پذیرش آنها را دریافت می کنند. این به خصوصیات سیاسی کشور برمی گردد.

بورسیه‌های دانشگاه چینی

بورسیه‌های دانشگاه‌های چین رایج‌ترین است. این نوع کمک مالی آسان‌ترین و راحت‌ترین کار برای به دست آوردن است. هر دانشگاه در چین که مجوز تحصیل دانشجویان بین‌المللی را دارد، تعداد مشخصی سهمیه دارد. بورسیه‌های دانشگاه برای تحصیل در چین از انواع زیر است:

• یک نوع شامل خوابگاه، شهریه و کمک هزینه ماهانه است

• نوع B فقط هزینه‌های تحصیل را پوشش می‌دهد

• نوع C بخشی از هزینه‌های تحصیل یا خوابگاه را پوشش می‌دهد

معمولاً 4-5 نفر برای یک مکان اعطا می‌کنند.

بورسیه‌های دانشگاه چینی

بورس تحصیلی دولت چین

بورس تحصیلی دولتی، شورای بورس تحصیلی چین، برنامه دولتی که به هر کسی از سراسر دنیا اجازه می‌دهد سهمیه‌های دولت چین را دریافت کند. این بورس‌های تحصیلی را می‌توان از طریق سیستم عامل یا در سال‌های بعدی تحصیل در دانشگاه اعمال کرد.

آخرین مهلت درخواست این نوع بورسیه‌ها تا مارس هر سال است. پاسخ‌های مربوط به دریافت یا عدم دریافت تأیید پذیرش کمک مالی در ماه اوت ارسال می‌شود. ما همچنین توصیه می‌کنیم که توجه داشته باشید که این روش برای دریافت کمک هزینه رقابت بزرگی دارد: 450 نفر برای یک مکان اعطا می‌کنند.

بورس تحصیلی استانی

در چین 22 استان وجود دارد که هر استان بودجه خاص خود را برای توسعه آموزش دارد. از اینجا‌، کمک هزینه‌های تحصیلی در چین برای خارجیان از استان‌های مختلف تأمین می‌شود. به عنوان مثال، یک کمک مالی بسیار معمول، کمک هزینه‌ای از استان جیانگ سو، استان شانگهای است. کمک هزینه‌های استانی تفاوت چندانی با کمک هزینه‌های دانشگاه ندارند.

کمک هزینه‌های کنفوسیوس، یا بهتر بگوییم بورسیه‌های موسسه کنفوسیوس.

در کشورهای مختلف، موسسات سینولوژی کنفوسیوس وجود دارد و این مسسات بورسیه می‌دهند. بهتر است شما تمام جزئیات مشارکت در دریافت این کمک هزینه را در دفتر منطقه‌ای خود در کنفوسیوس پیدا کنید.

بورس تحصیلی شرکت‌های چینی

شرکت‌هایی مانند Alibaba ، Huawei ، Lenovo ، SinoTech و سایر شرکت‌های نفتی چین این امکان را دارند که از کارآموزان یا کارمندان برای تحصیل در چین حمایت مالی کنند.

چرا چین بورس تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد؟

دولت چین در حال آماده سازی بستر آینده برای اجرای برنامه های اقتصادی خارجی و بهبود اعتبار در سراسر جهان است. در نتیجه ، کلیه دانشجویان بین المللی تحصیل کرده در چین فرصت کار در شرکتهای خارجی در چین را دارند.

دو برنامه اقتصادی خارجی در چین وجود دارد، یک کمربند یک جاده ای و جاده ابریشم دریایی،‌ که به شما کمک می کند تا از طریق بورسیه تحصیلی خوب در چین تحصیل کنید.

 

مدت زمان تحصیل

 • تحصیل بعد از راهنمایی 3 + 2 سال
 • تحصیل بعد از دبیرستان 4 سال
 • مدرک کارشناسی ارشد 2،5 - 3 سال
 • دکتری 3 - 4 سال

بورس تحصیلی شرکت‌های چینی

چین چه بورس‌های تحصیلی ارائه می‌دهد؟

قبل از انتخاب نوع کمک هزینه تحصیلی در چین یا دانشگاه باید این صفحه مربوط به دانشگاه مورد نظر را به دقت مطالعه کنید. در اینترنت‌، می توانید اطلاعات زیادی در مورد جوایز تحصیل در چین و شرکت های کمک کننده کسب کنید.

از آنجا که حدود ده نوع کمک مالی وجود دارد، ما این مقاله را به چندین قسمت تقسیم کرده‌ایم.

و ما به شما توصیه می‌کنیم که آنها را بخوانید تا زنجیره اطلاعات را از دست ندهید.

