وکیل مطمئن مهاجرت از نظر اعتبار، میزان قبولی، هزینه مناسب و روابط عمومی خوب

انتخاب یک وکیل مطمئن برای مهاجرت اصلی ترین انتخاب شما برای پروژه مهاجرت شماست. در این پست میخواهیم به بررسی ویژگی های وکیل مطمئن مهاجرت کانادا بپردازیم.

انتخاب یک وکیل مطمئن برای مهاجرت اصلی ترین انتخاب شما برای پروژه مهاجرت شماست. در این پست میخواهیم به بررسی ویژگی های وکیل مطمئن مهاجرت کانادا بپردازیم. مهم ترین مساله در تمامی پروسه شماست . برای یکی از دوستان من تجربه ای پیش آمد که پیش یک موسسه در ابتدای گیشا رفت به مخفف ل. ا که بعد از نگه داشتن شش ماه پول او را با 10 درصد کم کردن طبق قرارداد پس داد و عملا هیچ کاری نکرد، خود من هم با راهنمایی ( بخوانید چاه نمایی پدر!) با یک موسسه در کانادا قرارداد بستم که از قضا بدترین وکیل آنجا به قرعه ی ما افتاد. با استادی پلنی که بچه 5 ساله متوجه میشود که جعلی است، جواب ندادن ها و به تاخیر انداختن ها مارا کلافه کرد. در آخر هم ما خودمان استادی پلن تازه و واقعی نوشتیم و به او دادیم و هنوز بعد از یک سال منتظر او  یعنی خانم م هستیم. این اتفاق قبل از آشنایی من با موسسه زانکو بود وگرنه خود کارهای مهاجرتی خود را در حال حاضر به خوبی میتوانم انجام دهم و برای استادی پلن نیز از زانکو کمک میگرفتک.

قبل از انتخاب وکیل نظرات مرتبط را در گوگل، سایت های آگهی و راهنمای شهر بخوانید

قبل از اینکه بخواهید یک ریجکتی به پرونده خود اضافه کنید! برای پیدا گردن یک وکیل مطمئن مهاجرت تحقق کنید و از نظرات کاربران قبلی استفاده کنید با این کار ریسک مالی وزمانی کمتری کرده اید.

وکیل مطمئن مهاجرت برای راهنمایی درست پول مشاوره میگیرد نه اطلاعاتی که در گوگل نیز پیدا میشود.

یک وکیل مطمئن مهاجرتی اگر بخواهد اطلاعات واقعی در اختیارتان بزارد از شما پول میگیرد نه از آب و هوای استرالیا تعریف کرده و از دوری کانادا و خوب بودن دانشگاه های آن بگوید.

هزینه مناسب وکیل مهاجرت

هزینه ها را مقایسه کنید اگر دو شرکت اعتبار خوبی دارند لازم نیست شرکتی که خدمات گرانتر میدهد را انتخاب کنید، یکی از پیشنهاداتی که من در زانکو مطرح کردم پکیج خودآموز مهاجرت، مشاوره حرفه ای پیشرفته و نوشتن استادی پلن تنهاست برای افرادی که توانایی هزینه وکالت کامل را ندارند تا هزینه های خود را کاهش داده و بتوانند مهاجرت کنند از طرفی این امر میتواند بسیار همه گیر تر از به عهده گرفتن یک پرونده باشد.

روابط عمومی و در ارتباط بودن در طول پروژه

یک وکیل مطمئن بعد از عقد قرارداد باید تمامی مراحلی که میتواند با تعامل با شما بهتر انجام دهد را با شما در میان بگزارد، به طور مثال شاید شما دلیل قانع کننده ای داشته باشید برای ماندن در خاک کانادا تا افسر پرونده را راضی کنید ولی وکیلی که با شما تعامل ندارد مانند کیس خودم از خودش چیزهایی مینویسد که باعث میشود تا پرونده ی شما رد شود.

مشاوره اولیه موسسه زانکو زایگان است و شما میتوانید با راه های ارتباطی ما برای گرفتن وقت مشاوره با ما در تماس باشید.

پیشنهاد سردبیر زانکو