مشاغل خانگی در کانادا بهترین راه کسب در آمد برای بسیاری از افراد به شمار می رود . مشاغل خانگی این روزها طرفداران زیادی دارد و موجب توسعه پایدار و کاهش فقر و محرومیت می شود.
 • وکیل نظارتی

یکی از شغل های خانگی پردرآمدی که می توانید داشته باشید، وکیل نظارتی است که حقوقی مابین 110,000 دلار تا 150,000 دلار می توانید داشته باشید.

 • نویسنده فنی

نویسنده یا ویراستار پزشکی قانونی می‌تنواند حقوقی مابین 100,000 دلار تا 110,000 دلار در مرحله ارشد داشته باشند.

 • مهندسی محیط زیست

درآمد برای یک مهندس محیط زیست که کارهای مربوطه را درخانه انجام می دهد بین 90,000 تا 110,000 دلار است.

 • محقق زیست شناسی

محققان زیست شناسی می توانند درآمدی بین  90,000 دلار تا 150,000 دلار داشته باشند.

 • نگهداری از حیوانات

بیشتر مردم کانادا بدون توجه به وضعیت اقتصادی به نگهداری از حیوانات خانگی خود اهمیت می دهند. 

 • باشگاه های اجتماعی

افراد بسیاری علاقمند هستند که پس از پایان کار روزانه و یا در تعطیلات آخر هفته، در جای مناسبی به استراحت و تفریح بپردازند. اگر بتوانید کلوپ اجتماعی خود را خوب سازماندهی کنید افراد زیادی برای کسب آرامش و لذت به آنجا خواهند آمد باشگاه شما به اندازه کافی مجهز است تا بتوانید به طیف های گوناگون مشتریان خدمات ارایه دهید.

 • تامین و برگزاری جشن ها

هر هفته جشن های زیادی در حال برگزاری است ولی بسیار از افراد نمی خواهند که خودشان درگیر تهیه و تدارک برای مهمانی باشند، به همین دلیل آنها نیازمند افرادی هستند تا بتوانند تدارکات مورد نظر را در محل و به شکلی مناسب به آنها ارایه دهند. شما باید بتوانید کالاهای با کیفیت را به موقع فراهم آورید تا مشتریان بیشتری نصیب تان شود.

 • اجاره املاک

این کار مستلزم آن است که شما صاحب خانه باشید و یا در تجارت فعال بوده و در خرید ملک سرمایه گذاری کنید و می تواند شامل املاک ویلایی و ساختمان های آپارتمانی باشد. پیش از شروع کار باید اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

 • اجاره اتومبیل

اگرچه اکثر مردم خودشان اتومبیل شخصی دارند، ولی ممکن است همیشه امکان استفاده از آن را به دلایل مختلفی نداشته باشند. برای ورود به این بازار باید گردش حساب سریع و بالایی داشته باشید و بتوانید مسافران فرودگاه ها را در زمره مشتریان خود جذب نمایید.

 • اجاره تجهیزات

شما می توانید به کار اجاره تجهیزات به ویژه به کسانی که در زمینه معدن کار می کنند مشغول شوید. همه افرادی که به سراغ کار معدن می روند خودشان تجهیزات لازم را ندارند و همچنین بودجه مالی جهت خرید تجهیزات مورد نیاز را ندارند؛ بنابراین همواره اجاره لوازم هزینه کمتری برایشان در پی دارد. ارایه این نوع خدمات به محض شروع ارایه سرویس های مور نیاز مشتری، برای شما سود زیادی به ارمغان خواهد آورد.  شما باید همواره نوع تجهیزاتی که رقبای شما دارند و نرخ اجاره بهای آنها را نیز در نظر داشته باشید.

 • خدمات نظافت

به عنوان مالک این کسب و کار باید خدمات نظافت مورد نیاز مشتریان را ارایه دهید. شما می توانید انتخاب کنید که فقط به منازل مسکونی خدمات بدهید و یا فقط امور نظافت واحدهای تجاری را به عهده بگیرید و یا اینکه به هر دو دسته فوق خدمات بدهید.

 • خدمات لباس عروس

بسیاری معتقد هستند که خرید لباس عروسی کار بیهوده ای است زیرا فقط یک بار قابل استفاده خواهد بود. برخی دیگر نیز از پس هزینه های خرید لباس عروس بر نمی آیند و ترجیح می دهند که برای یک شب لباس اجاره کنند. هر دو گروه نیازمند استفاده از خدمات شما هستند.

