تحصیل در کانادا:
 
❓ مزایای تحصیل در کانادا چه می باشد؟

✍: مدت تحصیل: طول دوران تحصیلات عالی در کانادا برای دوره لیسانس یا کارشناسی ۴ ساله و دوره فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد ۲ ساله است. 

❓ تحصیل در رشته پزشکی در کانادا چطور امکان پذیر است؟

✍: رشته پزشکی در کانادا از جمله رشته های پر درآمد و بسیار رقابتی محسوب می شود و هر ساله دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای تحصیل در رشته های پزشکی به کانادا مهاجرت می کنند. برای ورود به رشته پزشکی در کانادا گرفتن ۳ نمره عالی در دروس “ای-لول” از قبیل شیمی و زیست و همچنین گرفتن نمره زبان آیلتس ۷ از ضرورت هاست.

❓ رشته های رایج تحصیلی در کانادا کدامند؟

✍: رشته های تحصیلی رایج در کانادا عبارتند از رشته های پزشکی (دندانپزشکی, دامپزشکی, دارورسانی, روان‌پزشکی), رشته های مهندسی (مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی صنایع, مهندسی برق, مهندسی رباتیک, مهندسی هوافضا), رشته هنر (رشته معماری, رشته گرافیک, رشته سینما)

 
هزینه های تحصیل در کانادا:
 
❓ هزینه تحصیل من در کانادا چقدر است؟

✍: منظور از هزینه تحصیلی مدارس خصوصی شبانه روزی شامل هزینه تحصیلی به علاوه هزینه های زندگی در خوابگاه های مدارس است. این مبلغ شامل خوابگاه – سه وعده غذای روزانه و هزینه تحصیل, خدمات پزشکی, امکانات ورزشی و آموزشی است.     

❓ نحوه پرداخت هزینه مدرسه به چه صورت می باشد؟

✍: روش پرداخت مطلوب حواله بانکی است. موسسه زانکو با در اختیار گذاشتن اطلاعات حساب بانکی موسسه آموزشی مربوطه به شما امکان واریز وجه را می دهد. هنگامی که وجه را واریز نمودید باید رونوشت رسید حواله بانکی را به موسسه زانکو ایمیل نمایید تا ما ترتیبی دهیم که پذیرش مدرسه برای شما ارسال شود.

✍: برای صدور دعوتنامه ، گرفتن وقت سفارت و اخذ ویزای کانادا, شما بایستی یک تمام شهریه را به حساب مدرسه پرداخت کنید.

❓ آیا امکان بورسیه برای دانش آموزان تیز هوش وجود دارد؟

✍: براي دانش آموزان تيزهوش تمامي امكانات آموزشي، كلاس هاي أضافه و فوق برنامه و همين طور خصوصي و تمامي امكانات كمك آموزشي پيشرفته و لابراتوارها رو فراهم ميكنند و اگر نمراتشون در سال اول ممتاز باشه و پيشرفتشون چشم گير در سال هاي بعد در ميزان شهريه اي كه پرداخت ميكنند، تاثير خواهد داشت و همين طور امكان گرفتن بورسيه در مقاطع دانشگاهي

❓ هزینه تحصیل در دانشگاههای کانادا چقدر است؟

✍: هزینه تحصیل دانشجو نیز بنا بر رشته تحصیلی و دانشگاه مربوطه متغیر است. بطور میانگین برای دانشگاههای درجه یک بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار کانادا و دانشگاههای درجه دو بین ۹۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار کانادا میباشد. ارقام فوق سالیانه بوده و هرسال حدود ۳.۵ درصد به آنها اضافه می گردد.


ویزای کانادا:
 
❓ آیا برای ورود به کانادا نیاز به ویزا دارم؟

✍: کلیه کسانی که قصد مسافرت به کانادا دارند برای ادامه تحصیل در کانادا بایستی قبل از ورود به کانادا جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا از مراکز صدور ویزا درخواست روادید دهند. 

❓ آیا میتوان ویزا ی خود را برای هر بار ورود به کانادا استفاده کرد؟

✍: ویزای کانادا معمولا برای ورود به این کشور در دفعات متعدد تا زمانی که تاریخ انقضای ویزا نشان داده شده صادر میشوند. در بعضی موارد نمیتوان از ویزای کانادا برای ورود به این کشور به دفعات استفاده نمود. 

