مقدمه ای بر برگزاری تدریس و برگزاری آزمون مدارک بین المللی حرفه ای

آزمون مدارک بین المللی فنی و حرفه ای
داشتن مدارک حرفه ای حوزه آی تی و مدیریت آی تی ، کنترل پروژه ، مدیریت پروژه و ... که توسط موسسات بزرگ و معتبری همچون مایکروسافت ، آمازون ، سیسکو ... اعطا میشوند ، فرصت های بی شمار شغلی در سراسر دنیا را به ارمغان می آورد.
دوره های آموزشی برگزار شده توسط زانکو به همراه خدمات ما برای اخذ مدرک ،سبب میشود که با افتخار اعلام کنیم در صورت عدم قبولی در امتحان پس از کسر هزینه ثبت نام
 مبلغ دریافتی جهت آموزش ، بازگشت داده میشود.

نحوه ی برگزاری این دوره ها چگونه است؟

این دوره ها ، برای قبولی شما در آزمون های معتبر بین المللی طراحی شده است و تضمین داده میشود که شما بعد از گذراندن دوره میتوانید در آزمون های هرکدام قبول شوید. نحوه ی برگذاری دوره ها هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری بوده که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

آیا در صورت قبولی در این آزمون ها برای من مدرک صادر میشود؟

هرکدام از این دوره ها شرایطی از جمله شرایط سنی ، تحصیلی و کاری متفاوتی دارند که در اول دوره برای شما توضیح داده خواهد شد ، شما باید مدارک پیش نیاز این دوره را ارائه دهید تا برای شما بعد از قبولی در آزمون مدرک صادر شود. در صورتی که نتوانید مدارک پیشنیاز را ارائه دهید مدرکی برای شما صادر نمیشود لذا در هنگام مشاوره حداکثر دقت را به خرج دهید تا بتوانیم با هم یک همکاری خوب را داشته باشیم

آیا قبولی من در آزمون مدارک حرفه ای تضمینی است ؟

بله ، هزینه ی آزمون و هزینه ی تدریس از شما جداگانه گرفته میشود. درصورتی که نتوانید در این آزمون ها پس از تدریس ما موفق شوید ، قسمت هزینه ی تدریس که بیشترین بخش هزینه ی این دوره را شامل میشود به شما بازگردانده میشود. 

این مدارک در چه حوزه هایی است و چه زمینه هایی را برای من فراهم خواهد کرد؟

دوره های برگزار شده توسط زانکو از شرکت های معتبر مانند سیسکو ، ماکروسافت و ... میباشد و بیشتر در حوزه های IT , مدیریت پروژه و بازرگانی هستند . بعد از گذراندن این دوره و اخد مدرک هم میتوانید برای پیشرفت شغلی خود در ایران از آنها در رزومه ی خود استفاده کنید . هم میتوانید برای ویزای نیروی کار متخصص در کانادا ، آلمان ، سوئد و... از این مدارک حرفه ای بین المللی بهره بگیرید.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین زانکو تماس بگیرید.

آیا خود میتوانم در این آزمون ها ثبت نام کنم؟

بله شما میتوانید با مراجعه به سایت هرکدام از این موسسات به صورت حضوری در کشور های همسایه یا به صورت آنلاین برای ثبت نام در امتحان اقدام کنید . کاری که موسسه ی زانکو انجام میدهد در واقع ثبت نام برای شما با مستر کارت و گرفتن پول به صورت ریال است که برای دادن سرویس بهتر به شما در نظر گرفته شده است.

دوره بین المللی حرفه ای

مدارک حرفه ای بین المللی که صادر میشوند مربوط به کدام موسسات هستند؟

مدارک حرفه ای مربوط به موسسات معتبر بین المللی هستند که برای نمونه به توضیح چند آزمون گیرنده میپردازیم.

مایکروسافت | Microsoft 

 شاید کمتر کسی باشد که با کامپیوتر اندکی آشنا بوده و شرکت مایکروسافت را نشناسد. شرکت مایکروسافت در سال 1975 توسط بیل گیتس و پال آلن بنیان گذاری شد. با معرفی آفیس ویندوز به دنیای تکنولوژی مایکروسافت به یک ابر قدرت در زمینه ی نرم افزار تبدیل شد . ارزش این کمپانی در حال حاضر حدود 800 میلیارد دلار است. مایکروسافت همچنین محصولات دیگری مثل xbox ، visual studio , Microsoft azure و... نیز در طی این سالیان به دنیای تکنولوژی معرفی کرده است. microsoft azure یک فضای ابری است که برای موارد مختلف از جمله laas , Paas و Saas کاربرد دارد. یکی از دوره های که مایکروسافت برگزار میکند نیز مرتبط با حفاظت همین فضای ابری است که مربوط به حوزه ی sysadmin و Dev-ops میشود. دوره ی دیگری که برگزار میشود دوره ی راهبردی مایکروسافت است که به MSCA معروف هستند.