 • خدمات حسابداری

مدیران حسابرسی از کار خانگی مابین 90,000 دلار تا 110,000 دلار درآمد دارند.شغل های مرتبط :همکار ارشد مالی، کارشناس مالی، تحلیلگر مالی و بازرسهر شغلی نیاز به یک دفتردار و حسابرس دارد حتی اگر کسب و کار کوچکی باشد. شما به عنوان یک حسابدار باید با جنبه های مختلف یک کسب و کار از جمله امور مالی، مدیریت و بازاریابی آشنایی داشته باشید.

کارخانگی در اروپا و کانادا

 • آموزش بازی های ویدیویی

چنانچه در زمینه بازی های ویدیویی پیشگام هستید می توانید با تاسیس یک مرکز آموزشی بازیهای ویدیویی به دیگران آموزش های لازم را بدهید. همچنین می توانید خدمات جانبی نیز ارایه نمایید که موجب گرایش کاربران حرفه ای به سمت شما خواهد شد.

 • کیک پزی

چنانچه علاقه به تجربه کار با دسر و شیرینی داشته و ایده های مختلفی در مورد طراحی کیک دارید و یا دستور پخت کیک های متفاوتی در سر دارید، شرایط ورود به این پیشه را دارا هستید. نکته خوبی که وجود دارد این است که این کسب و کار فصلی نبوده و همیشه افراد زیادی نیازمند خرید کیک برای جشن ها  و مهمانی های خود می باشند.

 • طراح مد

اگر فردی خلاق هستید و یا بطور ویژه ای پیرو مد بوده و مطابق مد روز لباس می پوشید، می توانید برای افراد مشهور طراحی مد نمایید و یا برای آماده سازی مدل های عکاسی همکاری کنید. موفقیت شما ضامن حمایت هر چه بیشتر مشتریان از کار شما خواهد بود.

 • مشاور معدن

برای شروع این کسب و کار شما باید در زمینه معدن دارای تخصص باشید به طوری که توانایی ارایه مشاوره به مشتریانی که به تجارب و توصیه های شما متکی هستند را داشته باشید. با این حال، شما باید پیش از شروع به کار نیازمندی های این شغل را بدانید و تصمیم بگیرید که آیا قرار است به طور انحصاری برای یک شرکت استخراج معدن کار کنید و یا اینکه به چندین شرکت استخراج معدن خدمات خواهید داد.

 • حمل و نقل

در حوزه حمل و نقل شما نیازمند تصمیم گیری در مورد نوع حمل و نقلی که مد نظر شماست اعم از خدمات تاکسی، حمل ونقل پزشکی و آمبولانس، خدمات پیک، شرکت اتوبوسرانی و یا حمل بار با کامیون می باشید.

 • مشاور مالی

مشاور مالی مستقل نیز به عنوان یک کارگزار محسوب شده و شما به عنوان مشاور کار ارایه محصولات، خدمات و مشاوره های مربوطه به مشتریان را انجام می دهید. شما باید برای انجام این کار دارای چندین مجوز مالی شامل مجوز بیمه های درمانی، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، مجوز اجازه فروش اوراق بهادار و وام مسکن باشید.

 • سرویس خدمات شغلی

در این کار شما به افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار شخصی برای خودشان دارند و زمان کافی برای نوشتن طرح و برنامه شغلی خود ندارند یک طرح توجیهی شغلی ارایه می دهید و در ازای دادن این خدمات پول دریافت می کنید. شما می توانید بسته های مختلفی را به مشتریان خود ارایه دهید و بدین صورت به آنها فرصت انتخاب طرحی که مناسب بودجه آنهاست بدهید. 

 • تعمیرات کامپیوتر

برای ورود به این شغل می بایست دارای تجربه کافی بوده و دوره های آموزشی مرتبط را گذرانده و مدرک فنی داشته باشید. همچنین داشتن اطلاعات کافی از انواع اصلی نرم افزارها و اجزای سخت افزاری کامپیوتر ضروری است. مهندسین ارشد نرم افزار می توانند درآمدی برابر با 100,000 دلار تا 140,000 دلار داشته باشند.

 • صنعت مد و لباس

اگر شما استعداد طراحی و ساخت لباس و یا جواهرات را دارید و قصد کسب درآمد از آن داشته باشید باید مشتریان کلیدی خود را شناسایی نموده و راه هایی برای جذب آنها به عنوان طرفدار خود پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:

رده بندی شغلی در کانادا

امتیاز مهاجرت به کانادا

برنامه های مهاجرتی کانادا کدامند؟

پیشنهاد سردبیر زانکو