❓ آیا نیاز است مدارک خود را به کانادا با خودم بیاورم؟

✍: در زمان ورود به کانادا ممکن است از شما سوالاتی در فرودگاه یا ورودی به این کشور پرسیده شود و دلایل آمدن شما به کانادا را جویا شوند. این اطلاعات معمولا شامل ارائه بلیط سفر و مدارک مالی و نامه دانشگاه یا مدرسه ای که قرار است در آنجا تحصیل کنید. این مدارک بایستی در کیف دستی شما باشد و در صورت نیاز به افسر گذرنامه نشان دهید.

❓ آیا ممکن است برای درخواست ویزای کانادا با من مصاحبه شود؟

✍: بطور معمول خیر مگر زمانی که مامور صدور ویزا نتواند در عدم حضور متقاضی تصمیم بگیرد, ممکن است از شخص خواسته شود تا جهت مصاحبه حضور یابد. 

❓ آیا مبلغ اولیه واریزی برای کالج یا مدرسه در صورت عدم دریافت ویزا برگردانده خواهد شد؟

✍: در صورت ارائه نامه عدم پذیرش رسمی اعطای ویزا تمامی مبلغ واریزی به کالج یا مدرسه را برخواهند گرداند. 

❓ چقدر طول میکشد تا ویزای کانادا صادر شود؟

✍: این زمان بسته به مقاطع زمانی مختلف درخواست برای ویزای کانادا از طرف سفارت بین ۲ هفته تا ۲ ماه  بطول می انجامد. 

❓ آیا در طول تحصیل می توانم اقامت کانادا را بگیرم؟

✍: در طول تحصیل نمی توانید برای اقامت اقدام کنید ولی پس از اتمام تحصیل در صورت پیدا کردن کار میتونید برای ویزای کار و در نهایت برای اقامت دائم اقدام کنید. 

❓ چطور میتوانم در ارتباط با  ویزا اطلاعات بیشتری بدست بیاورم؟

✍: به سایت زانکو به آدرس www.zanco.ir مراجعه کنید و فرم درخواست مشاوره را پر کنید کارشناسان زانکو با شما تماس خواهند گرفت و مشورتهای لازم را به شما خواهند داد. 


مدارس و کالج های کانادا:
 
❓ مدارس شبانه روزی به کجا گفته می شود؟

✍: به مدارسی گفته می شود نه تنها دانش آموزان در آن درس میخوانند بلکه در آن زندگی هم میکنند. فرزندان شما از سنین ۱۰ تا ۱۷ سال با توجه به سن شان به گروه های مختلف تقسیم بندی می شوند. آنان می توانند در این مدارس جهت ادامه تحصیل از مقطع راهنمایی تا مقطع پیش دانشگاهی برای راه یابی به دانشگاههای کانادا نام نویسی کنند. 

❓ چرا والدین مدارس شبانه روزی را ترجیح می دهند؟

✍: والدین، مدارس شبانه روزی را به مدارس عمومی دولتی ترجیح میدهند به این دلیل که در مقابل بخش کوچکی از هزینه هایی که به این مدارس پرداخت میکنند، امکانات آموزشی و مراقبتهای معنوی مورد انتظارشان را دریافت میکنند. و هنگامی که از این مدارس دیدن کنید، متوجه علت آن خواهید شد. این مدارس از امکانات فوق العاده ای برخوردارند و کیفیت تدریس در آنجا، مکررا بسیار “برجسته” عنوان شده است. 

❓ خوابگاه یا محل سکونت در مدارس شبانه روزی به چه صورت است؟

✍: در مدرسه شبانه روزی، دانش آموزان در خاوابگاه هایی که از طرف مدرسه تعبیه شده زندگی می کنند و خوابگاه دختران و پسران از یکدیگر جداست. 

❓ چرا مدرسه های شبانه روزی کانادا؟

✍: دانش آموزان با تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا اعتماد به نفس لازم برای ادامه تحصیل در یک محیط بین المللی و دانشگاهی را می آموزند. همچنین مهارتهای اجتماعی، آشنایی با فرهنگهای مختلف، مسئولیت پذیری، احترام به حقوق دیگران، فعالیتهای گروهی و دوست یابی در این مدارس به دانش آموزان آموخته می شود. 

