طرح سوال مستقیم از مشاور

سوالات خود از وکیل/مشاور مهاجرت و تحصیلی را از طریق این فرم مطرح نمایید، به صورت مستمر جلسات آنلاین مشاوره با وکیل/مشاور مهاجرت و تحصیلی برگزار می شود و به سوالات مطرح شده از سمت شما پاسخ داده خواهد شد. لطفا اطلاعات تماس شامل آدرس ایمیل و موبایل خود را به طور دقیق وارد فرمایید تا و لینک جلسه آنلاین را به شما اطلاع رسانی کنیم

مورد

شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلفی به لهستان مهاجرت کنید. مهمترین و اصلی‌ترین نکات برای مهاجرت به لهستان را بیان خواهیم کرد. مهاجرت به لهستان مثل سایر کشورها از شش روش انجام می‌گیرد که ما سعی کردیم به طور کامل آن‌ها را توضیح دهیم. در نظر داشته باشید که این راه‌ها اگر به صورت درست صورت گیرند منجر به اخذ اقامت و تابعیت لهستان می‌شوند.
ادامه
مهاجرت به عمان به تازگی بسیار مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از هموطنانمان که قصد خروج از ایران و مهاجرت به کشوری خارجی را دارند، مهاجرت به عمان را انتخاب کرده‌اند. عمان کشوری عربی می‌باشد که در جنوب شرقی ایران و شرق عربستان سعودی و امارات متحده عربی قرار گرفته و جمعیت آن کمتر از ۷ میلیون نفر تخمین زده شده است.
ادامه
امارات متحده‌ عربی نام یک کشور پادشاهی مطلقه فدرال در سمت جنوب غربی قاره آسیا قرار گرفته است و در سال‌های اخیر چه از نظر اقتصادی و چه از دیگر وجهه‌ها رشد بسیار بالایی در میان کشورهای آسیایی داشته است و در قسمت شرقی شبه جزیره عربستان قرار گرفته است که از سمت جنوبی با کشور قطر و کشور عربستان سعودی همسایه بوده، از سمت شرقی با کشور عمان و از سمت شمالی نیز با خلیج فارس دارای همسایگی بوده است.
ادامه
پاسپورت، مدرک رسمی شناسایی شما است که در کشورهای دیگر اعتبار دارد و همه کشورها برای شهروندانشان آن را صادر می کند. گذرنامه یا پاسپورت هم برای نشان دادن تابعیت شما به کار می رود و هم اینکه حکم لازم (ویزا یا روادید) برای ورود به کشورهای دیگر در پاسپورت یا همان گذرنامه می خورد. رده‌بندی قوی‌ترین پاسپورت‌های جهان که هرساله و بر اساس آزادی سفر شهروندان آن کشور به دیگر کشورهای جهان بدون نیاز به اخذ ویزا صادر می‌شود، یکی از معتبرترین شاخص‌ها برای تخمین قدرت پاسپورت کشورهای مختلف محسوب می‌شود. با ما همراه باشید تا با معتبرترین پاسپورت ها آشنا شوید
ادامه
آزمون CAE از کلمه‌ی Cambridge English Advanced برگرفته شده است و در جهان به آزمون CAE معروف است، همه ساله به وسیله‌ی دپارتمان انگلیسی دانشگاه کمبریج در منطقه‌های مختلف دنیا اجرا می‌گردد. امتحان CAE به صورتی است که مهارت داوطلب‌ها را در انواع سطح مدرن و حرفه‌ای مورد ارزیابی قرار می‌دهد و در سیستم رتبه بندی معروف به CEFR بوده است و سطح C1 را مورد پوشش قرار می‌دهد. در ادامه این مقاله به بررسی و توضیح بسیار بیشتر درباره‌ی این موضوع پرداخته تا به طور کامل از صفر تا صد آن را فرا بگیرید پس با ما همراه باشید.
ادامه
نروژ یکی از کشور بسیار زیبایی در اروپا است و در قسمت شمال اسکاندیناوی قرار گرفته است. مساحت دقیق نروژ ۳۸۵٬۱۵۵ کیلومتر مربع بوده است. نکته‌ی بسیار خوب این است که در سال 2020 درکشور نروژ سرشماری صورت گرفته که بر اساس آن سرشماری این کشور در حال حاضر 5.368 میلیون نفر جمعیت در خود جای داده است. انواع بانک‌ها و اداره‌های مهم در نروژ و مخصوصا مراکز تجاری دارای اهمیت بسیاری در نروژ بوده و همه در اسلو دور هم جمع شده‌اند و به آن لقب شهر بین المللی را داده‌اند و به طور کلی نروژ یکی از بهترین کشورها در جهان برای اقامت و گردشگری در جهان است زیرا تمام ویژگی‌ها برای لذت بردن از محل اقامت را داراست.
ادامه