بنابراین، در این مقالات، ما به سوالاتی که به احتمال زیاد در اینترنت پرسیده‌اید پاسخ خواهیم داد:

• چگونه می توان برای تحصیل در چین بورسیه تحصیلی دریافت کرد؟

• چند نوع بورسیه تحصیلی وجود دارد؟

• چه شرایطی لازم است؟

• چگونه می‌توان سهمیه خود را بدست آورد؟

 

بیشتر بخوانید:

هزینه زندگی دانشجویی در کانادا

اسپانسرشیپ کانادا

بورسیه تحصیلی کامل یا جزئی

قبل از بررسی هر یک از سهمیه‌ها، باید گفت که بورسیه تحصیلی برای تحصیل در چین را می‌توان به 2 نوع تقسیم کرد:

• بورس تحصیلی کامل

• بورسیه تحصیلی جزئی

به عنوان مثال، بورس تحصیلی کامل بورس تحصیلی دولت چین است. هزینه‌های تحصیل، بیمه درمانی دانشجویان خارجی، مواد لازم تحصیلی، محل اقامت، سهمیه زندگی، کمک هزینه تسویه حساب یک بار و یک کمک هزینه سفر شهری را پوشش می دهد.

• شما از هزینه های ثبت نام ، هزینه های تحصیل ، هزینه های آزمایشگاه ، هزینه های کارآموزی و پرداخت هزینه های مقدماتی آموزش معاف هستید.

• خدمات پردیس رایگان ؛

• کمک هزینه ماهیانه

• یارانه تسویه حساب یک بار پرداخت شد.

• پرداخت برای پشتیبانی جامع بهداشتی ؛

• یك بار یارانه سفرهای مسافت طولانی (هر دو ورودی و خروج از چین) را پرداخت كرد.

بورس تحصیلی ناقص شامل یک یا چند امتیاز کامل بورسیه می‌باشد.

بورسیه تحصیلی کامل یا جزئی

8 نوع از محبوب‌ترین بورسیه‌ها برای تحصیل در چین

در این بخش‌، ما برنامه های قابل توجهی را آماده کرده‌ایم.

حدود 20 نوع کمک هزینه تحصیلی برای تحصیل در چین وجود دارد. اما در میان انواع مختلف، موارد زیر رایج ترین و محبوب ترین در نظر گرفته شده است:

نوع بودجه بورس تحصیلی برای هر دانش آموز مهلت درخواست

بورس تحصیلی دولت چین 66000 RMB / سال اول آوریل

بورس تحصیلی استانی 30000-40000 RMB / سال ژوئن

بورس تحصیلی دولت شانگهای 60000 RMB / سال 20 آوریل

بورس تحصیلی دولت پکن 30000 RMB / سال 20 آوریل

بورس تحصیلی دولت یاسمین جیانگ سو 40000 RMB / سال 15 آوریل

بورس تحصیلی زیمنس 160000 RMB / سال اول مارس

بورس تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه های چین 10000-40000 RMB / سال جولای

لطفا توجه داشته باشید که مهلت ارسال مدارک ممکن است هر ساله متفاوت باشد.

حالا بیایید هر نوع بورس تحصیلی را با جزئیات بیشتری تجزیه و تحلیل کنیم:

بورسیه‌های دولتی چین

بورس تحصیلی دولت چین بورسیه تحصیلی کاملی است که برای همه دانشجویان خارجی که وارد چین می شوند‌، در نظر گرفته می‌شود. همه دانشگاه‌ها از این نوع سهمیه برخوردار نیستند. به عنوان مثال، دانشگاه‌هایی که در 80 رتبه برتر دانشگاه‌های چین قرار دارند، از این فرصت برخوردارند.

بورس تحصیلی استانی

چین قلمرو عظیمی دارد و از 34 استان و 4 شهرداری (شانگهای ، تیانجین ، چونگ کینگ ، پکن) تشکیل شده‌است. هر یک از آن‌ها یک استراتژی توسعه دارد. بودجه بورس تحصیلی دولت محلی چین با همکاری دولت استانی چین و در برخی موارد شورای بورس تحصیلی چین توسط مدارس چین تأمین می شود. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کمکهای مالی استانی چین کسب کنید.

بورسیه‌های دولتی چین

استان / شهر تعداد دانش آموزان

پکن 80،786

شانگهای 61،49

جیانگ سو 45،77

ژجیانگ 38،19

لیائونینگ 27،87

تیانجین 23،69

گوانگدونگ 22،03

هوبئی 21،37

یوننان 19،31

شاندونگ 19،07

گوانکسی 15،21

سیچوان 13،99

هیلونگ جیانگ 13،42

شاانکسی 12،91

فوجیان 10،34

 

بیشتر بخوانید:

رشته پزشکی در چین

درباره چین

بورس تحصیلی دولت شانگهای

شانگهای بین المللی ترین شهر چین است. بیشترین تعداد موسسات و شرکت‌های خارجی را در اختیار دارد.

دولت استانی شانگهای بورس تحصیلی دولت شانگهای (SGS) را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. امتیازات این بورس تحصیلی SGS بسیار شبیه CSC (شورای بورس تحصیلی چین) است. به دانشجویان خارجی سه نوع بورس تحصیلی شانگهای برای تکمیل دوره کارشناسی ارشد یا دکترا ارائه می شود.