❓ تحصیل در دوره های زبان انگلیسی کانادا به چه صورت است؟

✍: مدارس و کالج‌های زبان در کانادا، دوره‌های آموزش زبان انگلیسی را از سطح مبتدی تا پیشرفته برای کلیه زبان آموزان سنین ۱۰ تا ۱۷ ارائه می‌کنند. متقاضیان می‌توانند برای آموختن زبان، به کشور کانادا سفر کنند و در این کلاس‌ها شرکت کنند. 

❓ شرایط تحصیل در مدارس کانادا چیست؟

شرایط تحصیل در مدارس برای افراد (۱۰ – ۱۷) سال

✍: داوطلب باید حداقل ۷۰٪ از نمره و معدل را در آخرین مقطع تحصیلی خود کسب کرده باشد.

آشنایی مقدماتی به زبان انگلیسی

✍: اگر مهارت زبان انگلیسی شما ضعیف است لازم است که سال اول را به صورت فشرده زبان بخوانید و پس از کسب مهارت لازم, به دوره ی اصلی خود وارد شوید.
✍: معرفی یک نفر در کانادا بعنوان قیم در هنگام تحصیل.( درصورتی که متقاضی نتواند کسی را در کانادا بعنوان قیم معرفی نماید، موسسه زانکو مشورت و همکاری لازم را برای تعیین قیم قانونی انجام می دهد.) 

مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی

✍: کارنامه آخرین سال تحصیلی متقاضی (به طور مثال: اگر در حال حاظر در مقطع هفتم هستید بایستی کارنامه سال ششم خود را آپلود کنید)
✍:  تصویر پاسپورت متقاضی (بیش از ۲ سال اعتبار داشته باشد )
✍: رضایت نامه والدین
✍: یک قطعه عکس
✍: توان مالی در پرداخت شهریه کامل مدرسه
✍: داوطلب باید حداقل ۷۰٪ از نمره و معدل را در آخرین مقطع تحصیلی خود کسب کرده باشد. 


رشته های تحصیلی در کالج های کانادا
 
❓ آیا امکان گرفتن بورسیه برای مدارس کانادا وجود دارد؟

✍: خیر, براي مدارس شبانه روزي متاسفانه سيستم بورسيه مثل دانشگاه ها وجود ندارد و هزينه ها به عهده خود شما است. 

❓ روند درخواست برای گرفتن پذیرش مدارس از اول تا پایان چقدر طول می کشد؟

✍: این روند بسته به تهیه مدارک شما و سفارت کانادا از ۴ هفته تا ۳ ماه ﻃﻮﻝ خواهد کشید.

❓ آیا والدین میتوانند فرزندانشان را در سفر همراهی کنند؟

✍: بله, اگر فرزند شما زير ۱۸ سال دارد هر دو والد می توانند به عنوان ویزیتور فرزندشان را در سفر همراهی کنند و به مدت ۶ ماه در کانادا اقامت داشته باشند.

آیا میدانستید موسسه زانکو علاوه بر ویزای والدین برای اقامتگاه خانواده در نزدیکی مدرسه اقدام می کند؟ 

❓ اگر سطح زبان انگلیسی کافی نباشد چه می شود؟

✍: اگر مهارت زبان انگلیسی شما ضعیف است احتیاج هست که سال اول را به صورت فشرده زبان انگلیسی بخوانید.
✍: اگر سن شما بالای ۱۸ سال باشد براي اخذ ويزا از سفارت کانادا شما نياز هست كه مدرك “آیلتس آکادمیک” و یا تافل كسب كنيد.

❓ دوره های زبان انگلیسی در کانادا به چه صورت می باشد؟

✍: اگر سن شما زير ١٨ سال است، ميتونین سال اول را زبان انگليسي فشرده بخونید به اين صورت كه زبان انگليسي را روي درس هاي اصلي دوره دبيرستان با شما كار ميكنند، به اين صورت هم زبان آكادميك شما تقويت ميشود و هم مروري بر درسهاي دوران دبيرستان به زبان انگليسي خواهد بود و در كنار آن هم ميتونند به صورت فوق برنامه و هم خصوصي روي زبان و يا درس هاي ديگر در اين دوره كار كنید. و سال بعد ميتوانید وارد دوره پيش دانشگاهي بشوید و پس از آن براي دانشگاه پذيرش بگيرید.

