دوره زبان در کانادا با تنوع بسیار زیادی وجود دارد. تقریبا تمام دانشگاه های کانادا و هم چنین موسسات زبان و برخی از کالج ها دوره زبان انگلیسی یا دوره زبان فرانسوی در کانادا برگزار میکنند که طول این دوره ها از یک ماه تا دو سال میباشد.

دوره‌های رایگان زبان در کانادا توسط امور مهاجرت، پناهندگان و شهروندی دولت کانادا (IRCC) برای افراد دارای مجوز اقامت دائم و پناهندگان قانونی در این کشور برگزار می‌گردد، دوره‌های دولتی زبان در کانادا شامل دوره‌های آموزش زبان انگلیسی و یا فرانسه می‌شود که به LINC و CLIC معروف هستند. 

سیستم آموزش زبان  (LINC )

این سیستم توسط اداره مهاجرت کانادا پایه گذاری شده است. این کلاس ها مجانی می باشند و جوابگوی زبان آموزی در حد پایه می باشد. در صورتیکه به مهارت های بیشتری نیاز دارید ˓ شما می توانید سیستم زبان آموزی دیگری که مناسب نیاز شما باشد را انتخاب کنید

در استان انتاریو˓ آموزش زبان برای تازه واردان (LINC)  معمولا به زبان انگلیسی می باشد˓ هرچند شما ممکن است موسسات کمتری را که زبان فرانسه آموزش می دهند را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:

شهریه دانشگاه‌های کانادا

ده رشته تحصیلی برتر در کانادا

سیستم آموزشی زبان (LINC)  بصورت تمام وقت و نیمه وقت می باشند و در بعضی مراکز مادامی که در کلاس هستید از فرزندان شما بصورت مجانی مراقبت کنند.

کلاس‌های LINC کانادا

شرایط لازم جهت ثبت نام در کلاس هاس (LINC)

  • ویزای اقامت دائم کانادا
  • کسانی که پرونده اقامت دائم آنها در کانادا در دست رسیدگی است
  • دارای حداقل ۱۸ سال سن
  • شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

شهروندان کانادایی و یا کسانی که دارای اقامت موقت هستند ( مانند کسانی که دارای ویزای توریستی هستند) نمی توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:

تقویت زبان با استفاده از دیدن فیلم و سریال

مدارک زبان انگلیسی که مورد قبول کانادا است

آموزش زبان برای تازه واردین به کانادا LINC

برنامه‌ای که توسط دولت کانادا، رایگان، به زبان آموزان بزرگسال واجد شرایط ارائه می‌شود.

کلاسهای لینک (LINC)  Language Instruction for Newcomers to Canada

کلاسهای لینک برنامه های کاملا رایگانی است که جهت آموزش زبان انگلیسی برای تازه واردان اجرا میشود. این کلاسها بصورت تمام وقت و نیمه وقت موجود میباشند و کسانی واجد شرایط برای ثبت نام هستند که هفده سال به بالا داشته باشند. بعضی مراکز لینک دارای مهد کودک رایگان میباشند و به خانواده ها سرویس میدهند. برای اقدام بایستی به شماره تلفن ۵۴۶۲-۹۲۵-۴۱۶ تماس گرفته و وقت قبلی بگیرید تا از شما امتحان سطح بگیرند. سپس شما را به نزدیکترین مرکز کلاسهای لینک به منزلتان معرفی خواهند کرد.

دوره آموزشی زبان برای تازه واردان به کانادا

کلاس های آموزش رایگان تمام وقت و پاره وقت برای افراد تازه وارد به کانادا (LINC) ارائه می شود که برای مهاجران زمینی و پناهندگان بوده و شما می توانید انگلیسی را به عنوان زبان دوم به راحتی صحبت کنید. مدرسان معتبر به شما یاد می دهند که چگونه بتوانید به زبان انگلیسی بخوانید، بنویسید، گوش کنید و صحبت کنید. خدمات مراقبت از کودک برای دانش آموزان LINC بصورت رایگان در دسترس است، که برای کودکان 12 ماه تا 11 سال می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد مدارک حرفه ای بین المللی با مشاورین موسسه زانکو تماس بگیرید.

 

پیشنهاد سردبیر زانکو