ویزای کار آذربایجان

یکی از راه های مهاجرت از ایران گرفتن ویزای کار کشور دیگری است ، آذربایجان یکی از راه هایی است که شما میتوانید با کمترین هزینه شرکت زده و راه خود را برای گرفتن ویزای شنگن بازکنید.

یکی از راه های مهاجرت از ایران گرفتن ویزای کار کشور دیگری است ، آذربایجان یکی از راه هایی است که شما میتوانید با کمترین هزینه شرکت زده و راه خود را برای گرفتن ویزای شنگن بازکنید. کشور های حوزه ی قفقاز یا ترکیه به طور کلی شرایط شخت گیرانه ای نسبت به ایرانیان ندارند و ویزا های مختلف بسیار ساده تر از کشور های اروپایی ، آمریکای شمالی یا استرالیا اخذ میشود . سپس میتوانید پس از گرفتن ویزای کاری آذربایجان با ده هزار دلار بعلاوه ی پرداخت حق الزحمه ی وکالت ، اقامت آذربایجان را داشته باشید.

آذربایجان جزو شنگن یا اتحادیه ی اروپا نیست اما بعد از گرفتن اقامت آذبایجان به مدت یک سال میتوانید نسبت به گرفتن ویزا از برخی از کشور های شنگن مانند لهستان یا مجارستان اقدام کنید. شما میتوانید با زانکو تماس بگیرید و به صورت رایگان در این مورد مشاوره شوید .

هزینه های زندگی در آذربایجان

اگر شما قصد ندارید که به ویزای شنگن یا شینگن دست پیدا کنید و میخواهید در آذربایجان زندگی کنید ممکن است بخواهید بدانید که شرایط اقتصادی و سیاسی کشور آذربایجان چگونه است. کشور آذربایجان از نظر تولید ناخالص ملی 75 میلیارد دلار بوده 600 میلیارد دلار است همچنین این رقم نسبت به جمعیت در هردو تقریبا برابر 5 هزار دلار میباشد. یک خانواده ی 4 نفری در باکو هزار و پانصد دلار است . اجاره در باکو 50 درصد کمتر از تهران بوده و کیفیت زندگی 20 درصد پایین تر است. 300 دلار حقوق میانگین افراد بعد از پرداخت مالیات در باکو است. قدرت خرید مردم در باکو 60 درصد از تهران بیشتر است. نرخ بیکاری در آذربایجان تنها 5 درصد است که رقم بسیار مناسبی است.

پیشنهاد سردبیر زانکو