مقدمه ای بر خدمات مهاجرتی زانکو

افرادی که قصد مهاجرت به کشور های کانادا ، ترکیه ، آذربایجان و.. را دارند راه های زیادی در پیش روی خود میبینند . انتخاب بهترین مسیر و کمک به انجام مراحل ، به شکل گام به گام توسط کارشناسان زانکو انجام میپذیرد. خدمات ما در این زمینه عبارتند از:
مهاجرت از طریق نیروی کار متخصص - skill worker immigration
مهاجرت از طریق حمایت مالی خانواده درجه اول - sponsorship immigration
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری - investment immigration
مهاجرت از طریق کارآفرینی - entrepreneur immigration
مهاجرت از طریق استارت  - start-up immigration

انواع روش های مهاجرت

روش های مهاجرتی گستردگی بسیار بالایی دارد از پناهندگی گرفته تا سرمایه گذاری ، کارآفرینی ، ثبت شرکت ، خرید ملک ، نیروی کار متخصص ، برنامه های مخصوص ورزشکاران و هنرمندان و... موسسه ی زانکو به جز پناهندگی که واقعا راهی درد آور و آخرین گزینه است بقیه ی این خدمات را پوشش میدهد . البته بسیاری از کسانی که به پناهندگی فکر میکنند میتوان راه های دیگر و کم دردسر تر به آنها پیشنهاد داد .در ادامه به معرفی روش های مختلف میپردازیم.

مهاجرت از طریق نیروی کار متخصص | Skill worker immigration

نیروی کار متخصص در بسیاری از کشور های جهان روش بسیار مطمئن و همه گیر در بسیاری از کشور هاست این ویزا اغلب به صورت اقامت دائم بوده و نیازمند جاب آفر میباشد . پس از کسب امتیاز های لازم در سیستم مهاجرتی هر یک از کشور ها با توجه به سن ، سابقه کار ، نوع شغل ، مدرک حرفه ای ، مدرک تحصیلی ، مدرک زبان و... شخص میتواند به آن کشور به صورت دائمی مهاجرت کند.

اکسپرس انتری کانادا یکی از این برنامه هاست که موسسه زانکو با تیم حرفه ای برای این نوع ویزا خدمات مناسبی را به شما ارائه میدهد. همچنین کشور های اروپایی ارزش بسیاری برای نیروی کار متخصص قائل هستند و میتواند یکی از روش هایی باشد که شما بتوانید به آن کشور مهاجرت کنید

مهاجرت از طریق تبدیل ویزای موقت به دائم

در بسیاری از کشور ها شما میتوانید ویزای موقت خود مانند ویزای تحصیلی یا ویزای اجازه ی کار و ویزای توریستی را به طی مراحلی به ویزای دائم تبدیل کنید . جهت اطلاع از این روش ها میتوانید صفحات مربوط به اخذ ویزای تحصیلی و کاریابی را مطالعه کرده و یا با تلفن تماس زانکو تماس بگیرید. همچنین میتوانید کیس خود را در تماس با ما ثبت کنید تا کارشناس مربوطه با شما تماس بگیرد.

مهاجرت از طریق روش های غیر معقول !

این روش نیازی به وکیل ندارد و اگر سرمایه ی کافی دارید میتوانید به این روش به کشور های ارمنستان ، ترکیه یا گرجستان بدون ویزا سفر کنید. پاسپورت ایرانی به منزله ی ویزای سه ماهه ی توریستی برای این کشور هاست که با هربار رفتن به یکی از این کشور های همسایه یا حتی ایران دوباره میتوانید بدون هیچ دردسری ویزای خود را تمدید کنید!

مهاجرت از طریق کشور های واسط

از آنجایی که اعتبار پاسپورت ایرانی در دنیا کاهش یافته است ، فرد میتواند از طریق ویزای کار یک ساله یکی از کشور های همسایه مانند آذربایجان برای خود دروازه ی ویزای شنگن را باز کند . برای اطلاع بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

مهاجرت از طریق حمایت مالی خانواده درجه یک | sponsorship immigration

در این روش فردی از خانواده ی شما مانند پدر ، مادر ، خواهر ، برادر و فرزندان در یکی از کشور ها مانند کانادا یا استرالیا اقامت دارند و تصمیم دارند که از شما حمایت کرده و تمامی هزینه های شما را تقبل کنند . نوشتن یک دعوت نامه ی خوب و ارائه دادن دارایی ها و درآمد هایی که ثابت کند که آن فرد میتواند از شما حمایت کند خیلی مهم است . این روش یکی از سریع ترین راه های رسیدن به اقامت دائم است. مشاوران ما میتوانند برای نوشتن یک دعوت نامه ی خوب و نحوه ی ارائه دادن مدارک مالی به شما کمک کنند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری | investment immigration 

