دبی_ 5 آوت 2020 ( وام )_ دبی با موفقیت با حفظ جایگاه پیشرو خود به عنوان اولین شهر منطقه که در بین پنج مقصد برتر جهان برای صنعت دریایی در مرکز حمل و نقل بین المللی توسعه ،ایندکس برای سومین سال متوالی قرار گرفته است ، در رده های بعدی از روتردام ، هامبورگ ، آتن قرار دارد.
ابوظبی_ 9 آوت 2020 ( وام )_ ابتکارات پشتیبانی جدید که توسط وزارت اقتصاد آغاز شده و توسط کمیته ای به ریاست عبد الله بن طوق المری وزیر اقتصاد با مشارکت مقامات ذیربط انجام شده است ، افزودنی های کلیدی در سری مشوق های اتخاذ شده از امارات برای حمایت از اقتصادی خود است.
در دهه‌های گذشته، اقتصاد کانادا به‌سرعت پیشرفت کرد و نرخ بیکاري پایین آمد و دولت بزرگ آن کوچک شد و به دولت فدرال بدل شد. امروزه سیستم اقتصادي این کشور بر پایه بازار، الگوي تولید و استانداردهاي زندگی بسیار شبیه به اقتصاد ایالات‌متحده است. یکی از تفاوت‌های قابل‌تشخیص در ساختار اقتصادي آمریکا و کانادا این است که کانادا بیشتر صادرکننده است اما آمریکا بیشتر یک واردکننده کالا می‌باشد. همچنین بانک‌ها در کانادا محافظه‌کارتر از بانک‌هاي آمریکا هستند.
با پاسخ دادن به این ۴ پرسش مهم می‌توانید وام مسکنی دریافت کنید که فشار چندانی بر بودجه خانواده وارد نکند و در عین حال، از ظرفیت موجود برای کاهش نرخ‌بهره اقساط هم بهره‌مند شوید.
دولت فدرال کانادا اعلام کرد که واکسن کووید ۱۹ از شرکت‌های فایزر و مدرنا پیش خرید شده و به احتمال قوی در سال ۲۰۲۱ به کانادا می‌رسد
فرصت مهاجرت توسط دولت کانادا از طریق مهاجرت کاری و در قالب برنامه اسکیل ورکر skilled worker برای شهروندان تمام کشورهای دنیا فراهم شده است. برنامه (Federal Skilled Worker Worker (FSW برای افرادی است که بخاطر تجربه کاری و مهارت های خود برای مهاجرت به کانادا انتخاب می شوند.
شهر مونترال در استان کبک قرار دارد، استانی که بخاطر وجود زبان رسمی فرانسوی دارای تمایز فرهنگی به نسبت سایر استانهای کشور کانادا است. مونترال دومین شهر بزرگ فرانسوی‌زبان در دنیا محسوب می‌شود. آب و هوای شهر مونترال به طور پیوسته فصل به فصل در حال تغییر است.
ونکوور یک شهر مهاجرپذیر است. این شهر جدید در سال 1886 تأسیس شده است. بنابراین شهروندان و ساکنین این شهر همه از قومیت‌‌ها و نژاد‌‌های مختلف دنیا هستند. این شهر از نظر فرهنگی در ردیف بهترین شهر‌‌های جهان قرار گرفته است.
کشورهای بسیاری برای کار وجود دارد اما در بین آن ها برخی دارای شرایط بهتری برای ایرانی ها هستند و به همین دلیل ایرانی های زیادی در این کشورها مشغول به کار هستند و بودن هم زبانان در این کشورها باعث کم تر مشکلات زندگی در کشوری دیگر شده است. معمولا کشورهایی مانند آلمان، کانادا، ترکیه ، استرالیا گزینه های مناسبی برای مهاجرت کاری ایرانی ها به حساب می‌آیند. در ادامه به معرفی شرایط هر یک از این کشورها برای مهاجرت کاری خواهیم پرداخت.
اگر در حال برنامه ریزی مسیر شغلی خود هستید و می‌خواهید مهارت‌هایی را که کارفرمایان در آمریکا به آن احتیاج دارید را در خود تقویت کنید تا بتوانید یکی از مشاغل مورد نیاز آمریکا را از آن خود کنید، باید از ترندهای فعلی(یعنی مشاغلی که بسیار مورد توجه و درخواست قرار گرفته اند) در بازار کار مطلع شوید.
آمریکا مقصد مهاجرت کاری مهمی در سراسر دنیا محسوب می شود و همه ساله هزاران نفر از سراسر دنیا برای کار و زندگی به این کشور مهاجرت می کنند و به همین مقدار نیز از رفتن به آمریکا باز می مانند. در واقع کار در آمریکا تابع شرایط و مقررات خاص خود می باشد. در ادامه مشاغل مورد نیاز در آمریکا را معرفی می نماییم
امروزه کارت‌های اعتباری استفاده‌های زیادی برای افراد به ارمغان می‌آورند. به طور کلی کردیت کارت نوعی از کارت‌های اعتباری است که می‌توانید هر پرداخت ارزی که داشته باشید را با آن انجام دهید. همچنین کردیت کارت مانند گرفتن یک وام از بانک است که سقف این وام را بانک تعیین می‌کند.