طرح سوال مستقیم از مشاور

سوالات خود از وکیل/مشاور مهاجرت و تحصیلی را از طریق این فرم مطرح نمایید، به صورت مستمر جلسات آنلاین مشاوره با وکیل/مشاور مهاجرت و تحصیلی برگزار می شود و به سوالات مطرح شده از سمت شما پاسخ داده خواهد شد. لطفا اطلاعات تماس شامل آدرس ایمیل و موبایل خود را به طور دقیق وارد فرمایید تا و لینک جلسه آنلاین را به شما اطلاع رسانی کنیم

مورد

هر ساله بر اساس نظرسنجی هایی که انجام می شود، کشورهای برتر جهان از نظر کیفیت زندگی مشخص می شوند. بهترین کشور جهان بر اساس 65 ویژگی شامل خوشحالی، تحصیلات، امنیت، اقتصاد، و موارد دیگر مشخص می شود.
ادامه
کشور گرجستان در منطقه قفقاز اوراسیا واقع شده است . که پایتخت و بزرگترین شهر ان تفلیس می باشد و از نظر اب و هوایی چهار فصل دیده میشود . واحد پول کشور گرجستان لاری می باشد که به صورت GEL بر روی محصولات درج می شود . پول خرد گرجستان تتری نامیده میشود که هر ۱۰۰ تتری ۱ لاری میشود. لازم به ذکر می باشد که هر لاری پول گرجستان بین ۱۴۰۰ تا ۲۱۵۰ تومان متغیر می باشد .
ادامه
مالیات را می توان با تعاریف مختلفی توصیف کرد. می توان در یک تعریف ساده آن را هزینه ای دانست که افراد جامعه آن را پرداخت می کنند تا هزینه های عمومی جامعه را تامین کنند. یکی از تعاریف مشهور در مورد مالیات، تعریفی است که سازمان همکاری و توسعه اقتصادی ارائه کرده است. طبق این تعریف، مالیات، پرداختی است الزامی و بلاعوض که به اشخاص، موسسات، دارایی ها و … تعلق می گیرد.
ادامه
بیمه عمر در کشورهای پیشرفته همواره جایگاه ویژه‌ای را در صنعت بیمه به خود اختصاص ‌داده است. دلیل این امر این است که پوشش های این بیمه نامه مستقیما متوجه انسان است که به عنوان منابع انسانی صنعت هر اقتصادی بسیار ارزشمند است.
ادامه
مهاجرت به کانادا از طریق رشته های مهندسی طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد، یک از دلایل این امر را میتوان به وجود ۱۰ دانشگاه برتر در رشته های مهندسی در کشور کانادا اشاره کرد. دانشگاه های مهندسی کانادا اغلب رشته های مهندسی بازار کار بسیار خوبی در کانادا دارند. مهندسان بین المللی میتوانند با کار در کانادا درآمدهای بسیار بالایی را کسب نمایند.
ادامه
کشور عمان که حکومت آن سلطنتی می‌باشد، مدتی است که برای جذب نیرو کار ماهر، سیاستی مبنی بر جذب مهاجران خارجی به کشور خود برای خود اتخاذ کرده‌است تا افراد توانمند بسیاری تحت عنوان مهاجرت کاری امکان کار در کشور عمان برایشان فراهم گردد. به این دلیل دولت عمان تلاش کرده‌است که در طی چندین سال، پله‌های ترقی را در کشور خود طی کند که در این زمینه هم موفقیت‌هایی کسب کرده‌است و در طی چند مدت گذشته، عمان رشد قابل توجهی را در صنایع مختلف، فرهنگ و حتی اقتصاد کسب کرده‌است.
ادامه