این روزها انتخاب یک شرکت بین المللی حمل ونقل، یکی از دغدغه‌های کاربران ایرانی در مورد خرید از فروشگاه‌های اینترنتی خارجی، ارسال مدارک و یا نمونه اجناس به تمام نقاط دنیا است. شرکت بین المللی DHL توانسته هم گام با عصر ارتباطات پیش رفته و تمام تجهیزات و خدمات روز دنیا را به کار برد تا کیفیت بالای تحویل محموله ها، پیگیری آسان و سریع مرسوله توسط مشتری، سرعت و قیمت مناسب را در اختیار تمام مشتری‌های خود قرار دهد.

پست DHL چیست؟

خدمات حمل و نقل بین المللی ، پیک و بسته بندی. DHL در سال 1969 توسط آدریان دالسی ، لری هیلبوم و رابرت لین تأسیس شد. نام DHL از  نام خانوادگی بنیانگذاران گرفته شده است. DHL نام یک شرکت خدمات لجستیک، زیرمجموعهٔ شرکت دویچه پست (بزرگ‌ترین شرکت پستی آلمان) است که دارای سیستم های حمل و نقل بار زیادی از جمله هواپیماها ، قطارها و قایق ها است. DHL بیش از 180 کشور را تحت پوشش قرار داده است و خدمات ارائه می دهد و هر ساله میلیون‌ها جعبه را به سراسر جهان ارسال می‌کند. 

پست دی اچ ال

 

اگرچه قیمت خدمات دی اچ ال در مقایسه نسبی با برخی شرکت های پستی بین المللی نسبتاً بالاتر است،اما به لحاظ سرعت و تعهد زمانی تحویل از کیفیت بالایی برخوردار است به طوری که هیچ یک از پست ها همانند دی اچ ال نمی شوند.

دی اچ ال به عنوان قدیمیترین شرکت حمل و نقل سریع هوایی در ایران، در سال ۱۹۷۵ تاسیس و به مدت 40 سال با داشتن امکانات وسیع در گمرک و ۸ شعبه شهرستان‌های اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، کیش، بندر عباس و عسلویه مجهزترین، دقیقترین و سریعترین امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. شرکت بین المللی DHL با به کار گیری بیش از 210 نفر از پرسنل فعال خود و بیشتر از 80 دستگاه تریلی و 10 پرواز در روز می‌تواند تمام انتظارات مشتریان خود را برآورده کند. دی اچ ال هم اکنون بعد از 40 سال فعالیت حرفه‌ای، پرچم‌دار ارسال کالا و مدارک به صورت سریع هوایی به تمام نقاط دنیا می باشد.

 

پست دی اچ ال

 

تحریم های غرب علیه ایران طی سال گذشته باعث شد که بسیاری از شرکت های پست بین المللی از جمله DHL از ایران خارج شوند و به شهروندان ایرانی خدمات ارائه نکنند. از این روی در ماه های پایانی سال 97 برخی از شهروندان با مشکل مرسولات بین المللی مواجه شدند. شرکت پست بین المللی PDE به منظور تسهیل امور اداری و تجاری شهروندان عزیزمان خدمات پست بین المللی با کیفیت بالا و هزینه مناسب ارائه می نماید.

 

 

بیشتر بخوانید :

مهاجرت چیست؟

پکیج مراحل مهاجرتی

 

پیشنهاد سردبیر زانکو