این روش یکی از مطمئن ترین روش ها و قطعی ترین روش هاست که افسر پرونده خیلی در آن نمیتواند مانور دهد و اگر طبق قانون مهاجرت آن کشور عمل کنید به راحتی میتوانید با سرمایه گذاری به آن کشور مهاجرت کنید. خرید خانه در ترکیه یا آذربایجان ، ویزای بیزنس کلاس کانادا ، ویزای کفیل امارات و... از این دست ویزاها هستند. در صورت تمایل میتوانید با تجربیاتی که زانکو در این زمینه دارد به کار پرونده ی خود سرعت بخشید و با میزان پول کافی برای هر یک از این روش ها اقدام کنید.

مهاجرت از طریق پناهندگی 

پناهندگی در حوزه ی فعالیت های ما نیست اما جهت اطلاع شما پناهندگی چند نوع دارد از قبیل پناهندگی سیاسی ، دینی ، جنگی ، گرایش جنسی ، پناهندگی نژادی ، ملیتی هستند . برخی از افراد که اقدام به پناهندگی میکنند با عوض کردن دین خود یا اعلام تعویض گرایش جنسی خود این کار را انجام میدهند . این افراد میتوانند با استفاده از روش های مطمئن تر و امن تر نیز اقدام به اخذ ویزای دیگر کشور ها بکنند .

ویزای مهاجرتی

انواع دیگر ویزا های خاص

سوپر ویزای مخصوص پدر بزرگ و مادر بزرگ ، ویزای استارت آپ کانادا انواع دیگری از ویزا هستند که میتوان با آن ها به اقامت دائم رسید . برای کسب اطلاع بیشتر و مشاوره رایگان حضوری و غیر حضوری میتوانید با موسسه ی آموزشی مهاجرتی زانکو تماس بگیرید. ویزای استارت آپ کانادا میتواند به دو صورت برای شما راهکار باشد یک شما یک ایده ی ناب در ذهن دارید و با گرفتن بورسیه از سرمایه گذاران کانادایی اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا کنید . دوم اگر ایده ای ندارید میتوانید با پرداخت هزینه به یک تیم کانادایی در ایده ی آنها شریک شوید . زانکو در هردو کیس میتواند به شما کمک کند. 

هزینه ی حق الوکاله 

در مورد حق الوکاله باید گفت به دلیل متفاوت بودن کیس های مهاجرتی ، رنج حق الوکاله ی این کیس ها بسیار متفاوت است . هزینه ی مشاوره ی اولیه رایگان بوده و حق الوکاله در چند قسط بسته به مراحل ویزا از شما دریافت میشود . در مورد کیس هایی مثل کیس ویزای استارت آپ که صفر تا صد آن را ما انجام میدهیم در صورت عدم گرفتن ویزا ، حق الوکاله تمام و کمال بازگردانده میشود .

ارتباط پیوسته با شما

در طول پرونده اگر نیازی به ارائه ی مدرکی باشد که شما نیز در جریان آن باید باشید حتما به شما گزارش داده میشود شما میتوانید با کارشناسان ما در تماس بوده و از وضعیت پرونده ی خود به صورت حضوری و غیر حضوری مطلع شوید.

چه مقدار زمان برای اخذ اقامت دائم من لازم است؟

بستگی به کیس شما از 5-6 ماه که معمولا در مورد ویزا های اسپانسرشیپ و ویزاهای نیروی کار متخصص رخ میدهد تا حدود یک سال و نیم.

آیا نیاز به انگشت نگاری ، چهره نگاری و مدارک پزشکی است؟

بله ، در اکثر موارد شما نیاز دارید که این آزمایش ها را انجام دهید مخصوصا اگر به صورت نیروی کار میخواهید مهاجرت کنید تست پزشکی و مدارک دال بر سلامت لازم است همچنین برخی کشور ها مانند کانادا قسمت کنسول گری سفارت خود را در ایران بسته اند و یا مانند آمریکا سفارت ندارند و شما باید برای انجام مراحل به یکی از کشور های همسایه سفر کنید . زانکو با افتخار راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت شماست.