موسسه بین‌المللی sos مستقر در سنگاپور، هر ساله «نقشه ریسک سفر» را منتشر می‌کند با بررسی ۱۰ مولفه مهم از ریسک سلامتی و امنیتی، امن‌ترین کشورهای دنیا در 2020 را انتخاب کرده است که براساس آن تهدیدات امنیتی شدید، ناآرامی‌های مدنی و بی‌ثباتی سیاسی و بلایای طبیعی به‌عنوان اصلی‌ترین ریسک سلامت و امنیتی در موانع ورود گردشگر به کشورها پیش‌بینی شده است.
کشوری باید برای رسیدن به اهدافتان انتخاب شود که مهاجرپذیر باشد. از نرخ بیکاری، ثبات اقتصادی، نظام قضایی و امکانات اجتماعی خوبی برخوردار باشند
انتخاب یک شغل تاثیری مستقیم روی زندگی دارد اگر شغلی که انتخاب می‌کنیم صرفا جنبه کسب درآمد داشته باشد و برای رسیدن به آن هر کاری انجام دهیم، برایمان مهم نیست که این کار چه تاثیری بر ما و اطرافیانمان دارد و گاهی اوقات ممکن است کاری که فقط برای پول انجام می‌دهیم باعث به بار آوردن خسارات جبران ناپذیر زیادی شود.
خیلی از افرادی که میخواهند مهاجرت کنند یا در خارج تحصیل کنند نتیجه انتخابات 2020 آمریکا می تواند مهم باشد، در این مقاله میخواهیم به تحلیل و پیشبینی نتایج باقی مانده انتخابات بپردازیم.
كشور هلند یکی از معروف ترین کشور های اروپایی که با مساحت  41500 کیلومتر مربع در شمال غرب قاره اروپا واقع شده است. این کشور با جمعیتی بالغ بر 17 میلیون 500 هزار نفر یکی از کشورهای پر جمعیت اروپایی می باشد.
گرجستان کشوری در شرق دریای سیاه بوده و یکی از دیدنی ترین و زیباترین مناطق منحصر به فرد جهان به شمار می رود.پایتخت این کشور شهر تفلیس است
با توجه به پیشرفت های اخیر کشور ترکیه متقاضیان تحصیل در این کشور روز به روز افزایش یافته است. دانشگاه هایی در این کشور وجود دارند که تدریس در رشته های موجود در آن تنها به زبان انگلیسی ارائه داده می شود
بر طبق آمارها، سالانه گردشگران زیادی از سراسر جهان، از اروپا دیدن می کنند و هرساله نیز این آمار افزایش می یابد. به این ترتیب قاره اروپا سالانه بیش از نیمی از گردشگران سراسر جهان را به خود جذب می کند.
دبی_ 5 آوت 2020 ( وام )_ دبی با موفقیت با حفظ جایگاه پیشرو خود به عنوان اولین شهر منطقه که در بین پنج مقصد برتر جهان برای صنعت دریایی در مرکز حمل و نقل بین المللی توسعه ،ایندکس برای سومین سال متوالی قرار گرفته است ، در رده های بعدی از روتردام ، هامبورگ ، آتن قرار دارد.
ابوظبی_ 9 آوت 2020 ( وام )_ ابتکارات پشتیبانی جدید که توسط وزارت اقتصاد آغاز شده و توسط کمیته ای به ریاست عبد الله بن طوق المری وزیر اقتصاد با مشارکت مقامات ذیربط انجام شده است ، افزودنی های کلیدی در سری مشوق های اتخاذ شده از امارات برای حمایت از اقتصادی خود است.
در دهه‌های گذشته، اقتصاد کانادا به‌سرعت پیشرفت کرد و نرخ بیکاري پایین آمد و دولت بزرگ آن کوچک شد و به دولت فدرال بدل شد. امروزه سیستم اقتصادي این کشور بر پایه بازار، الگوي تولید و استانداردهاي زندگی بسیار شبیه به اقتصاد ایالات‌متحده است. یکی از تفاوت‌های قابل‌تشخیص در ساختار اقتصادي آمریکا و کانادا این است که کانادا بیشتر صادرکننده است اما آمریکا بیشتر یک واردکننده کالا می‌باشد. همچنین بانک‌ها در کانادا محافظه‌کارتر از بانک‌هاي آمریکا هستند.
با پاسخ دادن به این ۴ پرسش مهم می‌توانید وام مسکنی دریافت کنید که فشار چندانی بر بودجه خانواده وارد نکند و در عین حال، از ظرفیت موجود برای کاهش نرخ‌بهره اقساط هم بهره‌مند شوید.