امروزه با وجود گستردگی انواع سیستم های پرداخت آنلاین، انتقال پول به یکی از کشورهای خارجی کار مشکلی به حساب نمی‌آید.

موارد مورد نیاز پرداخت ارزی:

  • پرداخت ارزی هزینه آزمون های بین‌المللی مختلف از جمله آزمون PTE و Toefl
  • پرداخت ارزی و خرید کالا از سایت ها
  • پرداخت ارزی هزینه دانشگاه های خارجی
  • پرداخت ارزی هزینه سفارت های خارجی جهت اخذ ویزا، تایید مدارک تحصیلی و …
  • پرداخت ارزی هزینه خرید هاست و دامنه های خارجی
  • پرداخت ارزی و رزرو هتل
  • پرداخت ارزی هزینه حق اشتراک سایت
  • پرداخت ارزی هزینه همایش، کنفرانس، سمینار و …

بهترین کارت های اعتباری که در حال حاضر بسیاری از افراد می توانند از آنها استفاده کنند، کارت هایی مانند ویزاکارت و مسترکارت است. با استفاده از این روش پرداخت ارزی، افراد تنها می توانند با شارژ آنها، خرید اینترنتی انجام دهند.

بیشتر بخوانید:

وثیقه خروج از کشور

هزینه‌ی انگشت‌نگاری برای ویزای کانادا

تفاوت ریجکت و ریفیوز و دینای شدن ویزا

استفاده از پی پال جهت انجام پرداخت ارزی

پی پال PayPal به دلیل بالا بودن کیفیت خدماتی که ارائه می دهد، همواره توسط بسیاری از افراد چه کسانی که قصد خرید اینترنتی داشته اند و چه کسانی که به عنوان یک پرداخت ارزی از آن در سایتشان استفاده کرده اند، مورد استفاده قرار گرفته است. از جمله مزیت هایی است که نسبت به سایر روش های پرداخت آنلاین دارد میتوان به کارمزد پایین، انواع حساب مختلف، استفاده از هوش مصنوعی جهت افزایش امنیت این نوع حساب اشاره کرد.

استفاده از گیفت کارت و ووچر جهت انجام پرداخت ارزی

صاحبان کسب و کاری که در سطح بین المللی فعالیت می کنند، می توانند با استفاده از این روش پرداخت ارزی، خصوصا در مناسبت های خاص، شاهد افزایش میزان فروششان باشند. با استفاده از گیفت کارت هایی نظیر آمازون، گوگل پلی و … خرید ارزانتری داشت.

استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال جهت انجام پرداخت ارزی

با توجه به آنچه که از سوی دولت ایران اعلام شده است، به زودی به ارائه ارز دیجیتال بومی ایران، تنها کسانی که در ایران زندگی می کنند، می توانند از این ارز برای انجام تراکنش های مالیشان استفاده کنند. اما اگر شما در هر یک از ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اید، می توانید بدون این که اثری از انجام تراکنش های مالیتان به جا بگذارید، از این روش به عنوان پرداخت ارزی استفاده نمایید.

پرداخت ارزی

بعید نیست با توجه به محبوبیتی که این ارزهای دیجیتال در بین مردم دارند، سایت هایی مانند آمازون Amazon ، ایبی Ebay و … به زودی این روش پرداخت را به عنوان یکی از روش های پرداختشان قرار دهند.

بیشتر بخوانید:

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

تفاوت ویزای مولتی، توریستی، مولتیپل چیست؟

تبدیل انواع ویزا

راحتی کاربر پرداخت ارزی

اگر شما به عنوان صاحب یک تجارت بین المللی به دنبال روش های پرداخت ارزی هستید، باید بررسی کنید که مشتری و مخاطب شما ترجیح می دهد از کدام روش استفاده کند. جالب است بدانید که حدود 75 درصد از افراد، هنگام خرید اینترنتی استفاده از روش هایی مانند ویزاکارت و مسترکارت را ترجیح می دهند.

امنیت پرداخت ارزی

روش های پرداخت آنلاین، ریسک بیشتری دارند چرا که احتمال هک حساب وجود دارد. اما باز هم می توان گفت جای نگرانی نیست چرا که با استفاده از فناوری های خاص مانند هوش مصنوعی، بلاکچین و … امنیت این روش ها روز به روز در حال افزایش است.

کارمزد پرداخت ارزی

اگر به دنبال انتقال ارز هستید و یا به عنوان یک فروشنده می خواهید به دلیل تغییر نوع ارز احتمالی، کارمزد کمتری بپردازید، باید توجه کنید که برای طیف های مختلفی از قیمت که وجود دارد، کدام یک از روش ها کارمزد کمتری از شما دریافت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران زانکو تماس بگیرید

پیشنهاد سردبیر زانکو