❓ امکان رزرو جا  در سال تحصیلی بعد (برای مهر ماه ۱۳۹۷) وجود دارد؟

✍: بلی, برای رزرو جای خود برای مهر ماه ۱۳۹۷ بایستی فرم ثبت نام آنلاین را در وب سایت  زانکو در اولین فرصت ممکن پر کنید . 

❓ گام اولیه برای نام نویسی در مدارس کانادا چیست؟

قدم اول: ✍: تکمیل آنلاین فرم درخواست زانکو می باشد ما رویکردی جامع به گرفتن پذیرش از مدارس کانادا برای شما داریم، نمرات تحصیلی، علایق، اهداف تحصیلی و شغلی تان را در نظر می گیریم. جواب شما به ما کمک می کند برداشتی دقیق و صحیح از آنچه قصد انجام آن را دارید بدست آوریم و شما را راهنمایی کنیم.

مدارک و اطلاعات زیر برای پر کردن فرم درخواست از شما خواسته خواهد شد.

کارنامه آخرین سال تحصیلی متقاضی (به طور مثال: اگر در حال حاضر در مقطع هفتم هستید بایستی کارنامه سال ششم خود را آپلود کنید )

تصویر پاسپورت متقاضی (بیش از ۲ سال اعتبار داشته باشد ) 

قدم دوم : ✍: یکی از مشاوران موسسه زانکو با شما تماس می گیرد. ما در فرم درخواستی که شما پر کردید همه عناصر شما از جمله سطح مهارت زبان انگلیسی، اهداف درسی ورزشی، شهریه مدرسه، رشته مورد علاقه تان را در نظر می گیریم و مشاوره با یکی از مشاورین موسسه زانکو در امر پذیرش انجام می پذیرد تا مطمئن شویم مدرسه ایده آل نسبت به اهداف شما تعیین شده است

برای شروع روند ثبت نام در مدرسه, شما بایستی ۱۲۰۰ دلار  آمریکا بیعانه به موسسه زانکو پرداخت کنید. 

قدم سوم: ✍: تست زبان انگلیسی می باشد این آزمون جنبه امتحان رسمی نخواهد داشت و فقط برای تعیین سطح دانش آموز می باشد که شامل ۱ تست آنلاین و ۱۰ دقیقه گفتگو به زبان انگلیسی با یکی از مشاورین ما که از طریق اسکایپ انجام می پذیرد، تا بتوانیم نقاط قوت و ضعف شما را ارزیابی کنیم بگونه ای که بهترین دوره و سطح را به شما پیشنهاد کنیم.

قدم چهارم: ✍: ثبت نام آنلاین می باشد ثبت نام در مدرسه انتخاب شده  برای گرفتن پذیرش از مدرسه و اخذ ویزای کانادا می باشد. هنگامی که شما از مدرسه انتخابی تان پذیرفته می شوید, ما با شما و خانواده تان کار خواهیم کرد تا وقت سفارت دانش آموزان برای ویزای تحصیلی کانادا گرفته شود.

قدم پنجم : ✍: رزرو بلیط هواپیما, ترانسفر فرودگاهی, معرفی مدرسه و ...پس از گرفتن ویزا, و زمانی که شما بلیط هواپیما را رزرو کنید، همه مراحل بسیار ساده خواهد بود. موسسه زانکو تمامی هماهنگی ها رو با مدرسه انجام خواهد داد و شما می توانید فرزندتان را به کانادا بفرستید.


✍: شما اگر مایل به استفاده از سرویس های موسسه ما باشید ما در تمام مراحل با فرزند شما خواهیم بود و از زمانی که به کانادا می رسند در فرودگاه کانادا یک راننده و یکی از مشاوران زانکو را ملاقات می کنند که آنها فرزند شما را مستقیم تا مدرسه شان همراهی می کنند

معرفی مدرسه : ✍: زمانی که وارد مدرسه شدید قبل از آنکه سال تحصیلی آغاز شود، همکاران موسسه زانکو تور کاملی از تمام کلاس ها و محیط مدرسه ارائه می دهد تا شما را با محیط مدرسه تان آشنا کنند. شما را با دانش آموزان ایرانی دیگری که در مدرسه خصوصی ما حضور دارد آشنا می کند تا در چند هفته ی اول احساس تنهایی نداشته باشید و بیشتر در مورد قوانین مدرسه، مانند ساعت خاموشی، امکانات و محیط اطراف یاد بگیرید. همچنین بسته اطلاعات جامعی در مورد مقصد به شما داده می شود. همکاران ما با فرزند شما هستند تا در مدرسه به صورت کامل اقامت پیدا کنند. 