آمازون | Amazon

شرکت آمازون نیز برای بسیاری از مردم دنیا نام آشنایی است . این شرکت در سال 1995 توسط جف بزوس بنیان گذاری شد و همکنون 30 شرکت زیر مجموعه در حوزه های آی تی ، مدیریت و حمل و نقل دارد. آمازون دوره های مخصوص برنامه نویسان و developer ها ، دوره ی مخصوص فضاهای ابری ، دوره های Sysadmin , DEV-ops  ، دوره های big data و دوره های مربوط به هوش مصنوعی را برگزار میکند. موسسه زانکو نیز این دوره ها را برگزار کرده و شما را برای دادن این آزمون ها آماده میکند.

ایساکا | ISACA

این موسسه از سال 1967 در زمینه ی محافظت اطلاعات IT فعالیت میکند . در 187 کشور دنیا شعبه دارد . مدارک معتبری مثل CRISC , CISM , CISA از جمله مدارکی هستند که میتواند در داشتن شغلی در زمینه حفاظت و مدیریت اطلاعات به شما کمک بزرگی بکند. همچنین فریم ورک Cobit 5 یکی دیگر از دوره هایی است که ایساکا برگزار کرده و یکی از محبوب ترین فریم ورک های مدیریت IT است.

پی ام آی | PMI

شرکت PMI یا موسسه مدیریت پروژه از سال 1969 همانطوری که از اسمش پیداست در زمینه ی انواع فریم ورک ها و روش های مدیریت پروژه فعالیت میکند. دوره های اسکرام مستری و دوره های مدیریت پروژه حرفه ای از دوره هایی هستند که موسسه ی آموزشی مهاجرتی زانکو اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی این آزمون ها برای علاقه مندان میکند.

سیسکو | CISCO

سیسکو یکی از ابرقدرت های زمینه ی تجهیزات آنتن ، شبکه ، مودم و.. در سطح جهان است. linksys یکی از برند های زیر مجموعه ی این شرکت بزرگ است که خود برندی نام آشناست. یکی از مدارکی که این شرکت صادر میکند CCIE است . این مدرک ، مدرک کاربردی تلفن های سانترال و voip ، راهکار های ویدیویی ، تجهیزات بی سیم ، مرکز اطلاعات و حفاظت آنهاست . مدرک تخصصی CCNA یکی دیگر از مدارک سیسکو است که موسسه ی زانکو اقدام به برگزاری دوره های آزمون برای آن میکند . این دوره ، دوره ی اتصال ، برقراری و محافظت از شبکه است.

اکسلس | AXELOS

AXELOS یک شرکت سرمایه گذاری مشترک است که در سال 2013 توسط دفتر کابینه به نمایندگی از دولت  (HMG) در انگلستان  ایجاد شده است ، تا بتواند سبد جهانی بهترین کارها را مدیریت ، توسعه و رشد کند. AXELOS وظیفه توسعه ، تقویت و ارتقاء تعدادی از بهترین چارچوب ها و روش های برتر را دارد که بطور جهانی در حرفه هایی که در مدیریت خدمات IT ، پروژه ها ، برنامه ها و مدیریت نمونه کارها و انعطاف پذیری سایبر فعالیت می کنند ، انجام می شود.

دوره برنامه نویسی

دیگر دوره های فنی حرفه ای بین المللی

دوره های دیگری نیز توسط موسسه زانکو برگزار میشود . این دوره ها برای آمادگی شرکت در آزمون های AXELOS , Scrumalliance , Opengroup و ... است. درصورتی که میخواهید مدارک بین المللی در حوزه مدیریت ، مدیریت ریسک ، آی تی ، برنامه نویسی ، DEV-ops ، موارد هوش مصنوعی مثل دیپ لرنینگ و ماشین لرنینگ ، کنترل پروژه ، مدیریت پروژه و ... بدست آورید تا رزومه ی قوی تری داشته باشید میتوانید با شماره ی زانکو در بالای صفحه تماس بگیرید. دوره هایی که در بالا گفته شد تنها بخشی از دوره هایی است که زانکو برای علاقه مندان برگزار میکند.

مدت زمان برگزاری دوره های مدارک حرفه ای بین المللی چقدر است؟

بسته به حجم دوره متغیر هستند . همچنین این دوره ها به صورت حضوری یا آنلاین ، فشرده و غیرفشرده تقسیم میشوند . اگر در پروسه ی مهاجرت هستید و یکی از این مدارک را نیاز دارید با ما برای مشاوره تماس بگیرید.

(پادکست ، فرم ، ویدیو)