چگونه یک موسسه مهاجرتی خوب انتخاب کنیم

موسسه ی مهاجرتی قبل از این که اقدام به بستن قرار داد کند باید به بررسی دقیق مدارک مهاجرتی شخص بپردازد همچنین باید به دقیق ترین و بهترین راه های مهاجرت آگاه باشد در ادامه به این بحث میپردازیم.

موسسه ی مهاجرتی قبل از این که اقدام به بستن قرار داد کند باید به بررسی دقیق مدارک مهاجرتی شخص بپردازد همچنین باید به دقیق ترین و بهترین راه های مهاجرت آگاه باشد در ادامه به این بحث میپردازیم.

در این مقاله به لیستی از نکاتی که یک موسسه ی مهارتی خوب باید رعایت کند میپردازیم همچنین فردی که میخواهد اقدام به مهاجرت کند و میخواهد پرونده ی خود را به یک موسسه بسپارد باید به رعایت دقیق این لیست توجه کند.

  • حتما باید به این توجه شود که یک موسسه مهاجرتی باید سابقه ی خوبی داشته باشد و در زمینه ای که شما میخواهید بتواند شمارا راهنمایی کند . به طور مثال بسیاری از موسسه ها در زمینه ی تحصیلی خبره هستند و بسیاری دیگر در زمینه ی برنامه های مهاجرتی ، ممکن است این موسسه برای کیس های مهاجرت مثل اکسپرس انتری و ... بتواند به درستی برای شما اقدام کند اما وقتی در مورد تحصیل میخواهد ، کارهای شما را انجام دهد دچار مشکلات متعددی شوید . ( تجربه ی شخصی نویسنده از موسسه شفیعی در تورنتو کانادا) یا بسیاری از وکلا هستند که به صورت قانونی با شما قرارداد میبندند و در قرارداد ذکر میکنند که در صورت عدم موفقیت 80 درصد مبلغ را به شما بازمیگردانیم و در عمل هیچکاری نکرده شما خسته میشوید و 20 درصد باقی مانده پول در جیب این افراد میرود . (تجربه یکی از دوستان برای مهاجرت به استرالیا)
  • توجه کنید که در ایران دفتر فعال داشته باشند به دلیل اینکه اگر مثلا برای کانادا اقدام میکنید ، ساعت کاری دفتر کانادا با ساعتی که شما میتوانید صحبت کنید حدود 4 ساعت در روز و 3 روز از هفته است . هماهنگ شدن این مساله کاری دشوار و درد آور برای شما خواهد بود . 
  • قبل از بستن قرارداد ، حتما یک مشاوره ی خوب با رعایت تمامی جوانب شما از جمله میزان دارایی ، میزان تحصیلات ، برنامه های مخصوص به شغل های خاص ، در نظر داشتن برنامه های خوب و راحت مهاجرت ، مدرک زبان انگلیسی یا زبان دیگر ، سابقه ی کار ، معدل و... به شما بدهد تا بتوانید با کمترین هزینه ، کمترین مدت زمان و یا هردو به کشور مقصد خود برسید.
  • در تماس بودن شما با موسسه در طول پرونده ی شما در برخی موارد بسیار حیاتی است به طور مثال در زمینه ی استادی پلن و کاور لتر که دلایل فرضی شما را برای ترک خاک کشور مقصد پس از تحصیل بیان میکند باید قانع کننده و منطقی باشد که اگر با تمام جوانب شما برای بار اول رد شده اید و خواستید دوباره اقدام کنید به مشکل نخورید .
  • یک موسسه ی مهاجرتی خوب در مواردی که دست این موسسه است تضمین میدهد که اگر پرونده ی شما انجام نشد پول شما را تمام و کمال بازخواهد گردانید . مثلا در زمینه ی گرفتن پذیرش ، دانشگاه هایی که آن موسسه قرارداد دارد ، برنامه هایی که شما را در قالب یک تیم استارت آپ معرفی میکند و ... (برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.)

موسسه مهاجرتی زانکو مفتخر است که اعلام کند تمامی موارد بالا و دیگر مسائل اخلاقی را به صورت تمام و کمال رعایت میکند . مشاوره ی اولیه در این موسسه رایگان بوده و پس از بررسی پرونده ی شما راهکار هایی را به شما پیشنهاد میدهد سپس با تیم های مجرب خود در زمینه های جاب آفر ، پرونده های تحصیلی ، مهاجرتی و... در کشور های مقصد نسبت به پیشبرد پرونده ی شما اقدام میکند. همچنین در صورت نیاز میتوانید از مشاوره پیشرفته زانکو استفاده کنید ، با این مشاوره میتوانید خودتان نیز برای پرونده خود اقدام کنید.

 

بیشتر بخوانید:

وکیل مهاجرتی با تضمین بازگشت وجه

امتیاز مهاجرت به کانادا

راحت ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

پیشنهاد سردبیر زانکو