❓ سال تحصیلی مدارس کانادا از چه زمانی شروع می شود؟

✍: سال تحصیلی درمدارس کانادا هر ساله از سپتامبر شروع شده و تا جولای ادامه دارد و هر سال تحصیلی به سه ترم تقسیم میشود

📍 ترم پائیزه: ( که از اوائل سپتامبر شروع میشود و تا اواسط دسامبر ادامه دارد )

📍 ترم بهاره: (که از ابتدای ژانویه شروع شده و تا اواسط یا اواخر ماه مارچ ادامه دارد )
📍 ترم تابستانی: (از اوائل یا اواسط ماه آوریل شروع میشود و تا اواسط ماه جولای ادامه دارد ) 

 
کمپ تابستانی کانادا:

✍: تعطیلات تابستانی فرصت بسیار مناسبی است تا دانش آموزان تجربه های تازه ای کسب کنند، ماجراجویی کنند و از این زمان به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند. مسلما راه ها و برنامه های مختلفی برای این منظور وجود دارد ولی به جرات میتوان گفت بهترین گزینه برای دانش آموزان این است که تابستان خود را در یک محیط کاملا جدید، تازه و نو در کنار مردمی با فرهنگ و آداب مختلف بگذرانند و از همه مهمتر تجربه هر چند کوتاه زندگی در کنار دانش آموزانی از کشورهای مختلف با زبان و گویش متفاوت را داشته باشند

❓ مزایای کمپ تابستانی کانادا چیست؟

✍: این تور چند هفته ای مزایای زیادی دارد. از جمله اینکه دانش آموزان در این مدت هم زبان انگلیسی را می آموزند و هم از برنامه های تفریحی و گردشگری مدرسه استفاده میکنند. ولی دراصل مهمترین هدف از تور تفریحی تابستانی کانادا آشنایی دانش آموزان با یک کشور آمریکای شمالی پیشرفته است که سیستم آموزشی بسیار استانداردی دارد و دانشگاههای آن از رتبه جهانی بالا برخوردارند در نتیجه راه مناسبی است برای کسب اطلاعات برای دانش آموزانی که تمایل دارند برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر به آمریکای شمالی سفر نمایند.

❓ چه برنامه و امکاناتی برای ما در کمپ تابستانی هست؟

✍: تور تابستانی در کمپ های موسسه زانکو شامل ۱۵ ساعت آموزش زبان انگلیسی در هفته و نیز برنامه های تفریحی و ورزشی متنوعی میباشد. دانش آموزان در ابتدای ورود به مدرسه بایستی در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی شرکت نمایند و با توجه به سن و سطح زبان در کلاسهای درسی با حداکثر ۱۵ دانش آموز طبقه بندی میشوند. تمرکز عمده دروس ارائه شده در کلاسهای درسی بر آموزش مهارت محاوره به دانش آموزان میباشد و موضوعات درسی به گونه ای طراحی شده اند که دانش آموزان بتوانند مفاهیم آموزش داده شده را در خارج از مدرسه و درطی برنامه های تفریحی و ورزشی بصورت عملی به کار ببندند.

خوابگاه در کمپ های تابستانی در کانادا:

✍: دانش آموزان در خوابگاه هایی که از قبل هماهنگ شده اسکان داده میشوند. اتاقهای خوابگاه هم بصورت تک نفره و هم دو نفره و اکثرا با سرویس بهداشتی مجزا میباشند. دختران و پسران در خوابگاههای مجزا و بر اساس سن اسکان داده میشوند. هر خوابگاه مدیر و دستیار دارد که در کنار بچه ها در خوابگاه زندگی میکنند تا نظارت کاملی بر دانش آموزان داشته باشند و در واقع محیط را به گونه ای مدیریت نمایند که دانش آموزان حس زندگی در کنار خانواده خود را داشته باشند. 


