می‌توان بدون شک گفت که پیکاپ ویزا یکی از مهمترین پروسه‌های مهاجرت است. اگر بخواهیم به زبان ساده پیکاپ ویزا را تعریف کنیم اگر مصاحبه مهاجرتی شما مورد قبول قرار بگیرد شما باید به کشوری که در آن‌ انگشت نگاری کرده‌اید دوباره برای اخذ ویزا به آن کشور مراجعت کنید. اما با سپردن پیکاپ ویزا به یکی از موسسات مهاجرتی می‌توانید هزینه خود را کاهش دهید و همچنین در زمان صرفه جویی کنید.

شاید تا به‌ حال در مورد پروسه پیکاپ ویزا چیزی نشیده باشید یا این که به طور بسیار سطحی در مورد آن شنیده باشید. می‌توان بدون شک گفت که پیکاپ ویزا یکی از مهم‌ترین پروسه‌های مهاجرت است. اگر بخواهیم به زبان ساده پیکاپ ویزا را تعریف کنیم می‌گوییم که: اگر مصاحبه مهاجرتی شما مورد قبول قرار بگیرد شما باید به کشوری که در آن‌ انگشت نگاری کرده‌اید دوباره برای اخذ ویزا به آن کشور مراجعت کنید. اما با سپردن پیکاپ ویزا به یکی از موسسات مهاجرتی می‌توانید هزینه خود را کاهش دهید و همچنین در زمان صرفه جویی کنید.

اهمیت پیکاپ ویزا چیست؟

وقتی شما از پیکاپ ویزا استفاده می‌کنید زمان زیادی را برای خودتان می خرید و و همچنین هزینه ها را برای خودتان خیلی کم می کنید که این باعث صرفه جویی در زمان و هزینه‌های شما می شود شما می با فقط مقدار کمی پول که به حساب موسسه مهاجرتی می‌ریزید می‌توانید بدون این که حتی از صندلی خود بلند شوید ویزای خود را بدون هیچ دردسری دریافت کنید و به راحتی با ویزای خود به کانادا سفر کنید.

 

بیشتر بخوانید:

انگشت نگاری سفارت کانادا

مهاجرت کاری به کانادا با قانون 2020

مهاجرت تحصیلی به کانادا

شرایط گرفتن ویزای همراه کانادا


مدارک مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت

اگر ویزایتان از نوع مهاجرتی باشد، مدارک شما شامل این موارد است:
•    پرینت ایمیل تایید سفارت
•    پاسپورت(حواس‌تان به اعتبار پاسپورت‌تان باشد)،
•    تکمیلی صفحه آخر ایمیل که شامل مشخصاتی چون نام، ایمیل، آدرس، شماره تلفن و ویژگی‌های ظاهری همچون قد، وزن و رنگ چشم است.
•    دو قطعه عکس 5×7 که مهر عکاسی روی یکی از آن‌ها درج شده باشد.
•    فرم وکالت نامه
در صورتی که ویزای شما از نوع غیر مهاجرتی باشد، علاوه بر پرینت ایمیل تایید سفارت و پاسپورت و فرم وکالت، رسید انگشت نگاری از مرکز وک را نیز لازم خواهید داشت.

 

هزینه پیکاپ ویزا چقدر است؟

هزینه پیکاپ ویزا توسط موسسه زانکو حدود 300 هزار تومان می ‌باشد. همچنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از موسسه مهاجرتی زانکو با شماره های 021-22226480 تماس حاصل فرمائید و یا از مشاوره آنلاین رایگان زانکو بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید:

وکیل مهاجرتی با تضمین بازگشت وجه

گرین کارت آمریکا

ویزای ازدواج آمریکا

پیشنهاد سردبیر زانکو