• سهمیه کامل ، مدرک کارشناسی ارشد - کمک هزینه 3000 یوان ، Ph.D. - مبلغ 3500 یوان

• سهمیه ناقص ، بدون پرداخت هزینه

• برای هر دانشجوی خارجی حداکثر 8000 RMB در سال پوشش می دهد

بورس تحصیلی دولت پکن

بورس تحصیلی دولت پکن فرصت دیگری برای دانشجویان بین المللی است که می توانند در چین به صورت رایگان تحصیل کنند. روش درخواست بورس تحصیلی همانند شورای بورس تحصیلی چین (CSC) است. مهلت ارسال درخواست ها به دانشگاه بستگی دارد ، اما معمولاً لازم است قبل از 20 آوریل وقت لازم برای درخواست بورسیه دولت پکن وجود داشته باشد. بورس تحصیلی دولت یاس جیانگ سو

دولت استان جیانگ سو "بورس تحصیلی دولت یاسمین جیانگ سو" را برای دانشجویان بین المللی در استان جیانگ سو ایجاد کرده است. تحت این کمک هزینه تحصیلی می‌توانید در نانجینگ تحصیل کنید.

هر ساله حدود 100 دانشجو را از طریق این سهمیه در نانجینگ ثبت نام می‌کنند و در سال‌های اخیر ، استان جیانگ سو ، به لطف همکاری با شرکت های نهادی در سراسر جهان ، توانسته است تعداد دانش آموزان را گسترش دهد. این بورس تحصیلی برای همه دانشگاه های رتبه بندی در شهرهای نانجینگ ، چانگژو ، تائژو ارائه شده است.

بورس تحصیلی زیمنس

فقط دانشگاه Tsinghua بورس تحصیلی زیمنس را ارائه می دهد. این بورس تحصیلی کامل است. هدف اصلی حمایت از دانشجویان ممتاز جهانی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا است. 

دانشجویان بورسیه زیمنس در 12 زمینه با زیمنس (ویژگی های جدول 1) مانند امنیت سایبری ، آینده صنعتی سازی ، رباتیک و موارد دیگر برای هدایت دکترا همکاری خواهند کرد. پژوهش. صحنه. از طریق مطالعه و تمرین در ابتدای توسعه فناوری صنعتی. دریافت کنندگان بورس تحصیلی پایه و اساس رشد استعدادهای ابتکاری در صنعت را ایجاد می کنند.

بورس‌های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه‌های چین

2 پروژه در چین مجوز اعتبار دانشگاهی را تأیید می کنند: پروژه های 211 و 985. و همه مدارس موجود در این لیست بودجه ای برای اعطای دانش آموزان خارجی دارند. این نوع بورس تحصیلی بیشترین محبوبیت را در بین دانشجویان خارجی دارد. و شرایط آن توسط خود آکادمی تضمین می شود. به طور معمول ، چنین کمک هایی باید سالانه با عملکرد تحصیلی و حضور و غیاب تأیید شوند.

چرا چین بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد؟

از سال 2006 ، چین برنامه های بورس تحصیلی را برای دانشجویان خارجی باز کرده است. سیاست جذب دانشجویان خارجی از سال 2013 شروع به حرکت می کند.

 1. بهبود اقتصاد خارجی چین. دانشجویان امروز که با فرهنگ چین آشنا هستند ، زبان چینی را می دانند. این منبع و مرجع بسیار خوبی برای شرکت های چینی است.
 2. افزایش رتبه بندی آموزشی مدارس در چین. این میزان دانشجویان خارجی یکی از معیارهای شکل گیری رتبه بندی دانشگاه ها است. علاوه بر این ، تعداد تحقیقات و کارهای آزمایشگاهی در کالج را افزایش می دهد.
 3. ایجاد روابط بین الملل با کشورها و شهرت جهانی.

آمار دانشجویان در چین

در نتیجه ، در سال 2018 ، 429.190 دانشجوی خارجی از 195 کشور در 1004 موسسه در 31 استان چین. این یعنی 3.012 نفر بیشتر از سال 2017 ، با نرخ رشد 0.63 درصد.

قاره‌ها و تعداد دانش آموزان

 • آسیا 295،043 (59.95٪)
 • آفریقا 81،562 (16.57٪)
 • اروپا 73،618 (14.96٪)
 • آمریکا 35،733 (7.26٪)
 • اقیانوسیه 6،229 (1.27٪)

8 دلیل تحصیل در چین:

1. آموزش با کیفیت دریافت کنید

2. هزینه تحصیل مقرون به صرفه

3. نرخ اشتغال بالا

4. مرکز جهان در حال تغییر به سمت شرق است - در مرکز آن باشید!

5. سفر به چین!

6. چینی یاد بگیرید

7. شبکه خود را گسترش دهید

8. خود را به چالش بکشید ، رشد کنید ، نسخه بهتری از خود شوید

 

بیشتر بخوانید:

سوپر ویزای کانادا

دین مردم چین

دانشگاه‌های چین

ما در مجموعه زانکو تمام امور مربوط به مهاجرت را از جمله وقت VIP سفارت کانادا ، پیکاپ ویزا ،ویزای توریستی ، ویزای تحصیلی و .... را برای شما عزیزان انجام می دهیم ، شما می توانید با تماس با شماره ی 02122226480 از مشاوره ما بهرهمند شوید.

پیشنهاد سردبیر زانکو