امکانات تفریحی و ورزشی در کمپ های تابستانی:

✍: کلاس های ورزشی در کمپ های تابستانی عبارتند از فوتبال, بسکتبال, والیبال, شنا, تنیس, اسب سواری, غواصی, انواع رقصها, ژیمناستیک, گلف, اسکی, راگبی, جت اسکی, بدنسازی, دوچرخه سواری, کاراته, پینت بال, نت بال, اسکیت, کارتینگ, پینگ پنگ, تیراندازی, قایق سواری, پرش آزاد.

آکادمی ها در کمپ تابستانی:

✍: علاوه بر آموزش زبان انگلیسی و برنامه های تفریحی گردشگری که در کمپ های تابستانی برای دانش آموزان در نظر گرفته است، بچه ها میتوانند در کلاسهای آموزشی خاص دیگری نیز شرکت نمایند. از جمله این برنامه ها آکادمی فوتبال، اسب سواری و آکادمی گلف، تنیس و رقص را میتوان نام برد که برای حضور در این دور ها هزینه جداگانه ای از دانش آموزان گرفته میشود.

❓ هزینه کمپ تابستانی شامل چیست؟

✍: هزینه کمپ تابستانی شامل هزینه خوابگاه محل اقامت, سه وعده غذا, استفاده از امکانات ورزشی و آموزشی می باشد.
🔴 آیا می دانستید اخذ ویزا و کلیه امکانات مربوط به ثبت نام مدرسه, هماهنگی خوابگاه، ترانسفر فرودگاهی و بیمه از طرف موسسه زانکو به فرزندان شما ارائه میشود. 

❓ گام اولیه برای نام نویسی در کمپ تابستانی کانادا چیست؟
قدم اول: تکمیل آنلاین فرم درخواست کمپ تابستانی می باشد.

✍: ما برای ثبت نام در کمپ تابستانی علایق, شخصیت, اهداف آموزشی و ورزشی تان را در نظر می گیریم. جواب شما به ما کمک می کند برداشتی خوب از آن چه قصد انجامش را دارید بدست آوریم و شما را راهنمایی کنیم.

✍: مدارک و اطلاعات زیر برای پر کردن فرم درخواست از شما خواسته خواهد شداسکن پاسپورت متقاضی (بیش از ۱ سال اعتبار داشته باشد)

✍: پاسخ به سوالاتی که در مورد اهداف و علایق شما پرسیده می شود.

قدم دوم: یکی از مشاوران موسسه زانکو با شما تماس می گیرد.

✍: ما در فرم درخواستی که شما پر کردید همه عناصر شما از جمله سطح زبان، اهداف درسی و ورزشی, را در نظر می گیریم و مشاوره با یکی از مشاورین موسسه زانکو انجام می پذیرد تا مطمئن شویم شرکت در کمپ تابستانی متناسب با اهداف شما می باشد.

قدم سوم: ثبت نام  می باشد

✍: ساده ترین راه برای ثبت نام در کمپ تابستانی و اخذ ویزای کانادا  تکمیل فرم ثبت نام در وب سایت زانکو می باشد. هنگامی که شما از کمپ انتخابی تان پذیرفته می شوید، ما با شما و خانواده تان کار خواهیم کرد تا وقت سفارت دانش آموزان برای ویزای تحصیلی کانادا گرفته شود.

قدم چهارم: رزرو بلیط هواپیما, ترانسفر فرودگاهی, معرفی به مدیر کمپ

✍: پس از گرفتن ویزا، و زمانی که شما بلیط هواپیما را رزرو کنید، همه مراحل بسیار ساده خواهد بود. موسسه زانکو تمامی هماهنگی ها را با مدیریت کمپ انجام خواهد داد و شما می توانید فرزندتان را به کانادا بفرستید.


🔴 شما اگر مایل به استفاده از سرویس های موسسه ما باشید ما در تمام مراحل با فرزند شما خواهیم بود از زمان شروع کمپ تا به پایان رسیدن آن، از زمانی که فرزندتان به کانادا میرسند در فرودگاه کانادا یک راننده و یکی از مشاوران زانکو را ملاقات می کنند که آنها فرزند شما را مستقیم تا محل کمپ همراهی می کنند.